Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR fórum

Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
196. usibub (válaszként erre: 190. - Gina13)
2011. jan. 18. 16:34

Szia Gina.


Én pl 3 szemet szedek be, három étkezés 1 szem elszopogatása evés előtt fél órával. Én már 12 kg minusznál tartok.

Szia Mona

195. usibub (válaszként erre: 188. - Csipkerózsika)
2011. jan. 18. 16:32

Szia kedves.


Sok sikert neked is, és kitartást, hogy sikerüljön elérned a kitűzött célt. Ha betartod a lépéseket, akkor több is le fog menni:)


Pusz Mona

2011. jan. 18. 10:16
Érdeklődni szeetnék hogy a cefamadart Dm-ben lehet e kapni?
2011. jan. 17. 13:59
Én szombaton vettem be az első szemeket. De azóta alig van étvágyam. Első este elszopogattam kettőt vacsi helyett - bár azt már úgy másfél hete elhagytam magamtól, de nem volt könnyű - vasárnap délelőtt egyet, és este is már csak egyet. És még ma sem vagyok éhes. Reggelire ettem egy tányér levest, és most kezdek újra éhes lenni. Szuper.
2011. jan. 17. 12:55

Sziasztok!

Én is csatlakozok hozzátok. Egy hete szedem a szert és 1 kilót fogytam :-) nulla éhezés mellett.

Nekem nagyon bevált, egyáltalán nem kívánom az édességet, és nassolni sem nassolok már. Remélem a továbbiakban is megmarad ez a hatás. Ki mióta szedi, milyen eredménnyel?Megírnátok, hogy kitartást merítsek a pozitív beszámolókból?

Szép Napot! Monka

2011. jan. 16. 22:01

Sziasztok!

Harmadik napja szedem, déli evés előtt veszem be. S ma azon csodálkoztam, hogy én nem is vacsoráztam :-)))

Ez ritka pillanat.


Nekem nincs leirásom róla, csak pár darabot kaptam a b.nőmtől, kipróbálni.

Mennyit lehet vagy kell naponta bevenni belőle?

190. Gina13
2011. jan. 16. 19:16
Sziasztok!Érdeklődni szeretnék ,hogy Ti mennyit esztek meg egy nap azért ,hogy ne legyetek éhesek???És mikor eszitek meg???Köszi a választ!
189. Csipkerózsika (válaszként erre: 178. - Erika827)
2011. jan. 15. 21:24
A kávé minden gyógyszer és egyéb készítmény felszívódását gátolja, illetve rontja.
2011. jan. 15. 21:21

Addig addig olvasgattam a fórumot, míg én is megvettem. Persze az a piszok mérleg adta a végső lökést.

Én egyszer már végigcsináltam egy 90 napost, és tudom, hogy nem bírnék még egyszer annyit éhezni, kell valami segítség éhség ellen.

Szóval ma megvettem, és este már be is kaptam 2 db-ot, és perceken belül elmúlt az éhségérzet. Úgy tűnik, hogy ez hat, és ez csodás lenne. Önuralommal egyszerűen nem lehet leküzdeni az állandó éhséget, és sokkal többet kívántam eddig, mint amire szükségem lett volna. Bizakodó vagyok.


Akik nem alkalmazták sikerrel, valószínűleg nem tartották be az előírásokat. Pl. a mentolos kerülése (a tájékoztató külön kitér arra, hogy ez a fogkrémre is vonatkozik!!!), és a másik, hogy igenis várni kell az elszopogatás után pár percet, hogy kifejthesse a hatását. Ha közvetlenül utána nekiáll enni az ember, hogy tudna hatni?

187. usibub (válaszként erre: 184. - Horse1)
2011. jan. 14. 15:58

Szia kedveském.

Annyira örülök, hogy te is sikerélménnyel számolhatsz be:)és hidd el, hogy hozzá fogsz szokni, hogy tényleg a kevesebb is elég lesz, nem lesz zabálhatnékod:)Köszi kérdésed,igen én jól vagyok, majd hétfőn fogok mérlegelni megint, szigorúan betartom a heti egy mérést:). És vettél észre valami változást magadon?- bár homeopátiás, nem kéne hogy legyen, de sose lehet tudni:)

Csak így tovább, és hidd el, még több kg le fog még menni, csak ne add fel:)

puszi neked Mona

186. usibub (válaszként erre: 183. - Micimacko72)
2011. jan. 14. 15:52

Szia kedves.


Nem fogyizok mellette, csak jóval kevesebb elég, és van hogy sokszor már vacsira csak gyümölcsöt eszem,mert nem kívánok semmit, csak a gyümölcsöt.

Ez a bogyó hatása, szerencsére:) Gondolhatod hogy élvezem mikor ráállok, és látom az eredményt:)

És már hiszek is benne, hiszen látom az eredményt.


Puszi és köszi a jelet amit küldtél. Mona

185. horse1
2011. jan. 14. 09:46
Ja és kiraktam egy régi fürdőruhás fotót a monitorra :)))
184. horse1 (válaszként erre: 182. - Usibub)
2011. jan. 14. 09:45

Én Békés megyéban egy kisvárosban élek, itt vettem az egyik patikában.

HÚÚÚ képzeld, nem bírtam és ráálltam a mérlegre ma reggel! :()

ésss.. 2kg mínusz!!! Ehhez hozzá kell tenni hogy én lejárok edzeni minden nap és szaunázi is voltam szerdán.

Az étvágyam hál'Isten lecsökkent és nekem ez volt a fő bajom, ehhez kellett nagyon a segítség. Mert már nem ettem hanem zabáltam és mindegy volt mit csak ehessek. :(

Remélem Te jól vagy, és továbbra is szépen alakulnak a dolgaid!

Illetve mindenki másnak. Aki esetleg most kezdi HAJRÁÁ!!!

183. micimacko72 (válaszként erre: 182. - Usibub)
2011. jan. 13. 22:22

Szia!

Garatula a minuszokhoz. Tartasz mellette valami diétát? Vagy csak simán a bogyótól mennek le a kilók ?

182. usibub (válaszként erre: 180. - Horse1)
2011. jan. 11. 13:53

Szia kedves.


Sok sikert neked is. Te hol vetted ilyen olcsón?

Nekem egy hét alatt simán lemegy 2-3 kg, és már az első héten is volt eredmény. Ha ma kezdeted el, akkor csak jövőhetén kedden mérd meg magad.Bár remélem, hogy most is mértél, hogy mennyiről indultál.Én nagyon-nagyon sokról indultam, de már közel -15 kg járok.És nagyon élvezem,főleg mikor hetente ráállok a mérlegre, és legalább 2 kg lemegy,nagy sikerélmény,az tuti:)

Majd írd meg, hogy van e eredmény, és hogy észlelsz e változást magadon:)

Pusz Mona

181. horse1
2011. jan. 11. 13:15

ÚÚ én nagyon olcsón vettem 41.. valamennyi. Felkészültem lelkileg.. és olyan jó meglepi volt!

És olyan nagy reményekkel vágok neki ennek az egésznek!

180. horse1
2011. jan. 11. 12:48

Sziasztok!


Én ma kezdtem el,reggeli helyett :)

Szeretnék 7-8 kg-ot fogyni, mellette elkezdtem még edzeni is, remélem a taposógép és a futópad segíteni fog.

Usibub mennyi idő alatt mennyi ment le?

179. usibub (válaszként erre: 178. - Erika827)
2011. jan. 11. 06:25

Szia Erika.


Nagyon sajnálom, hogy nálad nem vált be. Igen nálam még mindig, most pl. 3 kg ment le egy hét alatt.

Megpróbálsz akkor mást találni?

Puszi Mona

178. erika827 (válaszként erre: 166. - Usibub)
2011. jan. 11. 06:04
Szia Usibub!Nálam nem jött be ez a bogyó.Több mint két hétig szedtem,azalatt sem fogytam,sokszor elfelejtkeztem róla,vagy evés után jutott eszembe.A másik meg,én legalább 5-6 kávét iszok egy nap,és úgy tudom,hogy bevétele előtt -után egy órát nem lehet kávézni,mert nem hat.Azért a maradékot be fogom szedni,ne vesszen kárba!Nálad még mindíg lemegy a heti kettő?szia!Erika
177. usibub (válaszként erre: 176. - Gesztenye57)
2011. jan. 10. 17:19

Szia.


Rendben várni fogom a válaszod. Nekem már 1 hét mulva is mutatott fogyást, Annyit várj te is legalább.


Puszi Mona

2011. jan. 10. 13:51

Köszi Igen tudom melyik az.

Megnézem és veszek kipróbálni hátha segít.

puszi

Ha kapok jövök beszámolni azeredményről!!:)

175. usibub (válaszként erre: 174. - Gesztenye57)
2011. jan. 10. 12:25

Szia.


A sétáló utcába a buszmegállónál van


Gyógyszertár neve Cím Telefon Nyitva

Móré Gyógyszertár Kossuth L.u. 95. 278-2767 H-P 8-20 Sz 8-14


Biztos tudod melyik az.


Puszi Mona

174. gesztenye57 (válaszként erre: 172. - Usibub)
2011. jan. 10. 10:26

Szia!

A sétálóban melyik üzletben?? A hévnél a gyógynővényesben??

Köszi Puszi

173. usibub (válaszként erre: 171. - Micimacko72)
2011. jan. 10. 10:15

Szia kedves.


Én is félve szopogattam el az első szemet mert nem tudtam mire számíthatok, de semmi rossz nincs benne, a vége fele egy kicsit édeskés az ize.

Evés előtt fél órával kell elszopogatni, és utána ehetsz.A kávéról nem ír semmit, de mentolos dolgokat kerülni kell.

sok sikert neked is.


Puszi Mona

172. usibub (válaszként erre: 170. - Gesztenye57)
2011. jan. 10. 10:12

Szia kedves.


Csepelen a sétáló utcában van a legolcsóbban 4990, én eddig máshol csak drágábban láttam.

Ez mivel homeopátiás, csak növényi eredetű,Nekem nagyon is bevált.Csak jót tudok róla mondani.

Sok sikert neked is hozzá.


Puszi Mona

2011. jan. 10. 10:07

Sziasztok!

Leírnátok, hogy kell szedni?

Mennyi idő múltán lehet enni? Itt is kerülni kell utánna a kávét?

170. gesztenye57 (válaszként erre: 167. - Usibub)
2011. jan. 10. 08:53

Szia!

csepelen hol lehet tutira venni??

Ki kéne próbálnom hátha végre valami hatna az étvágyamra.

Ebben semmi káros dolog nincs?? vagy olyan nincs is??:)

169. usibub (válaszként erre: 168. - 41fba44979)
2011. jan. 10. 06:35

Szia kedves.

Fogyókura?- én emellett a fogyi bogyó mellett nem is fogyózom, azt eszem, amit eddig, és mégis fogyok. Tiszta jó, nagyon élvezem így gondolhatod.

Sok sikert hozzá neked is.


Pusz Mona

2011. jan. 9. 22:22
Sziasztok! Először is köszönöm usibub,hogy válaszoltál a kérdésemre!!Mindenképp be fogok én is szerezni egy dobozzal. egyépként valami jó kis fogyókúrát tud valaki(: Akinek nincs ki a hócipője a folytonos sanyargatással.Na de mindegy Én például ki nem álhatom a fogyókúrát de nem lehet mindenki modell alkat.Na de elég az önsajnálatból mindenkinek szép karcsusodást kívánok.
167. usibub (válaszként erre: 165. - 41fba44979)
2011. jan. 9. 21:23

Szia kedves.


Igen én is a lindaxát szedtem, mig be nem tiltották.Igen nekem is nagyon jó volt, semmi bajom nem volt tőle. De nem volt mit tenni,másik dolgot kellett kitalálni. Igen én most már egy ideje a cefamadart szedem, nálunk Csepelen sok helyen lehet kapni,bár volt már olyan hely ahol elfogyott és rendelni kellett.Én személy szerint nagyon meg vagyok vele elégedve, ahhoz képest, hogy nem hittem benne, hiszen homeópátiás bogyesz.De rá kellett jönnöm, hogy müködik:) szerencsére.Sajna én is órási súllyal küzdök, de szép lassan, de biztosan haladok lefele:)Minden héten hétfőn méreckedem, és átlagba 2 kg lemegy.Voltam vérvételen is, de az értékeim nem változtak, nem okoz semmi gondot hogy szedem, de azért nem árt az elővigyázatosság:)szerintem.

Én csak ajánlani tudom mindenkinek, remélem sokatoknak segít, nem csak nekem:)

Puszi Mona

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook