Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honnan kell igazolást kérni a családi pótlékról? fórum

Honnan kell igazolást kérni a családi pótlékról? (tudásbázis kérdés)

11. mmacus (válaszként erre: 10. - Highlander73)
2015. márc. 30. 17:54
Akkor holnap még kérhetsz a MÁK-tól igazolást, úgy, mint korábban. A honlapjukon nem írnak a változásról, de holnap még mindenképpen a régi rend érvényes.
2015. márc. 30. 16:34

Ez a hivatalos:

Április 1-jétől a fővárosi és a megyei kormányhivatalok intézik a családi pótlékkal, családtámogatásokkal kapcsolatos kérelmeket, amiket ugyanakkor a járási hivataloknál, kormányablakoknál is be lehet nyújtani, és továbbítják őket elbírálásra a kormányhivatal felé. Korábban a Magyar Államkincstárba kellett bemennie annak, akinek gyermeke született és családi pótlékot igényelt.


De ebben az igazolásról nem esik szó! :(

9. Highlander73 (válaszként erre: 7. - Mmacus)
2015. márc. 30. 14:52
Most pl.kérték a középiskolás lányomnál.Szeptemberben vitt egy igazolást-mert akkora mindig kikérem-de akkor nem kérték,csak most találták ki.Illetve a legkisebb kezdte az ovit,oda is kell majd a kedvezményes étkezés miatt.Én bankszámlakivonatot nem viszek be,mert egyrészt semmi kedvem mutogatni a jövedelmem és egyéb ügyeim,másrészt tőlünk mindig igazolást kértek.
8. Highlander73 (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2015. márc. 30. 14:49
Kormányablak az új neve,nekem már csak okmányiroda marad.Nem szeretem hogy mindig variálnak! :(
7. mmacus (válaszként erre: 1. - Highlander73)
2015. márc. 30. 14:28
Nem tudom, milyen célra kell, pl az egyetem (ösztöndíj igénylésnél) mindig elfogadta a határozat és a bankszámlakivonat másolatát (amin az összeg szerepel) igazolásként.
6. mmacus (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2015. márc. 30. 14:26
Kormányablaknál.
2015. márc. 30. 14:17
szerintem nem okmányirodában kell a csp-t igényelni, hanem kormányhivatalokban, nem?
4. agibaba40 (válaszként erre: 1. - Highlander73)
2015. márc. 30. 14:16
a kincstárnál kell kérni, személyesen azonnal adnak, postán kicsit hosszadalmasabb. Nem muszáj a területileg illetékesnél, bármelyik kirendeltségnél adnak.
2015. márc. 30. 14:16
a határozat, amit kaptál, nem elég?
2015. márc. 30. 14:16
Most változott az igénylés,eddig a MÁK-tól kellett igényelni,most az okmányirodáktól.De nekem igazolás kellenne a folyósított összegről,azt vajon honnan kérjem???
2015. márc. 30. 14:15
Honnan kell igazolást kérni a családi pótlékról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook