Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Honlaptulajdonos tudhatja kik nézik az oldalát, miket néznek rajta és mennyi ideig? fórum

Honlaptulajdonos tudhatja kik nézik az oldalát, miket néznek rajta és mennyi ideig? (tudásbázis kérdés)


1 2
36. Skar (válaszként erre: 34. - Aeb750e196)
2009. szept. 7. 15:01
Ezt hzsofinak írta válaszul - azt teljesen jó ötletnek tartom, hogy előzetesen körbeérdeklődsz!
35. a74de3d08a (válaszként erre: 33. - Skar)
2009. szept. 7. 09:17
hmmmm
34. aeb750e196 (válaszként erre: 33. - Skar)
2009. szept. 7. 07:41
igen, igazad van. csak először gondoltam összeszedem a terveimet, és felmerült bennem ez a kérdés. :) köszönöm a segítséget, szép napokat
33. Skar (válaszként erre: 32. - A74de3d08a)
2009. szept. 6. 21:20

Elnek elképzelhető.

21. "arra gondoltam, hogy pl van egy lapon száz kép, és hogy látom e hogy melyiket nézték a legtöbben, melyiket a legkevesebben. "


Egyébként meg ha meglesz az a weboldal, akkor lesz érdemes visszatérni a témára.

32. a74de3d08a (válaszként erre: 31. - Skar)
2009. szept. 6. 09:07

elképzelhető, hogy nem olvastad el részletesen, hogy mire írtam azt, hogy programot kéne írni rá.....

igaz hogy, részletesen nem ismerem a Google Analytics-ot, és nem is gondoltam részletesen végig a dolgot, de így hirtelen azt tudom mondani, hogy nem hiszem, hogy a Google Analaitics-ot úgy írták volna meg, hogy a honlapon található egyes képek letöltögetéseinek számosságát jegyezze...

persze nem zárható ki, hogy tévedek.

31. Skar (válaszként erre: 30. - A74de3d08a)
2009. szept. 6. 01:49
Google Analytics
30. a74de3d08a (válaszként erre: 28. - Skar)
2009. szept. 5. 19:10
konkrétan mire gondolsz?
2009. szept. 5. 17:02
köszönöm :)
28. Skar (válaszként erre: 26. - A74de3d08a)
2009. szept. 5. 11:20
Dehogy kell rá programot írni, mondom, hogy van már és ingyért van. Föl kell tenni a követőkódot minden egyes aloldalra, és mehet a menet.
27. a74de3d08a (válaszként erre: 24. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 5. 10:11
szívesen.
26. a74de3d08a (válaszként erre: 22. - Aeb750e196)
2009. szept. 5. 10:10

azt meg lehet oldani, de ehhez nem kell az, hogy ki nézte meg.

programot kell írni rá.

2009. szept. 5. 10:09
köszönöm a válaszokat, lehet, hogy még lesznek kérdéseim :)
24. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 21. - A74de3d08a)
2009. szept. 5. 10:05

Háát a megyét végülis eltalálta...de a falu a közelemben sincs :D Mindegy, a lényeg hogy alapos utánajárás kéne hogy kideritsék.

Köszönöm szépen a segítséget! :)

23. aeb750e196 (válaszként erre: 13. - Serry)
2009. szept. 5. 10:05
nem, nem történt semmi különös, köszönöm :) csak már régóta szeretnék egy honlapot, és nem tudom, hogyan működik ez. mármint a látogatók. :)
22. aeb750e196 (válaszként erre: 12. - A74de3d08a)
2009. szept. 5. 10:03
arra gondoltam, hogy pl van egy lapon száz kép, és hogy látom e hogy melyiket nézték a legtöbben, melyiket a legkevesebben.
21. a74de3d08a (válaszként erre: 20. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 5. 10:02

:-D

[link]

20. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 16. - A74de3d08a)
2009. szept. 5. 09:59

Mármint melyik nem fog menni? Hogy anonim maradjak, vagy hogy kiderüljön a kicsi falu neve? :)

Kipróbáltam az lekérdezést, csak IP cim jelent meg, ezt lehetne valahogy térképen is behatárolni? A netsebesség mérésnél jött ki ennél konkrétabb térképes eredmény, de azon még Afrika is rajta volt :)

19. Skar (válaszként erre: 14. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 5. 09:50

Elég pontatlan a dolog, főleg egy kis falu könnyen a közeli nagyvároshoz csapódik nagyvárosba meg ne tudni, melyik kerületről van szó.

Senki nem fog utánad nyomozni, ha úgy viselkedsz a neten, ahogy a való életben is helyesnek tartod.

Az é blogomon nemrég hagytak egy fröcsögő kommentet, két perc volt kideríteni, ki az, hol lakik, ki a netszolgáltatója, iwiw-en élethű arckép, személyes adat mindenféle, teljes család és ismeretségi kör - no ehhez azért már a ő óvatlansága és ostobasága is kellett. Baja persze nem származott belőle, kisebb gondom is nagyobb annál, mint hogy utána menjek a vajas-lángos késsel. ;-))

18. Skar (válaszként erre: 7. - E3ff77490b)
2009. szept. 5. 09:43

Használd inkább a google analytics-ot, sokkaltöbbet mutat meg, és ne kell megjelenítened a matricájukat se az oldaladon teljesen láthatatlan. Egyet ne tud: ne írja ki, épp hánya vannak jelen az oldaladon.


Hogy a képek lementését láthatja-e, ha akarja az olda tulajdonosa,abba nem vagyok biztos, de ne hiszem, viszont látja, hányan, meddig, milyen aloldalakat néznek, melyik oldalról melyikre kattintanak, milyen bannerekre kattintanak, milyen oprendszerrel és böngészővel neteznek a látogatók, képernyőfelbontást, színmélységet, és IP cím alapján a településeket is, no meg az internetszolgáltatót. Ezekből elég sokat tud pédlául a blog.hu statisztikája is.

17. Khatif (válaszként erre: 2. - Aeb750e196)
2009. szept. 5. 09:23

Az attól függ. Egy rendes honlap esetében az admin panelben van lehetőség rá, hogy lásd az ilyen adatokat.

Ha regisztrálnod kell, akkor pedig biztosra vehetted tudni fogják, hogy mit néztél a honlapon, hogy milyen sokáig voltál fent.

Az ip cím alapján be lehet azonosítan valakit, ha kell hatóságilag. Egy mezei honlap tulajodnos nem fogja megtudni az ip cím alapján, hogy hol laksz.


De ha nem akarod, hogy tudják az ip címed, akkor használt proxy szervert.

16. a74de3d08a (válaszként erre: 14. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 5. 09:20

hát, attól tartok, hogy az nem fog menni.... :-)

olyan előfordul, hogy nem pontosan a falu nevét adja meg az ip cím lekérdezés, hanem egy közeli nagyvárosét, de ezt nem tudom pontosan, hogy mi az oka.....

próbáld ki a sajátodét, vannak ilyen weboldalak, ahol le tudod kérdezni.

15. a74de3d08a (válaszként erre: 13. - Serry)
2009. szept. 5. 09:17
az csak egy lekérdezés. irreleváns, hogy regisztrál-e vagy sem, de amúgy tényleg könnyebb lenne, ha megmondaná a kérdező, hogy miért kérdezi....
2009. szept. 5. 09:15

Szóval ha én egy kis faluból írok, akkor annak a falunak a nevét fogják látni vagy a térképen a helyét?

Jobban örültem volna ha csak megye szinten működik a dolog.

Én csak nézelődöm de így is szeretnék anonim maradni.

13. Serry
2009. szept. 5. 09:08

Könnyebb lenne válaszolni a kérdéseidre ha megmondanád mi a problémád. Lopnak az oldaladról? olyan tartalom került máshová amit nem szerettél volna? Sértegetnek a honlapodon?


Egyébként én ahol szerkesztem az enyémen csak a nyelvet és országot tudom honnan nézték meg. Napra hétre illetve hónapra lebontva. Illetve van a behívó oldalakról statisztikám stb. IP címet annál tudok aki regisztrált az oldalamon.

2009. szept. 5. 09:00
hogy kik nézik azt helység szinten meg lehet állapítani, a "miket néznek" kérdes nem elég pontos, nem tudom, konkrétan mire gondolsz, és a "mennyi ideig" sem egyértelmű.
11. a74de3d08a (válaszként erre: 9. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 5. 08:57
csak hatóság tudja megmondani, hogy pontosan ki a tulajdonos, de helység szinten meg lehet állapítani.
2009. szept. 5. 08:52

nekünk is van honlapunk-és annyit látunk mikor hányan látogatták és országos szinten honnan hány db látogató volt.

IP címet nem látunk.ha gond van akkor szerintem feljelentéssel hatóság kiadja az IP címet esetleg tovább nyomoznak és akkor azt is ki áll mögötte.

pl. fórumokon jegyzik az IP címet és ha olyat tesz akkor kiadható a sértettnek stb.

2009. szept. 5. 08:24
egy az IP címet ki lehet nyomozni valahogy hogy kié?
8. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 7. - E3ff77490b)
2009. szept. 5. 08:22
hogyan? IP cim ez is? És ha én nem akarom, hogy az oldal tulajdonosa tudjon rólam?
2009. szept. 5. 08:16

Nekem van honlapom és van egy program amivel meg tudom nézni hányan nézik az oldalt és hogy honnan azt hogy mennyi ideig azt pedig meglehet figyelni úgy hogy mikor lesz kevesebb a látogatók száma itt van az az oldal ahonnan ezt a programot le lehet szedni : [link]

itt saját kedvedre csinálhatsz olyan színűt , formájút amit szeretnél !Annyi még hogy amikor nézed az oldalad akkor téged is beleszámít !

Üdv : Domi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook