Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR fórum

Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR (beszélgetős fórum)


136. Zorg27 (válaszként erre: 134. - Danina)
2010. jún. 3. 13:25

Az az igazság, hogy én is már több csodaszertől vártam a megoldást, de sajnos, mem jött a hőn áhított fogyás. Majd januárban úgy döntöttem, hogy az idén leadok 10 kg-ot, ennek a fele meg is van :-) De amíg csak a bogyóktól vártam a csodát, nem történt semmi, mióta mozgok rendszeresen (január óta) azóta van ez a siker! (A Cefát kb másfél hónapja iktattam be) És az sem igaz, hogy legalább 3x kell egy héten edzeni, én heti egy alkalommal 1,5 órás erősítő alakformáló tornára járok, amit most kiegészítettem egy 80 perces streching órával.

Fontos, hogy rendszeresen egyél akár napi 5x csak 20%-al kevesebbett mint eddig! Hiába eszel napi 2 szenyát, azt elraktározza a szervezet, mert ha nem kap rendszeresen táplálékot akkor bekapcsol a vészcsengő, és azt hiszi éhezel, így ő ahelyett, hogy hasznosítaná, elraktározza, és csak nő a zsírpárna! A lehető legrosszabb ez, hogy nem eszel, enni KELL!!! Cukrot, sót zsírt mindent, hisz másképp hiány alakul ki a szervezetben, a legfontosabb a mértékletesség! Egyél sok zöldséget, gyümit, sovány husit, halat! Vagy bármit, ha mozogsz akkor nem fogsz hízni!!! Hidd el, én is így csinálom! Az igazsághoz még az is hozzátartozik, hogy tartós fogyás csak úgy érhető el, ha nem hirtelen fogyunk le hanem havi 1 max 1,5 kilónként. Sok sikert csajok!!!

2010. jún. 3. 10:49

Sziasztok,


Jó hogy rátatláltam erre a fróumra. Kinek milyen tapasztalata van a Cefamadar-ral kapcsolatban? Én most akarom elkezdeni, bár jelenleg csak 5-7kg szeretnék leadni eü. okokból.

134. danina (válaszként erre: 133. - Zorg27)
2010. jún. 2. 14:00
Köszönöm!Igazából én sem értem,miért van most ez az állapot,egész nap jövök-megyek mint a vasaló,tegnap pl.reggel fél hattól este tízig dolgoztam,és mindeközben ettem 2(!)szendvicset.És mégis,csak hízok mint a lufi,és már szégyellem saját magam,ma mértem,83kg,életemben nem voltam ennyi,átlag 70-72kg.Lehet attól,hogy nyugodtabb az életem?(3 éve váltam)és most kiegyensúlyozottabban,boldogabban élek az új párommal.Most meg majd kezdhetem az aggódást,mikor unja meg a párnáimat...:-)
133. Zorg27 (válaszként erre: 132. - Danina)
2010. máj. 31. 17:24

Én már 5 kg-nál tartok (mínuszban) ami igen csak meglátszik, a cefamadart másfél hónapja szedem kb., de tudjuk, hogy a tartós fogyás csak akkor érhető el, ha fokozatosa csökken a súly, én átlag havi 1 kiló mínuszt könyvelek el! Január óta csinálom a tortánt, és azóta ez a az eredmény. A cefamadar csak rásegítés! Olyan jó érzés, felvenni régi kinőtt ruháimat, amibe most újra beleférek :-)


Kitartás csajok, és sajnos kell az a fránya mozgás :-( :-)

Igazából, már nagyon hozzászoktam a tornához, hiányozna ha nem járnék! :-) 6 perc múlva indul is a mai!!! :-)

132. danina
2010. máj. 31. 13:37

Én is tornázom,de eredménytelenül.

Alig eszem,és csak jönnek a kilók,főleg hasra-derékra.Sztem ez már a korral jár...:-(

Ma vettem a Cefamadart,kíváncsi vagyok,mi lesz.

Mennyit tudtál fogyni?Nekem kb. 12kg-ot kellene immár.

2010. máj. 31. 13:35
Ez engem is érdekelne,mert gondolkodom már rajta,h kipróbálom.
130. Zorg27
2010. máj. 31. 13:33
Igen, én most is szedem, szerintem nagyon jó! Igaz nem csak ettől várom a csodát, hanem tornázom is, de tényleg nagyon jó!
129. danina
2010. máj. 31. 13:32
Cefamadar-szedte már valaki?Segít a fogyásban?
128. nettas
2010. máj. 26. 13:17

Sziasztok!

egyesével kezdtem a cefát napi 3x, de semmi hatása nem volt.

2 napja szedem úgy, hogy reggel 2 délután 2 és így van hatása, azonnal!

127. R.Eszter (válaszként erre: 122. - Micimacko72)
2010. máj. 14. 13:59

Kedves Micimacko72,bocs, hogy későn válaszolok.

Nekem napközben nincs az étvágyam, dolgozom stb. elfoglalom magam. Én kizárólag este szedem, 1-2 szemet. Amúgy ez az 1200 kalóriás diéta még így sem könnyű. Bizonyos ételeket teljesen el kell felejteni, mert egyszerűen nem fér bele.

126. Zorg27
2010. máj. 13. 17:23
bocsánat, terhességgel :-) Így helyes!
125. Zorg27
2010. máj. 13. 17:22
Ja, én megkérdeztem a dokimat, hogy szedhtem e (fél májam hiányzik, nem alkohol miatt) és így is azt mondta hohy igen, mert ez homeopátiás szer semmilyen kárt nem tesz bennünk! Egyébként minden gyógyszeren, és táplálék kiegészítőn, bármin rajta van gyermekvállalás ter­vezéséről, szoptatásról; más gyógyszerek egyidejű szedéséről tájékoztassa keze­lő­orvosát. Ezzel védik magukat, ha bármi történik a terheséggel, ne tudja az ember azt mondani, hogy a szer miatt lett baja a magzatnak, gyereknek.
124. Zorg27 (válaszként erre: 123. - Szeplocske)
2010. máj. 13. 17:19
Szerintem nem befolyásolja, csak ha valaki babát akar akkor, nem megfelelő az időpont a fogyira, hisz akkor normálisan kell étkezni!
2010. máj. 7. 09:55

Sziasztok!

Szedi valaki úgy hogy nem ment el dokihoz ellenőrzésre?

"A Cefamadar tabletta szedése előtt vese- és emésztőszervrendszeri panaszokról, terhességről vagy a gyermekvállalás ter­vezéséről, szoptatásról; más gyógyszerek egyidejű szedéséről tájékoztassa keze­lő­orvosát."

Befolyásolja a termékenységet?

122. micimacko72 (válaszként erre: 120. - R.Eszter)
2010. máj. 5. 10:16

Szia!

És hogy szeded? Ahogy le van irva? Evés előtt kb l órával? Én is próbáltam, de vagy nem ettem egy óra múlva vagy elfelejtettem bevenni:-) Igy ott áll a szekrényben, igy hiába várom a fogyást :-))

2010. máj. 5. 08:06

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy a cefamadar a magas vérnyomást befolyásolja-e??

Tudom,hogy homeopátiás...de valóban nem ismert mellékhatása?

Kinek mi a tapasztalata,mennyire használ s mennyire nem?

köszönöm a választ!

2010. máj. 4. 16:17
Sziasztok! 13 napja szedem és kb. 1200 kalóriás diétát tartom mellette. Nagyon sokat segített az esti éhségrohamok ellen, nekem nem okozott mellékhatást és végre tudom tartani ezt a diétát. Az 1200 kalóriás diétát orvosi javaslatra kellett elkezdenem, nem tudnám betartani a cefamadar nélkül.
119. Berenik (válaszként erre: 102. - Rácz kriszti)
2010. máj. 3. 21:07
Írd be a google-ba, hogy Cefamadar, és ott megtalálod.
2010. ápr. 20. 20:46

Sziasztok!


Nincs már meg a doboz cefamadarom.

117. thirsty (válaszként erre: 114. - Papó48)
2010. ápr. 20. 20:01
Méghogy "fitness edző"??Tömeggyilkos!De hiszem,hogy elnyerte méltó büntetését!
2010. ápr. 17. 10:26

Sziasztok!!


Nekem van egy dobozzal. Két szem hiányzik belőle.

Írjon privit akit érdekel patika ár alatt.

115. Zorg27 (válaszként erre: 112. - Cillus)
2010. ápr. 16. 13:25

Szia!


Én belevágtam, és nekem nagyon jó!!!!

Megszűnt a puffadásom, nem vagyok folyton éhes, és ami a legjobb, hogy tényleg csak annyit eszel amennyit kell!!!! Szóval szerintem bátran próbáld ki! :-)

(ja, és már csokit sem ennék egyfolytában) :-)

114. Papó48
2010. ápr. 15. 10:12
Aki azt gondolja bekap pár csoda dilibogyót 8-10-vagy huszon párezerért,az nagyon balga ember,azért is,mert elvették a pénzét,másodszor,mikor elkezdi a bogyót szedni,akkor diétázásba,és mozgásba is kezd,majd bebeszéli magának,hogy a csodabogyótól adott le 2-3 kilót 6 hét alatt!Vegyünk példát az emberiség legjobb fitnesz edzőjétől,és kövessük példáját sokat dolgozni,és keveset enni!!!!Ez a fogyás titka!!!Ki látott a koncentrációs táborokban kövér zsidót?A zseniális edző neve:Adolf Hitler!
113. a1a1223a33 (válaszként erre: 83. - Ladmón)
2010. ápr. 13. 20:25

Szia!

Nem próbáltad a 15ch-t?

112. cillus
2010. ápr. 7. 18:56

Sziasztok!

Elolvastam az összes hozzászólást a cefamadar-ral kapcsolatban.Nagyon megoszlanak a vélemények.Nem tudom vágjak bele vagy ne?Nem olcsó!

111. Candeee
2010. ápr. 6. 11:49
Szia!ÉN most rendeltem meg egy webpatikából,5270Ft-ért.Nagyon bízok ebben a szerben.A Lindaxát én is szedtem,jó,hogy át akarsz térni valami egészségesebb szerre.Sok sikert:D
110. csillvy (válaszként erre: 100. - Mkjudit)
2010. ápr. 5. 20:11

Szia!

Megtudnád nekem mondani,hogy mennyibe kerül ez a Cefamadar és neked milyen tapasztalataid vannak róla?

Szedtem a Lindaxát de mivel beszüntették szeretnék valami mást helyette ami jó és mégsem káros!

És igaz,hogy el kell szopogatni akkor gyorsabban felszívódik???

Várom válaszod!

Üdv:

Csillvy.

2010. ápr. 5. 19:46
Igen megvan. Akinek kell irjon privibe.
108. Zorg27 (válaszként erre: 107. - Zsuzsu50)
2010. ápr. 5. 09:25

Szia Zsuzsu,


Megvan még a tabi? Ha igen, én megvenném! :-)

2010. ápr. 4. 19:35
2000 Ft és nincs postaköltség.Miskolcról küldöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook