Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hölgytársaim, milyen fogamzásgátlót szedtek? Kinek mi vált be? fórum

Hölgytársaim, milyen fogamzásgátlót szedtek? Kinek mi vált be? (beszélgetős fórum)


8. Sertzu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 3. 17:09
Én kb. 6 éve szedek fogamzásgátlót, először Symicia, utána Volina, most Mystral. Mindegyiknél voltak mellékhatások, ezért váltottam. Most jutottam el odáig, hogy már migrén, magas vérnyomás is kialakult, úgyhogy el kell hagynom, de örülök, mert kaphatok hormonmentes spirált (nem tudom számít-e a kor, 30 vagyok, de nem szültem még), már csak a vizsgálatok eredményére várok
7. Agiica34 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 31. 14:52
Sokkal jobb de van előnye és hátránya. Igen ha nem szultel meg ritka esetben rakják fel
2022. aug. 31. 14:46
Szia! Én a Missee-t szedem, semmiféle negatív hatást nem érzek tőle. :)
2022. aug. 31. 14:42
Nekem a pesszárium vált be leginkább.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Agiica34)
2022. aug. 31. 08:20
Illetve még nem szültem, addig pedig nem ajánlott.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Agiica34)
2022. aug. 31. 08:16
Hallottam róla, de nem merném használni. 🥺 Pedig biztos jobb!
2022. aug. 31. 07:18
Én hormonmentes spirált hasznalok
2022. aug. 31. 07:04

Talán már 2 éve is annak, hogy megszűnt a jól bevált fogamzásgátlóm, a IAMNA. Nekem tényleg nem volt panaszom mellette.

Viszont sajnos helyette a lindynette-t írták fel.

Mondanom sem kell, híztam (keveset eszek, tudatos táplálkozással és mozgok rendszeresen mellette), a libidóm a 0-val egyenlő, sőt, azóta hajlamosabb vagyok összeszedni nyavajákat…

A pajzsmirigyem rendben van.

Természetesen konzultálni fogok egy új nőgyógyásszal, addig nem kezdek új levél szedésével.

Kérlek segítsetek! Tudom, szervezet függő, de írjatok nekem tapasztalatokat. :) köszönöm előre is!

28 éves vagyok. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook