Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR fórum

Homeopátis súlycsökkentő: CEFAMADAR (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2009. jún. 21. 07:59
Szia!Nekem első szemre is volt válltozás.Nem vagyok éhes.Mellette én szedem az antimonium crudum 9ch,graphites,mind a kettőből 5 darabot.Lehet olvasni olyat hogy van akinek eggyáltalán nem hat.
75. Baba84
2009. jún. 16. 19:17
Sziasztok!én is ma kezdem a kúrát,remélem hatásos lesz,már 1et beszedtem, meglátjuk.Velem tényleg az a baj,h mindig éhes vagyok,nem vagyok kövér 60kiló,de 55 voltam mindig,s zavar h szorulnak a nacik ujra a régi akarok lenni.Ha ez tényleg elveszi az étvágyat,s meg tudom állni az ewti nassolást nyert ügyem van!Azért várom a bíztatást:)
2009. jún. 15. 17:27

Sziasztok!


Én is ma vettem meg egy dobozzal, nagyon szeretnék végeleges lefogyni. Más oldalakon is olvastam erről a tablettáról és eddig még nem volt köztük olyan aki nagyon rosszat írt volna róla.

A naplómban beszámolok a tapasztalataimról.


Sok sikert mindenkinek: Kati

73. ingwer (válaszként erre: 70. - Lisikispest)
2009. jún. 13. 21:57
Nevet nem lehet ugye elvileg leírni, de ott, ahol vetted, patikában vagy illatszerboltban kérdezz rá, mert többféle fogkrém van (elmex vagy a boiron) többféle ízben
72. fekaty
2009. jún. 9. 13:55

Sziasztok,

én tegnap kezdtem el szedni a cefamadar-t, de már most csökkent az étvágyam. Ez kezdetnek jól hangzik :)

71. zena01
2009. jún. 5. 11:35
Hiszek a homeopátiás szerekben. Megfázásra is ilyent használok. De még mindig nem merem a Cefát megvenni, mert annyi mindent kipróbáltam már hiába.
2009. jún. 4. 20:44
Minden kedves hozzászólót üdvözlök.Holnap szeretném elkezdeni a Cefamadar szedését,de a tájékoztatóban azt olvasom, hogy többek között mentolos illatú fogkrémet nem igazán jó használni mellette. Érdeklődöm, hogy más mit használ, mert amiket én ismerek azok mind tartalmaznak mentolt. A fogmosásról pedig mégsem mondhatok le a fogyókúra kedvéért. előre is köszönöm a segítséget. lisikispest
2009. jún. 2. 11:30
Miután több ilyen "sztárolt" dologgal befürödtem, kezdem azt hinni, hogy amit így agyonreklámoznak, az nem túl jó ezért kell ekkora hírverést csapni neki!:-(
2009. jún. 2. 10:59

Ajánlom senki ne vegye meg meggondolatlanul, mert borzasztóan drága (4700Ft) és nálam például pont az ellenkező hatást váltotta ki, vagyis az alatt a 3 hét alatt amíg szedtem, nonstop zabáltam.

Már teljesen meg voltam rémülve nem tudtam mi a bajom, amikor a párom javasolta hogy mi lenne ha abbahagynám ezt a hülyeséget.

Nos az alatt a 3 hét alatt sikerült felszednem kb 1-1.5 kg-t.

Amíóta nem szedem fele akkora étvágyam sincs, visszatért minden a normál kerékvágásba bár nem tudtam visszafogyni a felszedett kg-okat

2009. máj. 30. 16:49
ez is egy olyan szer ami baromi drága - gondolom - és szintén nem hat...
2009. máj. 29. 09:34
hupsz, ebből nem lett link.
65. szabooka (válaszként erre: 64. - Csera)
2009. máj. 28. 21:18

Szia!

Köszi a gyors választ:-)

Írok majd...

64. csera (válaszként erre: 63. - Szabooka)
2009. máj. 28. 19:52

Szia!

Itt a Hoxán olvastam először erről a szerről/bogyóról és egyben az alkalmazását is.

Szóval a lényeg, 5 golyócskát kell elszopogatni naponta, lehetőleg a reggeli órákban.

És az előttem szólóhoz csatlakoznék, ez homeopátiás, tehát lassan kell szopogatni, mentolos fogkrémet-rágót elhagyni, mert nem tud hatni. A hit is nagyon fontos!!!

Várom a véleményed!

63. szabooka (válaszként erre: 56. - Csera)
2009. máj. 28. 18:48

Sziasztok!

Én is megvettem ma a Fucus Vesiculosust..

Holnap kezdem szedni.Megírnád mennyit szedsz belőle és mikor?

Köszi

62. eb2800e3c2 (válaszként erre: 54. - Reny84)
2009. máj. 28. 07:00

nekem az első naptól kezdve hatott.

Rögtön feltünt, hogy nem akarok folyton zabálni valamit mint előtte napokban.

61. eb2800e3c2 (válaszként erre: 59. - Beacsillag)
2009. máj. 28. 06:58
4500-5000között van. 100darabos. Napi 3szemet kell elszopogatni. De a fonos szabályokat be kel tartani. A tabletta bevétele előtt és után nem szabad enni és inni, és lassan kell a szájban hagyni feloldódni, mert a nyálkahártyán keresztül hat.
60. eb2800e3c2 (válaszként erre: 58. - 256bd2a7f0)
2009. máj. 28. 06:56
Egész nyugodtan szedhető terhesség alatt is szerintem. Mivel nem kemikália, hanem természetes szer.
2009. máj. 26. 08:12

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni abban ,hogy a Cefamadar milyen áron és kiszerelésben kapható?

2009. máj. 26. 00:02

Sziasztok!

Én szeretném elkezdeni szedni, de nem tudom,hogy fogamzásgátló mellett szedhető-e... Esetleg valakinek valami tapasztalata? Előre is köszönöm!!!

2009. máj. 25. 11:25

sziasztok.

4 napja szedem és nem igazán van étvágyam azóta.

ha eszek, akkor is nagyon hamar tele vagyok.

fogyni természetesen még nem fogytam, de ráérek.

azt szeretném kérdezni, hogy miért kell elhagyni a mentolos dolgokat? azért a mentolos fogkrém elég alap dolog.

szerintetek probléma, ha továbbra is azt használok?

sok sikert mindnekinek, aki fogyózik

56. csera
2009. máj. 21. 08:26

Sziasztok!


Én egy másik homeopátiás szert szedek, a Fucus Vesiculosust (a 27 hsz-be bemásolták a hatását) és nagyon meg vagyok elégedve!

Bár nagyon határozottan eldöntöttem, hogy délután 5 után nem eszek és egyébként is kisebb adagokat, de ez a szer támogat engem. Ja és csak 510 ft volt.

Bár kicsit mászkálni kellett utána, mert hiánycikk, de sikerült egy helyen még megvennem az utolsót. Nem tudom ha elfogy mit csinálok, de hátha addigra már nem lesz szükségem rá?

Múlthét csütörtök óta (nem kell mindig hétfőhöz kötni a kezdetet) nem vacsizom és szombaton kezdtem szedni ezt a bogyót, 66 kg-ról, 63-ra mentem. Heti 2-3-szor tornázom, nincsenek éhség- és édesség rohamaim. Jól érzem magam, csak javasolni tudom, bár mindenkinek más jön be!

55. Monee1986 (válaszként erre: 54. - Reny84)
2009. máj. 19. 22:20

Nekem sem vált be, a doboz kb fele után, nem is szedem már. Én is betartottam mindent, annak ellenére, hogy tiszta macerás volt előtte utána nem inni fél óráig, pedig én sokat iszok. Hát ez van, ez is olyan, mint minden, van akinek bejön, van akinek nem. Ha folytatod a szedését, akkor remélem legalább neked használ csak idő kell neki.

Lehet bízni kell benne, és akkor olyan mint a placebó...

54. Reny84
2009. máj. 19. 21:44
Sziasztok! Én már beszedtem egy levéllel, de semmi hatása. Elhagytam a mentolos rágót, fogkrémet. Betartom az utasításokat de semmi. Segítene valaki, hogy mennyi idő múlva kezd hatni???
53. Reny84
2009. máj. 19. 21:43
Sziasztok! Én már beszedtem egy levéllel, de semmi hatása. Elhagytam a mentolos rágót, fogkrémet. Betartom az utasításokat de semmi. Segítene valaki, hogy mennyi idő múlva kezd hatni???
52. Kíwa
2009. máj. 18. 12:38
Én kb egy hete vettem.. és szedegetem is, de az égegyadta világon nem érzek semmit..:-(( Azt mondják egy két hét amíg használni kezd.. hááááááááát..
2009. ápr. 25. 09:07

Én szedem és csak jót mondhatok róla.

Sajna olyan vagyok én is, hogy állandóan a kaján járt az eszem. De mióta szedem a cefamadart, azóta elfelejtek enni.

Viszont ajánlom mindenkinek aki próbálta és nem jött be neki, hogy nézzen utánna, hogy hogyan kell szedni a homeopátiás készítményeket. A másik dolog, hogy ne ettől várjuk a fogyást, ez csak segít, hogy a diétánkat könnyedén tudjuk tartani.

Nálunk a családban már sok területen segítettek a szerek.

2009. ápr. 24. 17:33
Így igaz! :)
49. 2f52d2d19c (válaszként erre: 48. - Szöszipanna)
2009. ápr. 24. 12:55
és 5 ezerel kevesebb :)))
2009. ápr. 24. 08:49
Most a Bio CLAT és Bio Krómot szedem, és a homeopata ajánlotta ezt mellé még, mert nagyon édességmániás vagyok. Bár azt mondta neki semmit nem hatott. Lehet, hogy kipróbálom, hiszen nem egy antibiotikum, max. egy tapasztalattal több.
2009. ápr. 22. 19:11

én nem hiszek benne.

én szedtem egyszer a calahar diet-et

sokáig.

6kg-ot fogytam aztán semmi - sőt míg szedtem vissza is jött bár elég lassan


többet és tartósabban lefogytam a fittnesz teremben

és az legalább egyéb rossz mellékhatás nélkül hatott!!!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook