Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hónapok óta nem halad semerre ez a kapcsolat. Azt állítja,... fórum

Hónapok óta nem halad semerre ez a kapcsolat. Azt állítja,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. jún. 1. 07:35
Ez a kell egy kis idő ez nem jelent jót. Ha már valaki nem tudja eldönteni hogy vele vagy nélküle, szereti vagy nem szereti, akkor viszontlátásra ott nincs szükség időre
13. vigyefene (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2023. márc. 19. 18:12
Szerintem nem, de azt hiszem vagyunk akik nagyon könnyen ismerkedünk, és vannak akiknek nehézségeik vannak, különböző okok miatt.
12. michelle.r (válaszként erre: 10. - Vigyefene)
2023. márc. 19. 18:10
Ezért nem értem, hogy emberek miért rombolják magukat egy olyan kapcsolatban, ahol nem egy irányba mennek. Bárkiből ki lehet erőszakolni egy kapcsolatot, még egy házasságot is. De jó lesz majd évekig szenvedni egymás mellett?
11. rabankari (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 19. 18:08

Nem hiszem, hogy az itt kapott tanácsok alapján kellene döntened.

Abból amit itt megosztottál én például biztosan nem tudnám azt tanácsolni,hogy hagyd el.

Mióta vagytok együtt,együtt éltek-e, mit takar pontosan az elhanyagolás?

Szereted őt?

10. vigyefene (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2023. márc. 19. 18:00
Szerencsénkre jut mindenkinek.
9. michelle.r (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2023. márc. 19. 17:58
És milyen jó is lesz, ha Józsi azért lobban szerelemre, nehogy Béla elvigye a nőt.
8. vigyefene (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2023. márc. 19. 17:45
Úgy nevezik h ismerkedés.
7. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Vigyefene)
2023. márc. 19. 17:43

Így!

De addig, amíg nem talál egy szebbet, jobbat, biztosabbat, nem dobnám a jelenlegit.

Még az is meglehet, hogy ha látja, hogy mások is legyeskednek FI körül, esetleg észbekap. :))

6. 55Judit (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 19. 15:50

Mivel nem vagy a kislányom, nem mondhatom meg hogy mit csináljál, másrészt én se díjazom ha valaki nekem osztja az észt. Az biztos én a te helyedben tovább lépnék, mert ennek nem látom értelmét. de te jobban ismered a helyzetet mint én.

Az a baj, hogy fiatalon az ember nem érzi mennyire fontos jól kihasználni az időt, nem tudatosul úgy mint idős korban hogy visszahozni, újra tölteni már nem lehet. Az életünkben a legnagyobb értéke az időnek van. Én már tudom, és sajnálok sok elpazarolt évemet.

5. vigyefene (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 19. 15:40

Igen.

Legtöbben azt mondjuk. Ismerkedj több mint 1-el, hogy legyen valamiféle választékod is.

Szőke, barna, magas, alacsony, szegény, gazdag, stb....

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2023. márc. 19. 15:23
Akkor azt mondjátok, hogy inkább hagyjam őt a fenébe, és ismerkedjek, keressek mást?!
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 19. 15:14

Myrával egyetértek. E mellett minek az idő? Ha biztosan tudom hogy kell valaki, akkor nem kell gondolkodnom rajta. ha gondolkodok, biztos hogy nem kell.

Az elpazarolt idő a te idődből, életedből megy el.

2. Myra
2023. márc. 19. 15:10
Soha ne arra figyelj mit mond, hanem hogy mit tesz? Ha már most elhanyagol akkor mi lesz később? Én továbbmennék és keresnék új kapcsolatot, olyat akinek én vagyok a legfontosabb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook