Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Honnan lehet megtudni, ha az E-SMOKER nevű E-CIGI hibás? fórum

Honnan lehet megtudni, ha az E-SMOKER nevű E-CIGI hibás? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 12. 18:08

Az e-cigi forgalmazója ismét hirdet tesztelést február 14-től. Jelentkezni lehet az ecig.hu honlapon sürgősen, akit érdekel. A tesztelés ingyenes. (Én leszoktam vele a cigiről.)


:-)))

2009. jan. 28. 20:10

Most néztem meg az E-Smoker honlapját, minden le van írva a garanciáról is.

Az akkut egyébként - első alkalommal - legalább 14-16 órát kell tölteni.

5. ELEN
2009. jan. 28. 19:38

Ha rákeresel a honlapjukra,van fórum is,ott mindenre válaszolnak.

Sokan írják,hogy gondok vannak vele,de egyből kicserélik ha rossz.

2009. jan. 28. 19:19

A forgalmazót kérdezzed, szerintem.


:-))))

2009. jan. 28. 19:18
szerintem csak elhatározás....Ezt vedd ugy,hogy 17napja nem cigarettázom.De 24évig igen.
2009. jan. 28. 19:17
Ez nyílván garanciás, meg kéne vizsgáltatni.
2009. jan. 28. 19:16

Sziasztok Kedves Lányok,Fiúk

Megint eszembe jutott valami,és nagyon szeretném,ha segítenétek nekem,ha tudtok,tegnap érkezett meg az E-SMOKER nevű ELEKTRONIKUS CIGARETTA,nagyon örültünk neki,mert sajnos édesanyám több mint 40 éve dohányzik,és sajnos már egy ideje jelentkeztek nála egészségügyi problémák kifejezetten a cigaretta miatt,de sajnos édesanyám úgy gondolja,hogy nem elég jól működik,mivel szerinte nem elég sok gőz jön ki belőle,most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy milyennek kell lennie a kijelzőnek,ha tökéletesen fel van töltve ,mert a mienk mindig narancssárga,akármeddig töltjük.Nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudtok válaszoljatok nekem.Nagyon szépen köszönöm,és nagyon várom a válaszokat.

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook