Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Homeopátia-alkati szer, tapasztalatok fórum

Homeopátia-alkati szer, tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2013. aug. 2. 20:44

Ez engem is érdekelne,hogy volt-e valakinke ez ügyben tapasztalat?

Homeopata orvoshoz én is készülök.

2009. ápr. 8. 10:56

Sajnos nekem egészen más a véleményem az orvosokról - küldök egy levelet neked egy lány történetével és ez nem egyedüli eset !!!

egyébként tudok nagyon jó kineziologus virágterapeutát vele is kapcsolatban vagyok :)

8. csúcsó (válaszként erre: 7. - Csabi4)
2009. ápr. 8. 10:51

Köszi a levelet és a tanácsokat is.

Kineziológusnál már jártam, nem sokat ért..inkább leszívott, mint használt volna, jó sok pénzért. Nem is mentem többet..

igazából nem tudok azzal mit kezdeni, amit mondott és szerintem egy standard szöveg volt. Miszerint minden ok a születésemre vezethető vissza, mert nehezen születtem meg és hasonlók. Meg mutatott valami relaxációs tecnikát. Ez utóbbi elvonulva alkalmazható, szóval nem túl praktikus. Az éles helyzetek többnyire nagy nyilvánosság előtt történnek..

Egy dolgot megfogadtam..csak orvoshoz megyek, mármint orvosi diplomával rendelkező term.gyógyászhoz, homeopatához. A "sámánokat" kerülöm..elég sok a negatív tapasztalatom velük kapcs.

2009. ápr. 8. 10:30
Igazából a kineziologust ajánlanám az ok felderitésére-de lehetséges hogy az sem kell mert annyira nyilvánvaló trauma ért .
2009. ápr. 8. 10:10
küldtem a gmailodra egy levelet
5. csúcsó (válaszként erre: 4. - Csabi4)
2009. ápr. 8. 10:06

Szerinted a homeopata orvos képes megtalálni a pánik kiváltó okát? Erre nem csak a pszichiáter képes? Azért ez elég összetett lelki folyamat, nem?

Nekem már nincsenek tipikus pánikrohamaim. Ami maradt az a szédülés, bizonytalanságérzés..főleg váratlan helyzetben. De ez is megkeseríti sajnos a mindennapokat..

2009. ápr. 8. 10:02
Hali -ha igazán jó a doki minimum 1.5órás beszélgetésetek lesz akár többször is -a pánikbetegséget igazából akkor lehett jól kezelni ha megtaláljátok a kiváltó okot és arra kapsz nagyhigitású szert c-200-felfelé de szerintem az M- LM higitás még jobb :) a gelse nagyon jó lazitó nyugtató szer de neked biztos mást találnak majd :)
3. csúcsó (válaszként erre: 2. - Kinni)
2009. ápr. 8. 09:22

Köszi, hogy válaszoltál. A Gelsemiumot ismerem, használtam is. Sőt, gyak. az összes ilyen problémára javasolt szert használtam már. Az a bajom velük, hogy ezek csak eseti szerek..nem is mindig hatnak. A Sedatif Pc is volt, hogy inkább felerősítette a tüneteket..sőt, elaludni sem tudtam tőle.

Nekem valami átfogó, hosszú távon megoldást nyújtó szer kéne, ezért gondoltam az alkati szerre. Nem akarom nyakra-főre, saját kútfőből szedegetni a homeopátiás gyógyszereket.

Meg nincs sajnos annyi ismeretem, hogy magamtól válasszak alkati szert.

Sajnos a félelmeim miatt már több lehetőségtől is elestem.

Mivel szeretnénk kisbabát, nem szívesen szednék pszichiáter által felírt gyógyszert..

Meg még vannak olyan problémáim is (pl. puffadás), amiről azt gondolom hogy része lehet ennek az egésznek..

sokszor kipirulok és nehezen viselem a szereplést.

Vizsgahelyzetben úgy érzem magam, mintha részeg lennék..

Szedek elég sok vitamint, főleg magnéziumot, de ez is kevés..

nem tudom, van-e még valakinek hasonló problémája..

2009. ápr. 8. 09:05

Szia!


Az alkati szer megtalálása nagyon sok problémán segíthet, érdemes megkeresni. Ezzel kapcsolatban nincs személyes tapasztalatom, csak olvastam róla én is.

Lámpalázra szorongásra és félelemre a GELSEMIUM 15 CH hatásos szer, nekem nagyon sokat segített mikor vizsgázni mentem vagy új munkahelyre az első pár napban.

2009. ápr. 8. 07:54

Sziasztok!


Most készülök egy homeopata orvoshoz. Nagyon remélem, hogy sikerül megfelelő alkati szert találnia számomra.

Általános iskolás korom óta nagyon izgulós, szorongós vagyok, s ez kihat az egész életemre..még pánikbeteg is voltam, ami a mai napig nem múlt el teljesen..

Szóval a kérdésem az lenne, hogy aki kapott homeopata orvostól alkati szert, annak segített-e, illetve pozitív irányba változott-e az élete? Esetleg az is érdekelne, kinek milyen szer vált be - mert már elég sokat olvastam a témában.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook