Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honnan lehet még kölcsönkérni? fórum

Honnan lehet még kölcsönkérni? (tudásbázis kérdés)

2012. aug. 24. 05:06
Bared tudna tanácsot adni, bár mostanság inaktív. :S
2012. jan. 15. 10:29
Villanyszámla tartozásom volt ennek jó részét amit tudtam kifizette ,de gyakorlatilag pénzem nem maradt,megélhetésre sem a hónapban.Azon kívűl amiből el tudnánk indulni a kertészetben az is elfogyott.Tavaj a fólia húzott ki a bajból minket ,de félre tenni nem tudtam belőle mert a táppénz nagyon kevés volt.Erre kell a pénz.Amit csak tudtam megtettem de sajna falakba ütközök.Valahol ezt is megértem,mert sokan vannak aki igazán mély szegénységben élnek.Gyakorlatilag nyomorban és az alapítványok is inkább az ilyen családokat támogatják ez meg valahol jogos
2012. jan. 15. 10:22
Táppénzen volt majd nem egy évig
2012. jan. 15. 10:18
Ezt példáúl papírral tudom bizonyítani
2012. jan. 15. 10:18

Van gyerek három is

Elmondom hogy az itteni önkormányzat még az egyszeri segélyt is elutasította

2012. jan. 15. 10:16
Rokkantságin volt a férjed eddig, esetleg még most is? A nyugdíjfolyósítótól is lehet kérni úgy tudom méltányossági segélyt.
2012. jan. 15. 10:16
Megértem azokat akik kételkednek és szélhámosnak néznek.Ezzel tisztában vagyok.Már mindent kipróbáltam.Szerintem nem nagyon van olyan alapítvány amit ne kerestem volna meg.Ez van sajna.Veszteni valóm nincs legfeljebb anyi hogy sokan rossz véleménnyel lesznek rólam.Tudom nem dobálozik senki a pénzel és senki nem ad a vak világba kölcsön.Ezért gondoltam arra hogy személyes találkozás elötte itt nálam természetesen.Megbeszélni mire kell stb.
2012. jan. 15. 10:14
Gyerek van? ..mert akkor kaphattok rendszeres szociális segélyt is, persze ha nincs munkahelyetek akkor is.
2012. jan. 15. 10:11
Nem tudom mire kellene a pénz, nem is kérdezem,de számlatartozásban a három általam felsorolt intézmény segíthet. A Családsegítővel együtt kell működni, azt jelenti, hogy muszáj a számlákat bemutatni nekik, tehát "beleszólnak" mit és hogy, de szerintem akinek szüksége van rá ez nem nagy áldozat.
2012. jan. 15. 10:09
A férjem nemrég épűlt fel egy rákos betegségből.Jan.2. óta dolgozik.Egyépként a tavaj kiesett pénzeket kertészetből pótoltuk,de sajnos ez télen nincs.
2012. jan. 15. 10:07
Nem igazám kölcsönadót keresek inkább olyan helyet ahól ilyen problémával fordúlhatok.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Meelinda)
2012. jan. 15. 10:00

Mi a kérdés?

Vagy a kölcsönadót keresed itt?

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Meelinda)
2012. jan. 15. 10:00

Sajnálom, hogy bajban vagy.

Magánszemély gondolom csak úgy ad kölcsönt, ha biztosítva látja vissza is kapja, tehát valami fedezetért. Ez mindkét fél részéről rizikós.


Nem tudjuk egyáltalán milyen bajban vagy, a lakásod ,kocsid részletét nem tudod fizetni, vagy elmaradt szla. tartozásod van.

Lehet fordultál már ezekhez: Önkormányzat szociális osztály, Családsegítő, Vöröskereszt.


Azt néztem nemrégen regisztráltál a hoxán, tehát innen gy ismeretlenül, mint írták már előttem nagy segítséget nem várhatsz, de ezt megértheted. Túl sok a szélhámos sajnos.

4. simple (válaszként erre: 1. - Meelinda)
2012. jan. 15. 09:41
Hát nem hiszem, hogy lesz itt olyan aki adna, főleg így ismeretlenül. Mert ha esetleg mégsem tudod megadni, hiába van róla papír, futhat a pénze után....
3. dovima (válaszként erre: 1. - Meelinda)
2012. jan. 15. 09:39
Hát ez elég nehéz helyzet,mert aki ilyennel foglalkozik az uzsora kamatra ad csak...provident???? próbáld meg hátha ők adnak,ott se jobb a kamat,de mégis csak egy cég....
2012. jan. 15. 09:38

Ha magánszeméllyel írtok róla "szerződést", és két tanú igazolja, onnantól ha nem fizetsz, mehetnek ellened a bíróságra.


Mire vagy konkrétan kíváncsi?

2012. jan. 15. 09:35

Sziasztok!

Kölcsönt szetetnék kérmi magánszemélytől,de hivatalosan.kölcsönszerződés és minden ami kell.Nagy bajban vagyok nem tudom másként megoldani.Azt szeretném tudni:bővebben hova írhatnák a problémámmal.Nagyon sok helyet próbáltam ,de hiába.Elöre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook