Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honnan lehet ovodáskorú gyermeknek játékot letölteni? fórum

Honnan lehet ovodáskorú gyermeknek játékot letölteni? (tudásbázis kérdés)

8. lufi
2008. nov. 13. 09:50
Mi inkább külföldi oldalakon szoktunk játszani. Van egy pár oldal ahol nagyon jó és kicsiknek is egyszerű játékok vannak. Egyik kedvencünk a www.treehousetv.com, de a www.disney.co.uk is szoktunk játszani. A fiam kedvenc meséinek (noddy, thomas stb.) weboldalain is szoktunk játszani, persze ezek se magyar nyelvű oldalak.
2008. nov. 13. 08:16
köszi szépen.
2008. nov. 10. 07:30
Ja, a lányom a minimax.hu-n szokott játszani.Sok-sok jó játék van.
2008. nov. 10. 07:27

A kislányom kedvenc könyve az Emma Thompson féle Tündéri Lonka sorozat.

Nagyon rózsaszínű és nagyon csillog. Lonkának van honlapja, ahol pl. öltöztetni lehet.

[link]

2008. nov. 10. 06:32
köszi, de ezek időre mennek, ügyességi játékok. Én ilyen pónishoz hasonló játékra gondoltam, vagy esetleg még ha valaki más pónis játékot tudna, mert a pónik a kedvencei.Vagy karácsonyi játékot amit egy négyéves is tud kezelni,ha mellette vagyunk.
2008. nov. 9. 21:56
egyszervolt.hu ezen nagyon jó játékok vannak
2008. nov. 9. 19:47
véletlenül találtam egy oldalt a neten, mylittlepony,extra.hu.-n ahol tündéri játékok vannak pónival. Az unokám kedvencei a pónik,és egy esős napon nagy örömet szereztem vele.Szeretnék még ha valaki tudna hasonló oldalakat, ami egy ovodáskorú gyermeknek megfelelő,találni. Akár karácsonyi is lehet, ha magyar nyelvű azt meg főleg megköszönném.
2008. nov. 9. 19:43
Honnan lehet ovodáskorú gyermeknek játékot letölteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook