Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR fórum

Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008. máj. 22. 19:02
Én 4 napja kezdtem el szedni, eddig még semmi....
2008. ápr. 24. 09:45
sziasztok van már valakinek tapasztalat ezzel a szerrel kapcsolatosan?????????
14. anyaka
2008. ápr. 15. 21:09

Elméleti ötleteim, ill. tudásom van, csak a kivitelezéssel erős gondjaim vannak.

Mindenki másra esküszik. A lényeg, hogy kevesebb kalóriát egyél, mint amire szükséged van.

Egyébként én ezt próbáltam úgy, hogy ha éhes voltam ettem egyet. Az éhség elmúlt. De, hogy miért hagytam abba azt már nem tudom.

Szóval nagyon sajnálom, de nekem sem váltak be még a csodaszerek.:-((( Nem adja magát könnyen az a fránya zsírréteg.

13. Danica (válaszként erre: 11. - Anyaka)
2008. ápr. 15. 20:29

Szia Anyaka!

Sajnos én is pont azzal a problémával küzdök, amit Te is írtál. Nagyon össze-vissza eszem. Reggel egy kakaóval kezdem. Délelőtt ha van időm akkor bekapok egy-két falatot,ha nincs, akkor kávé. (Ügyfélszolgálat mellett nehéz a kajálással foglalkozni.) Még egy-két alkalommal is nehéz beállítanom az evés előtti fél órát, hátmég háromszor. Szóval igazából nekem is ez a bajom ezzel a bogyóval. Nem tudnál nekem valamit ajánlani, ami Neked már bevált?

12. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 9. - Emmus)
2008. ápr. 15. 08:07

Hát, ez egy érdekes kérdés............. igen, iszom a turbót, de nem tornázom rendszeresen, ha igen, akkor callanetics-et, ami szerintem nagyong zsírgyilkos :). annak ellenére, hogy elméletileg nincs helyi zsírégetés.


szerintem fejben dől el a dolog. már egyáltalán nem foglalkoztat, hogy hány kiló vagyok. De szerintem rossz volt a mérleg, mert nem hiszem, hogy ilyen gyorsan fogytam volna 12 kilót! Korábban 40-es nadrágot hordtam, most 38-ast, ez volt a cél.


Amikor vadul fogyózni kezdtem, mert egy bálna voltam, pontosan 58!!!! kiló voltam, egy autó árát ráköltöttem a mágneses fülbevalókra, talptapaszokra, mindenféle bogyókra, Sikerült is legalább 15 kilót összfogyókúrázni :).


De a fehérjeturmix tényleg nagyon jó, én inkább méregtelenítéshez használom már, vagyis nem eszem mást, mint napi 3 turmix, így van ideje a szervezetemnek méregtelenítenie, mégis megkapja a tápanyagokat - nem úgy mint korábban, amikor ilyenkor csak ásványvizet ittam -.


Korábban tényleg az általad is említt turmixot ittam, jó, de vannak ugyanolyan jók, lényegesen olcsóbban. Pl. a Syntha6, vagy a Protein Delight. Ezek még finomak is!!!! :)


Na, mindent tudsz? :)

11. anyaka
2008. ápr. 15. 08:03

Már elég sok mindennel mérgeztem magam én is. Próbáltam a Cefamadar-t is . Tényleg nem kívántam utána enni, pedig ezt még sehogy sem sikerült elérnem. Csak hát ez a 3* naponta meg evés előtt fél órával... Mivel nem fix időpontban eszem, nálam ez nem működött. Reggel meg este még csak csak eszembe jutott, de délben... De tényleg csökkentette az étvágyamat.

Azt azonban tudni kell a homeopátiás szerekről, hogy szedés után rövid ideig romolhat az állapot, ez esetben a helyzet. Ami azt jelenti, hogy étvágyat csinál.

4 éve járok homeopátiás orvoshoz ( most 4 féle szert szedek más nyűgeimre), akitől rákérdeztem, mit szól ehhez a bogyóhoz. Azt mondta felesleges és legyintett. Nem igazán tudom mit értett ez alatt, hogy őszinte legyek.

Én mindenesetre kipróbálnám a helyedben. Mit veszíthetsz?

De önmagában a szer nem elég.:-((((

2008. ápr. 15. 07:16
Én még régen próbáltam ki-több évvel ezelőtt,de az én étvágyamat nem csökkentette.Igaz, nekem egyik ilyen tabletta sem hatott.
9. Emmus (válaszként erre: 7. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 14. 22:11

Kedves KeA,

látom neked nagyon szépen mennek le a kg-ok!:o)

a turbot csinálod és torna?

2008. ápr. 14. 22:00

Sziasztok!

Én már sok pirulát kipróbáltam, de igazán egyik sem vált be. Mivel ez homeopátiás, így gondolom nem káros az egészségre. Szerintetek érdemes kipróbálni? Én még soha nem hallottam erről a bogyóról. Ez nem kapszula?

2008. ápr. 13. 13:51
Itt vagyok :). Mondd, mit szeretnél, hogy ígérjek ??? :o)
2008. ápr. 13. 13:48
Legyünk lányok őszinték! Igazából mind arra vágynánk, -akik súlyfelesleggel küszködünk-, hogy egy reggel jó néhány kilóval könnyebben édrednénk fel.Esetleg egy jó Tündér is elkelne, aki hasonlókat ígérne...:-)
2008. ápr. 13. 13:37

Persze, mert ezek többsége a központi idegrendszerre hat, blokkolja az éhségközpontot. Jobb mint a gyógyszerek, mert homeopátiás.


Kedvenc mondásom, hogy nincs ingyen ebéd :):):), jelen helyzetre úgy tudnám fordítani: nem lehet úgy lefogyni, hogy az ember nem tesz érte.....

2008. ápr. 13. 13:35
Volt egy osztálytársam, aki szedte. Tényleg jó hatással volt rá, még minket is megkínált:-) vele óra közben, ha éhséget érzett. Mentek is le a kilók, mindaddíg, míg abba nem hagyta a készítmény szedését. Akkor is változott a súlya, csak éppen felfelé.
2008. ápr. 13. 13:17

Ezt bármelyik fogyibogyóról olvashatod :o(.

A titok nem más, mint hogy több energiát kell elhasználni, mint amennyit beviszünk a szervezetbe. A fogyás az étel minőségén múlik első sorban és nem a mennyiségén.

2008. ápr. 13. 12:38

én is nagyon kiváncsi lennék!

Szedte már valaki?


más forumon azt olvastam, hogy nem vettek észre semmi hatást... :o(

2008. ápr. 12. 23:13

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni a CEFAMADAR-ral kapcsolatban. Most hallottam róla, hogy súlycsökkentő hatású, naponta 3X1 tablettát kell bevenni étkezés előtt fél órával, és teltségérzést biztosít. 1 doboz ára 4.500-5.000 forint között van, és 100 db tabletta van benne.

Ha már valaki szedte, vagy több információja van róla, akkor ossza meg velünk is a véleményét. Köszkike!!!!!!!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook