Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honlap működésével kapcsolatos információk fórum

Honlap működésével kapcsolatos információk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Honlap működésével kapcsolatos információk

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3980. globus (válaszként erre: 3979. - Globus)
2019. dec. 30. 12:02

Most nézem, én nem szavaztam, félresöpörtem :D

Még amikor lehetett látni bal oldali sávban a tagok számát, utolsó regisztrálót, sokan voltak, akik csak beregisztráltak és soha többé nem jöttek.

Amúgy én szeretem az oldalt, maradok is, de valamiért régen mintha tényleg szórakoztatóbb lett volna, olyan jókat tudtunk dumálni. Ma még abba is belekötnek, ha azt írom, hogy "székláb". Személyes sértésnek veszik.

3979. globus (válaszként erre: 3978. - Bless the child)
2019. dec. 30. 11:57
Emlékeim szerint belépéskor ez a szavazás elénk ugrik mindenképpen.
3978. Bless the child (válaszként erre: 3976. - Globus)
2019. dec. 30. 11:53
A Hogyan találtál az oldalra című szavazásra több, mint 62ezer szavazat érkezett 2006-ban. Az előtte és utána levő szavazásokra 2-3ezer. Ez hogyan is van? Honnan lett akkor 62ezer ember?
3977. michelle.r (válaszként erre: 3976. - Globus)
2019. dec. 30. 11:49

Lehet, hogy nem csak az én igényeim túl magasak az ilyen gyöngyszemekhez ;)


[link]

3976. globus (válaszként erre: 3961. - Epresturmix)
2019. dec. 30. 11:47

Nem 5 éve, a folyamat régebben kezdődött.

Csak kíváncsiságból ránéztem, hányan szavaztak egy kérdésre pontosan tíz éve, kb. 500 fő.

[link]

Ma 100-150

[link]

Kezdetekkor 1000 fölötti létszám

[link]

Fórumok is kevésbé pörögnek. Nem tudni, hogy azért, mert kevesebben vannak, vagy hallgatásba burkolóznak. Előbbit értem, utóbbit kezdem kapiskálni.

3975. f8db0709b8 (válaszként erre: 3974. - Michelle.r)
2019. dec. 30. 10:23
👍
3974. michelle.r (válaszként erre: 3973. - Hoxa)
2019. dec. 30. 10:20
Ha neked megfelel, akkor minden rendben. Kicsit nehéz megbarátkozni vele, hogy mi lett az oldalból azóta, hogy közel tíz éve regisztráltam. De igazad van, ha nem tetszik, el lehet menni ;)
3973. Hoxa (válaszként erre: 3972. - Michelle.r)
2019. dec. 29. 20:04
Mi ebben az idézett fórumban provokáció? Engem nem provokál. Komolyan nem értem, minek húzzátok fel magatokat minden új fórumon. Ha a te szinted magasabb, ne olvasd el, vagy ne szólj hozzá, ennyire egyszerű lenne a megoldás. Peace.
3972. michelle.r (válaszként erre: 3969. - Hoxa)
2019. dec. 29. 19:10

Amíg ilyen fórumokat engedtek anonim módon nyílni, ne csodálkozzatok! Nincs tartalma, nincs mondanivalója, ellenben szándékos provokáció. Most őszintén, miért hagyjátok, hogy a portált ilyen témák degradálják?


"Szervusztok.

Sokat mozgok emberek között és azt vettem észre ha valamit elmond az ember a másiknak, ahogy alkalom van rá tovább mondja és máshonnan, mástól hallom vissza. De szinte bármit.

Most ott tartok nem mondok már senkinek semmit mert mindenki azonnal kibeszéli a másiknak.

Undorítóak az emberek és akkor utána azzal viccelődnek.

A legszomorúbb hogy már a szűk család is ilyen.

"Miért ilyenek az emberek?

Miért nem foglalkoznak a saját életükkel?

El kezdtem naplót írni azzal legalább nem él vissza senki."

3971. Hoxa (válaszként erre: 3970. - L.luiselotte)
2019. dec. 29. 17:21
Így gondolom én is.
2019. dec. 29. 14:03
Én nem szoktam a moderátorokat pártolni , de tényleg felháboritó, ami főleg az anomin fórumokban ment. Rögtön beindul egy brugó sértegető csapat, nemhogy választ nem ad a kérdésre, hanem lemarja a fóruminditót. Éppen ideje ezeket a sértő hozzászólásokat törölni, aki nemhogy nem segit, hanem helyette durvul, trollkodik, általában ugyanaz a társaság. Ha nm tud érdemben hozzászólni, akkor inkább maradjon veszteg, senki nem kíváncsi rájuk.
3969. Hoxa (válaszként erre: 3968. - Epresturmix)
2019. dec. 29. 12:56

Nem így gondolom.

De akik új fórumokba járnak rendszeresen direkt alázni (baromságot kérdezel, buta vagy, kamuzol), azok hozzászólásait ezután is töröljük.

Ha jól emlékszem, nemrég kérdezted tőlem, van-e szankció a kötekedesre. Van és használjuk.

3968. Epresturmix (válaszként erre: 3964. - Hoxa)
2019. dec. 29. 12:09
Komolyan azt gondolod, hogy az, aki máshogy fogalmaz, mint azt az oldal elvárnâ, az bunkó és nem kedves? A való életben sem mindig kedves az ember, ha kikêri más a véleményét. Elképzelhető, hogy olykor nem úgy fogalmazunk ahogy más elvárnâ, de attól még az a véleményem. Úgy hangzik, mintha azt kérnéd tőlünk, hogy amikor leülünk ide, akkor bújjunk ki a bőrünkből. 10-12 éve is voltak kedves, és nem kedves emberek. Pont annyi mint 30 éve. :)
3967. Hoxa (válaszként erre: 3965. - Dd41cc22f1)
2019. dec. 29. 11:32
Nem megyek bele veled a vitába, hogy szerinted mi a kamu meg mi nem. Elég sok minden nem kamu, amiről te azt hiszed, hogy az. Az emberek nagyon sokfélék, elég sok mindent láttam már az elmúlt 14 évben, a gyk-n meg pláne. Ezt már nem olyan rég megrágtuk, nem akarom még egyszer ugyanazt a beszélgetést lefolytatni veled.
3966. dd41cc22f1 (válaszként erre: 3964. - Hoxa)
2019. dec. 29. 11:28
Azon nem gondolkoztál el, hogy ez viszont is így volt. Nem volt annyi többes reg, vagy nem indítottak -hisz nem is volt lehetőségük- a felhasználók poénból online fórumokat, ami csak és kizárólag a provokáció miatt jött létre.
3965. dd41cc22f1 (válaszként erre: 3962. - Hoxa)
2019. dec. 29. 11:25

Annyira sajnálom, hogy nem érted miről beszél a többség. Én annak ellenére nagyon naiv ember vagyok, hogy sokszor az élet sűrűjében dolgoztam, mikor valaki úgy szeretett volna magának előnyt szerezni, hogy mást becsapott, elvette a másét stb...

De azt látom Te és a stábod még nálam is naivabbak vagytok. A legtöbb új felhasználó, vagy online feltett kérdés, csak kamu. Nem veszi sem zaklatásnak, sem megalázásnak, sem bántásnak, ha leszólják, hiszen ez volt a célja.

Aki meg tényleg komoly problémával áll elő, azt azt hiszem a legtöbben megpróbálják segíteni.

Azzal, ha tiltod és törlöd azokat az embereket, akik itt általában a legtöbbször hozzászólnak a témákhoz, azt éred el, hogy az egész hoxa majd az egyszavas kérdések válaszából áll. ( Mit ettél?, Mit ittál?, Fáj-e a fejed?)

Pontosan nem tudom idézni, de van egy olyan mondás, hogy ha egy valaki kritizál, ne törődj vele, ha többen, gondolkozz el rajta, ha mindenki, próbálj meg magadon változtatni.

Az a baj Te nem hallgatod meg mit szeretne a többség, hanem él a fejedben egy elhatározás, és azt Te akkor is véghez szeretnéd vinni, ha lassan már senki nem áll melletted ez ügyben.

Lelked rajta.

3964. Hoxa (válaszként erre: 3961. - Epresturmix)
2019. dec. 29. 11:23
Amúgy az emberek miért nem olyanok, mint 10-12 éve? Olyan kedvesek voltak egymáshoz, mindig volt pár jó szavuk a másikhoz, ha kemény is volt a véleményük, úgy fogalmazták meg, hogy legkevésbé legyen bántó és inkább segítség legyen, mint fekvő emberbe rúgás. Ez miért nincs már így? Az emberek miért változtak meg?
3963. Hoxa (válaszként erre: 3961. - Epresturmix)
2019. dec. 29. 11:11
Myvip, iwiw, chat.hu? Azok nem hasonlíthatóak a facebookhoz, és a mai mobilos világhoz sem lehet hasonlítani a régit.
3962. Hoxa (válaszként erre: 3961. - Epresturmix)
2019. dec. 29. 11:09

Nem csak a jóról szólhat. Sajnos nem is csak arról szól. Sok a baj és a gond a világban. :(


Én azt nem szeretem, hogy ha valaki előáll a problémájával, többen alázni kezdik. Ez ellen fel is lépünk. Ami valakinek "szórakozás", az lehet a másiknak zaklatás, megalázás, bántás. Szórakozz nyugodtan, de ne más kárára.

3961. Epresturmix (válaszként erre: 3960. - Hoxa)
2019. dec. 29. 09:42

Hisz azelőtt is volt Myvip, Iwiw, chat.hu, stb...

Az a baj, hogy érezni, hogy nem előnyére változott az oldal változásai. Nekem már az új felületet is nehéz volt megszoknom (pl mai napig jobb oldalon keresem a tudásbázist), nincsenek már jó témák. Ha lenne is, egyből mindenki törölve lesz. Ez az oldal már csak a jóról szólhat?

Semmi szórakozás? Ugye te is érzed, hogy ez az oldal már rég nem az, ami 5 éve volt.

3960. Hoxa (válaszként erre: 3959. - Bless the child)
2019. dec. 29. 09:32

Nem volt csere. Annyi változott, hogy mivel bevezetésre került a csak a fórumokról való letiltás, azt is használjuk már. Általában olyanoknál, akik kaptak korábban figyelmeztetést, de nem vették figyelembe.

A látogatottság érdekes mód nem csökkent, az aktivitás nyilván igen, itt a facebook, insta, stb. Már teljesen másképp élik az emberek az online életet, mint régen.

3959. Bless the child (válaszként erre: 3958. - Hoxa)
2019. dec. 29. 06:45

Köszönöm a választ!

Amúgy mostanaban ( az elmúlt kb 6 hónapban ) volt moderátor csere? Kicsit túl van tolva az ítélethozatal. Legalábbis én így látom. Ezt más is érzékeli, látható jelei vannak a portál népszerűség csökkenésének. Lásd szavazások száma, fórumok pörgése. Vagy én látom rosszul?

3958. Hoxa (válaszként erre: 3957. - Bless the child)
2019. dec. 28. 20:36

Szia!

Én is, modik is.

Történés, előélet, korábbi figyelmeztetések, korábbi problémák, stb.

Nincs publikus számláló.

2019. dec. 28. 08:27

Azt szeretném kerdezni, hogy a büntiket, korlátozasokat ki szabhatja ki? Csak Hoxa, vagy a modik is? Mi alapján hoznak döntést a szankció súlyosságától? Van valami törvénykönyv erre? A büntiben lévők regje mellett van valami számláló, ami jelzi, hogy lejárt?

Köszönöm a válaszokat!

2019. dec. 20. 13:14
Ha elmentettem kedvenc felhasználónak egy tagtársamat, de közben ő már nem tagja a portálnak, akkor hogyan tudom kivenni a kedvencek közül? Mert olyankor már nincs ilyen opció.
3955. Dodi44 (válaszként erre: 3954. - Forrest2010)
2019. dec. 17. 06:10

"igaz h ezt majdnem 1 hónapja írtad"


Hat igen, meg a tetova teve is tovatevegel...

3954. forrest2010 (válaszként erre: 3944. - Dodi44)
2019. dec. 16. 16:02

... Te Dodi !!! igaz h ezt majdnem 1 hónapja írtad , de ma odafagyna a fenekünk a talajhoz :)



... mikor kicsik voltak a gyerekeink akkor még az alattunk lévő árokpartra simán kilehetett hátul jutni :) a gyerekek sokat voltak ott játszani , de akkor éppen szalonnát sütöttek , adott valaki a lányomnak is 1 db szalonnát + 1 szelet kenyeret , vágott neki valaki 1 nyársnak valót :)))))))))) aztán kikiabáltam neki h : Hugiiiii ! ha már jóllaktál gyere haza !!!

2019. dec. 16. 15:01
Én azt hittem, hogy nálam van gubanc.
3952. Bözsi néni (válaszként erre: 3948. - Kor130)
2019. dec. 15. 21:39
Az elmúlt napokban néhányszor én is tapasztaltam. És néhányszor mintha lefagyott volna, nem reagált semmire pár másodpercig.
3951. simple (válaszként erre: 3950. - Kor130)
2019. dec. 15. 20:15
Nincs mit. Én ilyenkor ki szoktam próbálni, hogy más oldalak bejönnek-e, és ha igen akkor tudom hogy csak itt van probléma.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook