Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hölgyeim, tanácstalan vagyok S.O.S.?! fórum

Hölgyeim, tanácstalan vagyok S.O.S.?! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. jún. 7. 10:57
Remélem a hölgynek több esze van, te meg keress olyat aki nem házas. Ennyi.
2021. jún. 7. 10:46
A fórumnyitó pedig nézelődjön tovább. Mindenki jobban jár.
46. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 45. - PöttyösPanka)
2021. jún. 7. 10:45
Szép volt. Gondolom nem 20éves vagy... :)
2021. jún. 7. 10:35
Bocsi, hogy félreterelem a témát, de motoszkál egy kérdés a fejemben. Nekem -lehet, hogy teljesen tévesen- úgy tűnik, hogy sokan túlmisztifikálják a szerelmet/fellángolást, és degradálják a szeretetet. Úgy értem, hogy ha valaki szerelmes lesz, akkor eldob minden racionalitást, és a helyzetet, valamint a választottat idealizálja. Az ő szerelme tiszta, és bármi áron beteljesítendő. Még úgy is, ha ezzel aljas helyzetbe hozza a kiszemeltet. A szerelme tárgya pedig valódi herceg/hercegnő, legyen bármilyen erőszakos és bántalmazó, vagy házas, vagy túl fiatal/öreg, stb. Mint valami elfuserált Disney mese. De arról már nem szól a fáma, hogy a valódi élet és az igazi szeretet ott kezdődik, ahol a mese véget ér. És boldogan élnek, míg meg nem halnak. Vagy amíg mindkét fél hajlandó tenni a kapcsolatért. Vagy amíg nem jön egy harmadik fél. Vagy amíg a herceg nem lép le egy fiatalabbért miközben a királylány egyedül rendezi a gyerekeket és a háztartást. Stb.
44. globus (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 09:24

Szépen tegyél serpenyőbe mindent, ami vele kapcsolatos.

Mérleg egyik oldalán az áll, hogy "kell ez a nő", ami nem éppen racionális kijelentés.

Minden egyéb a másik oldalon.

Lépj tovább.

2021. jún. 7. 09:12

Miért teszel fel egy kérdést, ha ezt már eldöntötted?

Amúgy szerintem hatalmas pofára esés lesz a vége. Szerintem a szeretői státuszig sem fogsz eljutni, szépen beragadsz a barát zónába, vagy ha túl terhes a közeledés, akkor le fog építeni pikk-pakk.

Nem fogja otthagyni a férjét a munkatársáért, egyik nő sem akarja, hogy mutogassanak rá a munkahelyén.

Nem tudom felfogni, miért nincs annyi gerinc az emberekben, hogy egyedülálló nővel kezdjen. Hihetetlenúl önző vagy.

2021. jún. 7. 09:11

"Szeretni semmi. Ha szeretnek, az már valami. Ha szeretsz és szeretnek, az a minden."

T. Tolis


Az édeskevés, hogy te fellángoltál érte. Ülj bele egy lavór hideg vízbe, és várd meg, amíg elmúlik. Aztán keress magadnak egy egyedülálló nőt.

41. liliom10 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 08:52

Ez a nő nem lány, hanem asszony, feleség ! Úgy tűnik, boldog házasságban él 2 éve. Továbbra is tiszteletben kell(ene) tartanod ezt, és magát a házasságot ! Te hogy éreznéd magad, ha a szeretett feleségedre szemet vetne valaki, és el akarná szeretni Tőled, miközben Te messze dolgozol ???

Mi is éltünk távházasságban az elején, mert csak vidéken kaptam munkát, és csak hétvégeken találkoztunk. Volt olyan, aki udvarolt volna, de mondtam neki, hogy szeretem a férjemet, keressen mást magának ! Ahogy én nézni tudok, és amilyen hangsúllyal mondtam, érezte, hogy témát kell váltania, különben nem állok vele többet szóba.

Volt több hasonló eset később is az életben, mikor már nem kellett távházasságban élni, azok a férfiak is ilyesmit hallottak tőlem.

Szerintem ne éld bele magad ezzel a nővel kapcsolatban semmibe, beszéld le magad róla ! Rengeteg egyedülálló nő van.

Egyébként a "házinyúl"-ra vonatkozó lövési tilalom is fennáll.

2021. jún. 7. 08:13
Meg lehet próbálni persze, de szerintem maximum a szeretői státuszig fogsz eljutni. A legtöbb nő jobban értékeli a biztonságot, mint a férfiak, szóval nem hiszem, hogy a te kedvedért kilépne belőle. Mondjuk 2 év nem sok idő, érdekes lenne tudni, hogy előtte mennyi ideig voltak együtt.
39. 5236d12e25 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 08:09
Akkor most se tedd..
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Napsugár8)
2021. jún. 7. 07:54

Olvass vissza, rosszul értelmezted.


Én vagyok egyedülálló, ő két éve házas.

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - 181f0a3728)
2021. jún. 7. 07:53

Ez nem igaz. Soha nem kezdtem házas nővel, mert tiszteletben tartottam a házasságot.


De ez a lány... minden benne van egy egészben, amit valaha egy nőben kerestem.

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Ildi992)
2021. jún. 7. 07:51

Most azért csúnyán általánosítottál. Nem értek egyet. Soha egy barátnőmet el nem nyomtam. Ugyan olyan csinosan öltöztek, ahogy előttem. Én szeretek egy nőt megbecsülni.


Tudod nem azért van az ember kapcsolatban valakivel, hogy lehúzza bárhogyan is, hanem azért , hogy kiegészítsük, szeressük egymást.

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Vigyefene)
2021. jún. 7. 07:48
Hát most arról nem tehetek, hogy beszéltetek ebbe a lányba és olyan balf.sz vagyok, hogy házas.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Zsofi_876)
2021. jún. 7. 07:47

Hát nem, semmi jelet nem ad. Ő egy mindig mindenkivel nagyon kedves, aranyos lány. De amikor beszélgetek vele, érzem, hogy engem kedvel. És ez indulasnak elég, ezt kellene valahogy átlendítenem. Bízok benne, ha kedves és figyelmes vagyok vele elnyerem a szívét. Nem bánom, ha várnom is kell rá, de mindenképp megpróbálom. Csak nem akarom ezt kerek perec elmondani neki, mert szerintem olyan falat húzni maga köré, hogy még a beszélgetés is megszünne.


Egy helyen dolgozunk, kínos lenne. Szépen kivárok és próbálom magam megmutatni neki

33. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 06:14

Azt írod 2 év óta egyedül van. Utána pedig: van, hogy 2-3 hétre is hazajön a férje, vagy a hölgy megy ki hozzá pár napra... és mert talán megingatható... ezek szerint annyira nincs magára hagyva a férj által, mint ahogy te képzeled, és nincs annyira "elhanyagolva"... másrészt ha abban bízol, hogy megingatható, az lesz akkor is, amikor a te párod lesz.


Vagy megmaradsz neki egy igaz barátnak, akit bátran áthívhat, ha zárat kell javítani, hasonlók, vagy akkor maradsz tisztességes, ha távol maradsz tőle, és nem rondítasz bele egy házasságba!!

32. 5236d12e25 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 06:04

Most komolyan nincs elég szingli nő?

Gusztustalan foglalt emberre mászni..

De most gondolj bele, ha meg is inog és kapcsolatba kerül veled, akkor sem biztos, hogy felrúgja a házasságát. Akkor szeretnél mindig másosik lenni akit nem vállalnak fel és max ágyba vagy jó?

Ha meg el is hagyja a férjét tudnál bizni benne tudva levő, hogy megcsalta?

31. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 05:52
Próbáld meg,ha kihagynád,úgyis megbánod.
2021. jún. 7. 05:50

Vannak férfiak akik belerondítanak egy kapcsolatba ahol pl.gyerek is van már.vannak akik felrúgnak mindent mert a 10feletti házassága már ellaposodott a férj nem udvarol de a másik igen a másiktól figyelmet törődést bókokat kap.a nő nem csalja meg a férjét de belezúg a szédítőbe (persze igen ez is megcsalás már!)mire elvàlik a hóditónak már mégsem kell a nő hisz gyerekei vannak stb. Neki max csak hiánypótlás kalandra kellett volna a nő.

Így a boldog nő ottmarad egyedül a gyerekeivel megtörve egy roncsként a sok teherrel anyagi,lelki stb. egyedül nevelve a gyerekeit.melozzon fogadjon bébiszittert tanuljon foglalkozzon a gyerekekkel -szétszakadhat mert a kerek egységet eldobta egy fellángolásért.annyira leterhelt dolgozik,háztartást vezet,gyerekek esélye ideje sincs társat találni.


Kezdj olyannal aki nem házas!!ha most boldog vidàm mosolygos ne tedd gyomorékká boldogtalanná.neked is csak addig kell amíg "tiltott gyümölcs"

29. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 05:18
Hagyd békén, keress olyat aki független.
2021. jún. 7. 03:09
Kérdésből teszek fel kérdést. Férfaik. Ha egy hölgy rendelkezik "Életvidám, mindig mosolygós, nagyon pozitív kisugárzással" Ő kell nektek. De ezt megalázással, vagy akármilyen módon elveszitek a nőktől, aztán odmaradt megtörve, olykor megalázostan. Energiája, személyisége kell a férfiaknak, a nőktől. Ez nem szerelem, hanem energia rablás, amit mi nők tudjuk, nagyon sok munka, és energia megint felhozni magunkat ugyanarra a szintre mit amit elvett tőllunk. Ezt hogy lehet megelőzni? Ne adjuk olyan könnyen magunkat oda. Enenergia rabló sürgeti a dolgokat, hát olyan gyönyörű, olyan szép vagy. Addig, addig mondogadja, és mén a nő nyakára hogy sokszor sikerre járnak. DE!! 1. Sürgeti a történteket, és igen erősen hatnak az érzelmeinkre. 2. Nem értik a nem választ. Nincs olyan hogy te nem szeretnél valamit, csak az van amit a férfi akar. Vigyázzatok az energia vámpírokkal.
2021. jún. 7. 02:55
Házas. Fordított esetben te mit érezni, ha külföldön vagy, de a feleséget félrelép? Remélem a nőnek van esze, mert egy házasságba belekavarni, hányinger.
26. vigyefene (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 02:04

Annak nagyon örűlök h annak gondolod magad.

A cigány is a maga lovát szokta dicsérni, de azt hagyd meg másnak h eldöntse.

Nekem nagyon nehéz ékezeteket ide varászolni.

25. vigyefene (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 02:01

Közben az egyik barátnőm hivott, azért válaszolok későn.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Azt akarod nekem mondani, h nem tudod mi a valóságban találkozni valakivel? Pl. amikor 1 férfi 1 nővel találkozik, pl egy kávéra?


Sóvárgás a más felesége helyett a netten?

2021. jún. 7. 01:22

Semmi sem kizárt.

De azért a nők ragaszkodóbbak - elvileg.

Az, hogy külön vannak, erősítheti is a kapcsolatukat.

Ha meg belemenne egy titkos viszonyba és utána még el is válna, meg tudnál bízni benne? Nem félnél, hogy tőled is elcsábítja valaki?


Házasságban 2 év még semmi.

Lehet, hogy most tervezik a gyereket és a férj azt akarja megalapozni.

Elvileg most a legnagyobb a szerelem köztük.


Hát nem tudom.

Szerintem ha tudod, hagyd!

Még ha sz.r lenne is a házassága, nem biztos, hogy te akarsz lenni a menedék. Aztán majd észbekap és visszamegy a férjéhez, te meg ott maradsz összetörve.

Ha jó barátom lennél, lebeszélnélek róla.

Miattad főleg.

Nagyon kevés százalék végződik romantikus happy enddel. Ahhoz még át kéne esnie egy váláson, kiheverni stb.

Kell ez neked?


Egyáltalán látsz rajta valami apró jelet, hogy oda van érted?

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Vigyefene)
2021. jún. 7. 00:33
Adonisz.... csak szeretném elnyerni a szívét
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Vigyefene)
2021. jún. 7. 00:32
Való életben? Ezt hogy érted?
21. vigyefene (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 23:42

Hallottam. Előfordulhat az is a jövőben.

Mit gondolsz, eléggé Adonisz vagy?

20. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 23:41
Láttam én már karón varjút. Kis Vuknak is kellett a tyúk és a kacsa is.
19. vigyefene (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 23:40

A való életben kellene h legyél.

Ha kikapcsolják az áramot, akkor el fogsz tünni, tetszik vagy nem.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook