Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hónalj és bikinivonal epilátort szeretnék vásárolni, mert át akarok állni a sima borotváról. fórum

Hónalj és bikinivonal epilátort szeretnék vásárolni, mert át akarok állni a sima borotváról. (beszélgetős fórum)


19. szorgoska (válaszként erre: 14. - Katka_85)
2010. márc. 23. 11:06
Braun Satin Ice, elég régi fajta.
18. 021a029148 (válaszként erre: 16. - Flower Power)
2010. márc. 23. 07:31

Fáj, fáj, de talán megéri, hogy utána egy hétig szép mosolygós, selymes legyen... :))

Nekem a hónaljamon abszolút nem fáj. Odalent elég rossz, és sokáig tart, amíg megcsinálom. És sajnos egy hét múlva már újra kezdhetem, az addig szunnyadó szálak ugyanis már látszódnak.

A legrosszabb az egészben a benövés...

17. simple (válaszként erre: 16. - Flower Power)
2010. márc. 22. 21:55
Ha ez vigasztal, nekem bőrhűsítős epilátorom van, és semmit nem ér. Ugyanolyan érzés mint sima epilátorral.
2010. márc. 22. 21:30
sziasztok! nekem nagyon fáj ha a bikinivonalat epilálom a hónalj az nem annyira ti mit csináltok vele? hallattam olyat aki hűtötte... sima epilátorom van
15. badonyimariaeva (válaszként erre: 7. - Simple)
2010. márc. 9. 22:00

Ha a bikinivonalat megcsinálod, akkor a hónaljadról is letudod epilálni, szerintem.

Olyan jó így most, hogy megcsináltam, nem kell naponta, más naponta borotválni, ráadásul úgy tud borotválás után szúrni.

Én most már mindig epilálni fogok mindenhol!

14. Katka_85 (válaszként erre: 11. - Szorgoska)
2010. márc. 9. 19:44

A Braun epilátornak melyik típusát használod?

Mondjuk nekem ajánlották a Philips HP 6400-at,de annak nincs olyan külön sapkája a hónaljepiláláshoz, amit te mondasz.

2010. márc. 9. 17:49

"A hét bűnözője: Borotvált bikinivonal vezetés közben." [INDEX]


Jó lesz vigyázni.))

2010. márc. 9. 10:49

Gyantáztassatok!

Kicsit fájdalmas, de elég 4 hetente csinálni,nagyon szépen kiritkul a szőrzet, bárhol is van.

2010. márc. 9. 09:38
Nekem 8 éve Braun van, aminek a fejére rá lehet tenni egy kis műanyag sapkát a hónaljepiláláshoz.
10. caffi
2010. márc. 9. 08:47
Nekem van,de nem használom....borotva azt kész,az legalább nem fáj:)
2010. márc. 9. 08:28

Én a hónaljamat kivétel nélkül epilátorral csinálom. Nem fáj, ott nem nő be a szőr, és higiénikus.

A bikinivonalamat is általában epilátorral, illetve kb. minden 4. alkalommal borotvával, hogy egyformára tudjon nőni a szőr mindenhol, meg a benövések is könnyebben megoldódnak, és akkor újra epilátorral. Így szépen egyenletesen meg lehet csinálni. A lábamat viszont gyakrabban borotválom, és csak néha epilálom, mert ott nekem nagyon benőnek a szőrszálak.

2010. márc. 9. 00:13
Én nem ajánlom az epilátort, a benőtt szőrszálak miatt.
7. simple (válaszként erre: 6. - Badonyimariaeva)
2010. márc. 8. 23:56
Egyszer én is megpróbáltam a hónaljamról is leszedni vele. én bőgve vágtam a földhöz, szóval oda marad a borotva. Viszont a bikinivonalat megcsinálom vele, igaz csak nyáron, mikor látszik, amúgy oda is borotva. Ha nem muszáj nem szenvedek.
6. badonyimariaeva (válaszként erre: 5. - Simple)
2010. márc. 8. 21:51

Nincs ilyen, én is ugyanavval epilálok mindent.

Most már megcsináltam a hónom alját is, bár egy kicsit féltem tőle, hogy fájni fog, de nem volt vészes, ki lehet bírni.

Már annyira utáltam, hogy reggelre annyira szúrt borotválás után.

2010. márc. 8. 20:40

De igen, ugyanaz.

Van külön hónaljra ás bikinivonalra való epilátor? Még nem láttam ilyet.

2010. márc. 8. 20:38
Ez így nem ugyanaz?
2010. márc. 8. 19:34

Javitok a kérdésemen:


Hónalj és bikinivonal epilátort szeretnék vásárolni, mert át akarok állni a sima borotváról. Melyiket ajánljátok minőségben és árban egyaránt?

2. Bogyeszkusz (válaszként erre: 1. - Katka_85)
2010. márc. 8. 19:33
Én sima epilátorral csinálok mindent.Nem is hallottam,hogy van külön bikini meg hónalj :)
2010. márc. 8. 19:31
Melyiket ajánljátok minőségben és árban egyaránt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook