Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hölgyeim, tanácstalan vagyok S.O.S.?! fórum

Hölgyeim, tanácstalan vagyok S.O.S.?! (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 25. 10:26
Erősebb vagy, mint a férje? 🤔 Azzal is számolni kell, hogy esetleg pofán ver.
77. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 76. - Libikóka)
2021. jún. 8. 13:09

Szerintem sem fogja tudni szétrombolni, de károkat tud okozni.

Leírta, hogy a "lelki támasz" akar lenni, problémák pedig mindenhol vannak. Ne örülj kedves FI, mert szerintem a lány előbb-utóbb rá fog jönni, hogy mi a célod. De azért ebből lehet probléma.

Gondolj bele, figyeli minden mozdulatát, odamegy, előbb-utóbb elmondja neki, ami a lelkét bántja és olyan tanácsokat fog kapni, amik hamisak. És az adott problémát is felnagyíthatja.

Csak itt jön az, amit a FI nem vesz figyelembe, ha tényleg okos a lány, akkor rá fog jönni a "tervre" és egy életre megutálja.

Szívből kívánom, hogy ez minél hamarabb következzen be.

76. libikóka (válaszként erre: 75. - 3c253ca4d3)
2021. jún. 8. 10:49

Azt gondolom a helyzet roppant egyszerű ,van a FI,bepróbálkozik,le lesz pattintva.Először finoman ,aztán ha nem ért a szóból akkor nem annyira finoman.


Remélem a zaklatásig nem megy el a nagy szerelmi hevületben.Bár akkor majd a férj kioszthat egy két hathatós fülest és mindjárt helyrebillennek a dolgok.


Nem hiszem hogy egy jó házasságot szét lehetne ezzel rombolni.

75. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 8. 10:13

Ha igazán szeretnéd, nem akarnád aláásni a kapcsolatát. A bizalmát elnyerve, információkat kicsalva, hátulról szétbombázni a házasságát, majd hős megmentőként tetszelegve megszerezni az áhított díjat. Az igazi szerelem nem ilyen.

Ez egy buta és önző fellángolás, külön nevetséges, hogy 34 évesen nem tudsz racionálisan mérlegelni, kell neked a nő, meg akarod szerezni, bármi áron.

Azt mondod, Te mindent meg tudsz neki adni, amikor azt sem tudod, hogy mire vágyik. Azt sem tudod, hogy igazából milyen a kapcsolata, de Te, a daliás férfi biztosan sokkal jobbat tud adni.

És tudod mi a legundorítóbb? Hogy észre sem fogja venni, hogy szisztematikusan a kapcsolata szétbarmolásán fogsz dolgozni. Mert sunyi módon teszed majd, annyira nem vagy bátor, hogy elé állj.

Őszintén remélem, hogy friend zone-ba fog rakni, vagy nemsokára bejelenti, hogy babát várnak.

Az ilyen jellemtelen "férfinál" nincs rosszabb. Nem az a baj, hogy "szerelmes" vagy, hanem hogy önző, felelőtlen és sunyi.

És nem értem, ha én 28 évesen értem a problémát, akkor te 34 évesen miért nem?!

74. Altair (válaszként erre: 73. - PöttyösPanka)
2021. jún. 8. 09:57
Így van. Talán nem a megfelelő közösséget találta meg a céljaihoz 😏
73. PöttyösPanka (válaszként erre: 72. - Altair)
2021. jún. 8. 09:02
Igazad van. Szerintem a topik célja a támogatáson túl az lenne, hogy tuti tippeket kapjon, amivel elcsábíthatja a nőt. De szerencsére nincsenek tuti tippek, mivel a nőknek is van saját akaratuk. Mert ha mégis lennének, azokat azzal a férfival is megosztanánk, aki majd az ő kezéről akarja lecsapni a feleségét.
72. Altair (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 8. 07:22

Te kértél véleményeket a helyzetről. Az elején kaptál meleget, aztán hideget. Mire számítottál? Arra, hogy mindenki magasztalni fogja a célodat, hogy megszerezd a nőt, mint egy hősszerelmes?

Ha meg nem érdekel az ellenvélemény, akkor ne írd, hogy tanácstalan vagy, meg nem tudod, mi legyen, mert te kb eldöntötted, mi lesz, csak szeretted volna, hogy bólogassunk neked. Akkor feljogosítva éreznéd magad? Felmentést szeretnél az erkölcsileg megkérdőjelezhető döntésed alól, hogy nyugodtabb szívvel megtehesd? Hát, nincs felmentés, bár te mentegeted magad. Így is belevágsz? A "társadalmi támogatottság" nélkül?

71. Altair (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 8. 07:03

Ahogy mások leírták, nem a szerelem érzése miatt vagy önző.

Hanem azért, mert azt hiszed, hogy ez feljogosít arra, hogy megpróbálj - ezek szerint már 6 éve - fennmaradó kapcsolatot szétzilálni.

Mert azt mondod, neked KELL ez a nő, mintha valami tárgy lenne, amit birtokolhatsz, csak mert te azt úgy akarod. Mint az óvodában, amikor kiveszi a gyerek a másik kezéből a játékot, mert ő akar most azzal játszani - a különbség, hogy oviban még természetes az egocentrikus gondolkodásmód.

És azért, mert, ahogy te írtad, megpróbálnál egy férjes asszonyt megingatni. Ami gerinctelen hozzáállás. El tudnád képzelni, ha fiad lenne, mit gondolnál arról a másik emberről, aki elcsábítja mellőle az ő feleségét? Szerintem nem veregetnéd vállon, hogy jogos volt, mert az a másik beleszeretett...

70. 71ddaa07fa (válaszként erre: 69. - Liliom10)
2021. jún. 7. 18:01

Nekem meg sem fordulna a fejemben, hogy rárepüljek arra a hölgyre, bárhogy tetszik is. Tiszteletben tartanám, hogy házas. Attól, hogy a férfi kevésszer van itthon, nem biztos,hogy azt jelenti nem szeretik egymást. A jelenlegi járványhelyzetben sem lehetett túl egyszerű hazajárni.

De, ha rossz is a kapcsolatuk, megvárnám még elvarrják az összes szálat és csak utána lépnék.

69. liliom10 (válaszként erre: 67. - 71ddaa07fa)
2021. jún. 7. 17:54

Szerintem a hoxa női szemeire gondol. :) De mi nem láttuk a nőt, és a női szem másnak lát egy nőt, mint egy férfi szem. Ha mi nem látunk semmi különöset, a férfiak attól megőrülhetnek érte.:)

Inkább női gondolkodást kellett volna írnia !

68. Scherlock (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 17:47
Mit akar a nő?
67. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 17:41
A te szemed szerinted nem elég jó megszerzéshez? Honnan szerzel női szemet?
66. libikóka (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 17:37
Igen voltak szerelmi "butaságok"DE rákattani más feleségére(mondjuk ez előfordul)viszont tevőlegesen fellépni nem tartozik már ide.
65. liliom10 (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 17:29

Szerintem a legtöbb ember volt már reménytelenül és viszonzatlanul szerelmes. Én is. Kibírtam, egyszer csak elmúlt, hiszen minden kémia. Ha az ember uralkodik magán, értelmes elfoglaltságokat, hobbikat keres, gyorsabban telik az idő.

Próbáld elterelni a gondolataidat erről a nőről, ne álmodozz folyton róla !

Lehet, hogy most úgy érzed, ő lenne az ideálod, a nagy Ő, de később kiderülhetne, hogy mégsem az. Az is lehet, hogy ő is megbánná később, hogy miattad ott hagyta a férjét, mert ő az Igazi neki. Minden variációt gondolj végig !

Van egy mondás : Mások boldogtalanságára nem lehet boldogságot építeni !!!

Az is lehet, hogy a megoldás az lenne, ha munkahelyet változtatnál, és nem látnád őt többé, úgy könnyebb lenne - és rövidebb idő is - a rózsaszín ködöt eltüntetni a szemed elől.

Az is lehet, hogy nem bírod ki, és szerelmet vallasz neki, ő pedig utána nagyívben elkerül, mert rosszul érzi majd magát a munkahelyén ilyen helyzetben. Talán később ő változtatna munkahelyet.

Nem azért vagy önző, mert beleszerettél. Az egy érzés. Azért vagy önző, mert azt hiszed, jár Neked, hogy emiatt egy férjes asszony ott hagyja a férjét, és Téged válasszon helyette.

Az is lehet, ha egyedülálló lenne, akkor sem lennél az esete ! Erre is gondoltál ? Ő egy kedves, mosolygós típus, pláne még boldog házasságban is él.

Regisztrálj egy társkeresőre és ismerkedj ! Ott le tudod kötni a gondolataidat, és akárhány nővel találkozhatsz, lehet, hogy hamar megtalálod az Igazit, aki megszeret. ( Van ilyen a 30-as ismerősök között, már házasok.)

2021. jún. 7. 17:07

Miért a gonoszt látjátok bennem és támadtok?!


Ha őszintén elgondolkodtok és a szivetekre teszitek a kezeteket, akkor mondjátok, hogy soha semmilyen butaságot nem tettek szerelemből.

63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - 3c253ca4d3)
2021. jún. 7. 17:02
Nem hinném, hogy azért önző vagyok, mert beleszerettem ebbe a nőbe.
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Kannanana)
2021. jún. 7. 17:00
6 éve egy pár a férjével.
61. PöttyösPanka (válaszként erre: 60. - Vigyefene)
2021. jún. 7. 12:42
Köszönöm! És csak egy igazán kicsit kellett rajta javítani photoshoppal.
60. vigyefene (válaszként erre: 59. - PöttyösPanka)
2021. jún. 7. 12:10
A képedről itélve, nagyon jól tartod magad.
59. PöttyösPanka (válaszként erre: 57. - 7af8e3c9a1)
2021. jún. 7. 12:07
Pedig azt mondják, jól tartom magam :D
58. PöttyösPanka (válaszként erre: 55. - Vigyefene)
2021. jún. 7. 12:06
:D
57. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 52. - PöttyösPanka)
2021. jún. 7. 12:04

Többnek gondoltalak.

Tudom kedves tőlem. :DDD

56. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 11:57

Véleményt kértél.

Megkaptad.

55. vigyefene (válaszként erre: 54. - PöttyösPanka)
2021. jún. 7. 11:56

De az enyém menőbb.

Rövidesen 4x20.

54. PöttyösPanka (válaszként erre: 53. - Vigyefene)
2021. jún. 7. 11:54
Bizony! Milyen menő már! :D
53. vigyefene (válaszként erre: 52. - PöttyösPanka)
2021. jún. 7. 11:53

Nézzük a pozitiv oldalát.

Rövidesen kétszer is 20-éves leszel.

52. PöttyösPanka (válaszként erre: 46. - 7af8e3c9a1)
2021. jún. 7. 11:51
Már 12 éve nem vagyok 20 éves ;)
51. Napsugár8 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 11:39

Pontosan értettem. A 2 évre hittem azt, hogy azóta van kint a férje.

Tégy le róla, csak az idődet vesztegeted. Túlságosan el vagy szállva magadtól. Ne hidd, hogy majd minden nő rohan hozzád vígaszért, ha a férj külföldön dolgozik.

50. d4fd7bb1a9 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 11:25

Inkább hagyd békén. Ne tedd tönkre a házasságukat.

Rengeteg egyedülálló nő van, csak találsz egy hasonló kedves, mosolygós, intelligens nőt.

49. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 10:58

Önmagában az, hogy kedveled, és szerinted ő is kedvel téged - egyáltalán nem "elég" egy félrelépéshez. Mint ahogy az sem ok a félrelépéshez, hogy az áhított nő férje külföldön dolgozik, és keveset jár haza.

Lehet, hogy ebben a nőben fel sem merül, hogy "úgy" gondolsz rá. Persze az ellenkezője sem kizárt. Nem tudhatom.

Minden kapcsolathoz két fél kell. Ha csak ácsingózol, az édeskevés.


Egy félrelépésnek számtalan oka lehet. Kihűlt házasság, megalázó kapcsolat, mit tudom én. Tehát önmagában nem minden házasságtörést ítélek el. Ugyanakkor konzervatív vagyok a témát érintően.

Számtalan független nő van. Egy házasságba belepiszkítani csak azért, mert ellenállhatatlan vágya érzel, hát...

Mi az, hogy "Szeretném, ha ő lenne a párom." Ez nem kívánságműsor! Annak a nőnek már van párja, aki egyben a házastársa is.

Ha a nő nem ad egyértelmű jelzést, akkor hagyd békén!

Tudod, van az a mondás, hogy tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! Értsd, ahogy akarod!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook