Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hónapok óta tartó barna folyás fórum

Hónapok óta tartó barna folyás (beszélgetős fórum)


13. epervirág (válaszként erre: 12. - Piroska52)
2018. aug. 26. 22:56
Azèrt izgulok mert már lassan fèl ève van ès felülrá minden nap,de köszi a biztatást nagyon jól esik.
12. Piroska52 (válaszként erre: 8. - Epervirág)
2018. aug. 25. 09:35
ne izgulj,kiderül mitől van aztán jobb lesz,
2018. aug. 25. 09:29
nekem azutan volt,hogy elhagytam a fogamzasgatlo tablettat,de aztan elmult kesobb magatol.
2018. aug. 25. 06:25
Senki másnak nem volt ilyen barna folyása?
2018. aug. 24. 08:36
Ja hozzáteszem soha nem voltam szpihiátrián csak ebbe az èvbe sajnos.
2018. aug. 24. 08:36
Köszi aranyos vagy,hogy igy biztatsz nekem soha nem volt ilyen panaszom.tudom jön a kèrdès mièrt nem mentem elöbb orvoshoz,de pánik beteg vagyok ès ebbe az èvbe sokat voltam korházba szpihiátrián hiába mondtam mindig,hogy ez a gondom egyszer sem küldtek át a nögyogyászatra a korházon belül.
7. Piroska52 (válaszként erre: 6. - Epervirág)
2018. aug. 24. 08:29

én akkor szültem a lányomat,utána sokat kinlódtam,nem szedhettem fogamzásgátlót,összevissza jött meg,

sok vérzéscsillapitót beszedtem,

méhszájsebem is volt,azzal is jártam,

aztán jól kitombolta magát,és 48-évesen minden elmúlt,

de neked az még nagyon sok idő,

hátha a méhtisztitás után jobb lesz,

kitartás,

6. epervirág (válaszként erre: 5. - Piroska52)
2018. aug. 24. 08:20
Èn mèg nem vagyok változó korban csak 38 èves vagyok.most egyre jobban van ilyen barna folyásom.igaz anyukámnak is volt meg a nagymamámnak is,de azt nem tudom,hogy nekik minden nap- e mert nekem minden nap.a menstruáciom mindig időbe jön meg ès múlik el szóval tènyleg nem tudom már.
5. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Epervirág)
2018. aug. 24. 08:11

ez attól is függ milyen korban vagy,én is kinlódtam ilxennel, a változókorban,és cisztám is volt,

szövettant meg szerintem mindig vesznek ilxenkor,biztonság kedvéért,

2018. aug. 24. 08:08
De mivel hüvelyi ultrahanggal nèztek meg azt mondták nem valoszinű,hogy daganat gondolom azt látták volna vagy nem tudom.
3. epervirág (válaszként erre: 2. - Andita1)
2018. aug. 24. 08:06
Ez a baj,hogy sajnos èvek óta nem voltam.
2018. aug. 24. 07:42

Nincs tapasztalatom cisztával, de a barna folyás így nem ciki, mivel az kis vérzés.

Nekem sajnos évek óta ugyanez van időszakosan. Rákszűrésen meg valószínűleg voltál nemrégiben úgyhogy ne aggódj ezen.

2018. aug. 24. 02:49
Sziasztok! Sokat gondolkodtam,hogy frltegyem- e a kèrdèst mert elèg ciki,de már nagyon fèlek! Arrol van szó,hogy kb fèl ève van kèt menstruáció között barna folyásom.Ultrahangon megállapitották,hogy több kisebb cisztám is van.Pont egy hèt múlva mütenek.Egèszsèg ügyi kaparás lesz.A doki azt mondta,hogy megnèzik majd a szöveteket ezt nem èrtettem,de a neten utána nèztem mièrt kell ez a szövettan ott azt írták,hogy esetleg rák is lehet.Közületek volzlt már valakinek is ilyen?Mármint nem kifejezetten a rákra gondolok hanem arra,hogy a mütèt után megszünt- e a barna folyás meg persze a szövettan is èrdekelne kinek milyen lett!! Elöre is köszönöm a válaszokat ès a segitsèget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook