Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Honnan és kb. mennyiért lehet illóolajokat vásárolni? fórum

Honnan és kb. mennyiért lehet illóolajokat vásárolni? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 9. 18:14
és a shea vaj az tényleg nagyon drága, kakaóvaj után járkálok már 2 hete de mindig elküldenek azzal az indokkal h még nem volt idejük felvágni már teljesen kiakasztanak
2009. jún. 9. 18:12

nekem szükségem lenne levendulára fahéj és

chilli olajra egyenlőre aztán még meglátjuk mit kutyvasztok

2009. jún. 9. 18:10
hát nem tudom mi jött most rám de sajátkészitésü testápolót szeretnék csinálni mivel ezek a mai testápolók televannak kőolajjal és rákkeltő cucokkal, olvastam az 1ik honlapon 1 jó ajakdúsitó balzsamot azt szeretném megcsinálni meg 1 testápolót
2009. jún. 9. 17:32

Párszáz forintért lehet venni, de az ára attól is függ, milyen kiszerelésűt szeretnél...


Van, amit párologtatáshoz lehet használni, másikat pl. fürdővízhez, masszázshoz...


2-3 hete vettem a madaras teszkóban nem párologtatósat hajfestéshez. Nem tudom a pontos árat...

2009. jún. 9. 17:26
Gyógyszertárban kimérve a levendula 10 ml kb. 250-300 Ft. Valódi, tiszta illóolaj.
2009. jún. 9. 17:24

Szia! Én sima 100 Ft-os boltban szoktam venni őket, 250-300 Ft-ért.


De biztos van többféle minőség, felhasználás szerint... Én csak illatosítónak használom őket, vízbe cseppentek párat és párologtatom (főleg télen), erre a célra tökéletesen megfelel ez a fajta.


Ha fürdővízbe szeretnél, vagy masszázshoz, szerintem oda másmilyen kell.

2009. jún. 9. 17:20
honnan és kb mennyiért lehet illóolajokat vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook