Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Honlapot szeretnék csináltatni magamnak, mi a legegyszerűbb és a legolcsóbb módja ennek? fórum

Honlapot szeretnék csináltatni magamnak, mi a legegyszerűbb és a legolcsóbb módja ennek? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 26. 12:00
A uCoz (pont hu) egy korrekt könnyen kezelhető CMS alapú tárhelyszolgáltatás, mivel megadja többek között azt a lehetőséget is hogy a kapott ingyenes domainnév helyett használd a fizetett domainnevedet + kombinálva az ingyenes tárhellyel, így a honlapod költsége mindössze a domainnév fenntartása. Szépek a sablonok. A fórum, a chat, a blog, a hírek, stb. blokkok mellett már létrehozhatod saját webáruházadat is. Teljesen ingyenesen kapsz 400 MB kezdő tárhelyet, 246 kész honlaptervet, ami készen áll arra, hogy elkészíthesd saját profi honlapodat, és a sablonokat szabadon variálhatod saját elképzeléseid szerint. A tárhely mérete a honlapod létrehozásának pillanatától másodpercenként növekszik.
2009. máj. 8. 05:18
Van már e témában fórum. Keress rá, hátha ott találsz ötlete.
2009. máj. 8. 05:13

Sziasztok!


Keresek egy olyan kedves emberkét, aki esetleg most tanulja, vagy most kezdene weblap szerkesztőként dolgozni és gyakorlás képpen csinálna nekem egy szép honlapot.

Alap-gagyi szinten én is tudok FrontPage és társaival, de ennél azért igényesebbre vágyom. A téma állatos apróhirdetés lenne.

Nem lenne hátrány, ha utána én tudnám karbantrartani, ne a fejelsztőt kelljen macerálni ezzel.

Persze referenciamunka is lesz a honlap.


Előre is köszönöm és várom, hátha valakinek ez egy kis kihívást jelent.

2008. nov. 7. 11:06
www.eoldal.hu ez a legolcsóbb szerintem! ingyen van :)
5. c20c593f1c (válaszként erre: 1. - Dcde70a4a0)
2008. nov. 7. 10:19

www.gportal.hu

1-2 ezer forintba kerül. Tele sok sablonnal, csak fel kell töltened a dolgaidat. Mindent meg is magyaráz.

2008. nov. 7. 10:16
Sok oldalon van ahol segítséget is kapsz. Van ahol ingyenes is a segítség. sőt a tárhely is ingyenes.
2008. nov. 7. 10:07
ha van msn cimed,akkor a messenger oldalán is tudsz csinálni úgynevezett blogot:)Nem olyan vészes...böngészőtől függ,hogy magyarul vagy angolul instruktál-e
2008. nov. 7. 10:02

Szia!

www.mindenkilapja.hu


Itt ingyenesen tudsz csinálni magadnak.

Szerintem nem is bonyolúlt.

2008. nov. 7. 09:58

Sziasztok Kedves Tagtársaim

Megint eszembe jutott valami,most azt szeretném tőletek megtudni,hogy milyen áron lehet legolcsóbban honlapot csináltatni,vagy van e olyan oldal ahol tudok magamnak csinálni ingyenesen,nagyon szépen köszönöm a válaszokat

sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook