Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hónapokig tartó menstruáció fórum

Hónapokig tartó menstruáció (beszélgetős fórum)


2018. ápr. 30. 10:32

Szia!

Minőségi méhpempő, maca kivonat segíthet a hormonháztartásod, a ciklusod normalizálódásában.A sok vérveszteség miatt a vas és vitaminpótlás nagyon fontos, csak az is gyógynövény és természetes alapú legyen.Mindenképpen keress egy jó orvost is. Mielöbbi jobbulást!

2018. ápr. 28. 08:40

Volt ilyen nekem is!Még tini koromban!Évekig kínlódtam orvostól orvosig mire kiderült,hogy egy grammnyi vas sincs a szervezetemben!

Nézess vasat mindenképp!

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Era.992)
2018. ápr. 28. 08:11

Cseppet sem normális.


Én is azt javasolnám, hogy keress fel egy másik nőgyógyászt és endokrinológust is érdemes lenne megkérdezni, lehet telesen felborult a hormon háztartásod.

Gyógyulj meg gyorsan!

5. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Era.992)
2018. ápr. 28. 07:56

JajjIstenem!

Te szegény!

Figyú!

Ez kóros!!! Határozottan nem normális. Irány egy szakmailag felkészült, toppon lévő nőgyógyászhoz. Ne hagyd ennyiben. Nem vitaminok meg fogigátlók kellenek. Nem tüneti kezelés kell, hanem a probléma okát feltárni és azt gyógyítani. Semmiképp ne törődj bele ebbe mert az egészségeddel játszol. Hogyne lenne a vérképed sz.r, mitől ne lennél kiborulva. Kivérzed az életedet és agyad is.


Menj tovább, légy erőszakos, keress egy ORVOST (nőgyógyászt)!

Vidd az összes eü. dokumentációdat és meglátod minden rendben lesz.


Kívánok mihamarabbi teljes gyógyulást:)

4. Bichter1 (válaszként erre: 1. - Era.992)
2018. ápr. 28. 07:37

22 évesen nem, 48 évesen igen.

Olyan dokit keress, aki szakmailag és felszereltséggel is a toppon van.

A kórházban sem találták meg az okát?

2018. ápr. 28. 00:05
Mindenképpen keress normális orvost! Sok minden lehet,de biztosan meglehet oldani.Ne szenvedj feleslegesen.
2018. ápr. 27. 23:45

Rákszűrésen voltál?

Az ultrahangról pedig annyit, hogy nem “lát” mindent, nem ad pontos képet.Nekem a polipom nem látszott, méhtükrözésen viszont igen.

És rendes menstruáció vérzésed van ennyi ideig, szóval olyan mennyiség, amihez vetét, tampon kell?

Biztos nem a fogamzasgátló a megoldás.Keress egy lelkiismeretes orvost aki a probléma végére jár.

2018. ápr. 27. 22:42

Sziasztok.


2015 oktoberében szültem 22 évesen.

Utána kezdődött az a pokol aminek nem tudom mikor lesz vége.

Az első menszeszem 2016 január 6. -an jött meg és pontosan 5 napig tartott .

A következő vérzésem február 10.én jelentkezett és április 25ig tartott.

Voltam közben orvosnál 3x.

Nagyon darabos volt és élénk piros ,közben szörnyű görcsök gyötörtek.

Kaptam ergam cseppet.

Május 20.án megint megjött és júliusig tartott , akkor elküldtek eü kaparásra.

Akkor kimaradt 2 hónapig , azóta viszont ugyanúgy hónapokig menstrualok.

Megvan 2-3 honapig , utana 1 hó szünet és kezdődik elölről.

Nagyon bő verzesem van minden alkalommal.

Vitaminokat kell szednem mert a verkepem a beka segge alatt van :( Erőtlen vagyok és fáradt.

4 fajta fogamzásgátlót kaptam , kivétel nélkül vereztem az osszestol.

A hormon eredmenyem nem olyan borzasztó és ultrahangon se láttak semmi rendellenességet.

Valaki volt hasonló helyzetben ??

Nagyon elfáradtam már testileg es lelkileg is :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook