Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Homeopátiával fogfájásra fórum

Homeopátiával fogfájásra (beszélgetős fórum)


9. 03755e6896 (válaszként erre: 8. - A26b2a1b7e)
2007. okt. 21. 21:32

Szia! Írom amit találtam :))

NÁTHA

-Megelőzésre: OSCILLOCOCCINUM heti 1x1 tubus,erősíti az immunrendszert.

-CORYZALIA:Csökkenti a tüsszögést,orrfolyást,javítja a náthával járó kötérzetet.5-6x1 tabletta

Vizes orrfolyásra: ALLIUM CEPA 9 ch 3x5 gyolyócska

-KALIUM IODATUM 9 ch: Irritáló,bő orrfolyás,piros duzzadt orr.

-KALIUM BICHROMINCUM 9 ch: Orrdugolás,sáegászöld.tapadós válladékkal.


Remélem tudtam segíteni...Igen a Stodal szirup az csak köhögésre jó,de viszont arra nagyon jó.Legalább is nekünk bevált.

Ha még bármi kérdésed van nyugodtan írj..Szívesen segítek amit tudok :)))

8. a26b2a1b7e (válaszként erre: 7. - 03755e6896)
2007. okt. 21. 19:34
Doryka, annak utána tudnál nézni, hogy megfázásra, a Stodal szirupon kívül van-e valami más homeos szer? Mert a Stodal szirupot láttam, hogy valamelyik fórumban ajánlották kisgyermekeknek, ha náthásak, és vettem is, csakhogy azt írja, hogy köhögésre való. De amikor Edikém most beteg volt, nem köhögött, csak náthás volt, és az orra volt tele folyton. Én pedig azt gondolom, hogy talán jobb gyógyszer is akadna az antibiotikum helyett, amit kaptunk. Igaz, már meggyógyult, de jó lenne tudni, hogy van-e valami homeos szer, ha legközelebb is megbetegszik, akkor esetleg 2-3 napig megpróbálnám, hátha javulna attól is.
2007. okt. 20. 22:07

Arsenicum album 9 ch-Égő erős fájdalomra

Hypericum perforatum 15 ch-hasogató fájdalomra

Mezereum 9-15 ch-az arccsont fájdalmát csillapítjí

Stphysagria-Fognyak szuvasodás.és duzzsdt fájdalmas,vérzékeny fogínyre.

Általában mindegyik 2-3x5 golyócska

Ha van még kérdésed szívesen kilesem a könyvből :)))

2007. okt. 20. 19:04

Én most vettem a gyógyszertárban Atropa Belladonnát 9 CH hígításban ajánlott a gyógyszerész. Mondtam, hogy alkalmankénti fejfájásra, és fogfájásra kellene. Azt mondta, hogy fájdalom esetén óránként 3-5 tablettát kell elszopogatni addig amíg a fájdalom el nem múlik.


A kisfiamnak a foga jön, neki Chamomilla Vulgarist ajánlott a gyógyszerész 15 CH hígításban. Neki is 3-5 tablettát mondott óránként a gyógyszerész.


Én még eddig ezeket nem próbáltam, csak megvettem, és majd használom, ha szükség lesz rájuk, úgyhogy nem tudom, hogy használnak-e, és, hogy a megfelelő hígításban ajánlotta-e a gyógyszerész...

5. akkor van (válaszként erre: 4. - 03755e6896)
2007. okt. 20. 18:57
Megköszönném...
2007. okt. 19. 09:10
Szia! Ha még érdekel a téma előveszem a homeopátiás könyvem és délutánra írok neked.
3. daroki (válaszként erre: 2. - Akkor van)
2007. okt. 5. 19:00

Szia!:)


Nekem nem olyan régen fájt a fogam,de nem nagyon ismerem a homeopátiás szereket,így inkább elmentem a fogorvosomhoz:)

2007. okt. 5. 18:56

hahhhó valaki...senki???

Dejóóó, senkinek se fáj a foga:))

2007. okt. 3. 19:38
Egy kolegának tok alatt begyulladt a foga. Kifúrták neki de fáj még. Valaki szedett-e mér homeopátiás készítményt és melyiket, milyen dózisban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook