Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hölgyeim, mit tegyek? fórum

Hölgyeim, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
534. e16fe97baf (válaszként erre: 531. - Csgybzs)
2012. ápr. 24. 10:58
"Meg a foglalkozasat is megszabtam (nem rohog!) ;) Es bejott." szerintem igen...megszabni valamit az nem elvárás, vagy igény
2012. ápr. 24. 10:56
Egyébként a férjem 31 volt, amikor megismerkedtünk, már nagyon várta az igazit. Kérdeztem is tőle többször, hogy én kompromisszum vagyok-e neki, de mindig nemleges választ adott. De ki tudja? Azt is mondta, hogy ha elmúlik még egy kis idő magányosan, biztos lejjebb adta volna a mércét, a kinézet és iskolázottság terén. Ez utóbbival nem értek egyet, az előbbi meg nálam is belefér.
532. csgybzs
2012. ápr. 24. 10:55
Hajaaaj, de tudtok forgatni.... :S
531. csgybzs (válaszként erre: 528. - E16fe97baf)
2012. ápr. 24. 10:54
Nem erről beszél.
530. f1e23b97ee (válaszként erre: 521. - M0ncsa)
2012. ápr. 24. 10:54

Ha jól értem azt írtad megszabtad a foglalkozását.


Mi van akkor, ha ő azt mondja, már pedig ezt te nem szabod meg nekem, mert akkor lelépek. Vagy visszakozol, vagy most te is a Nomadhoz hasonlóan keresnéd a párod még mindig.


Erre mondom, hogy kell a kompromisszum, és ez valamivel kicsit komolyabb dolog volt, mint a WC papír adagoló.

529. csgybzs (válaszként erre: 526. - Mazsinka)
2012. ápr. 24. 10:54
Én tökéletesen elvagyok egyedül... tehát nem dőltem volna kardomba. Mivel gyereket nem akarok, nem viszketne a fenekem, hogy gyorsan gyorsan szedjek össze valakit!!! :-) De ez ritka. A nők nagy többsége igen... egy idő után "már mindegy" alapon is képes dönteni... ezért van ennyi sz.r kapcsolat...
528. e16fe97baf (válaszként erre: 527. - M0ncsa)
2012. ápr. 24. 10:53
megtalálni és megváltoztatni nem ugyanaz..nem biztos, hogy jó hosszútávon ha a te életed éli...és a sajátjával mi lesz, egy idő után vágyni fog vissza a saját életébe
527. M0ncsa (válaszként erre: 523. - Csgybzs)
2012. ápr. 24. 10:51
Hja... monyuk en hiszem es vallom, hogy turelemmel es kitartassal meg lehet talalni az igazit. Mas kerdes, ha valakit elkap a "kenyszer", es inkabb megalkuszik (ezt a reszet gondolom erted, nem fejtem ki bovebben :))
526. Mazsinka (válaszként erre: 523. - Csgybzs)
2012. ápr. 24. 10:50
Ez az, hogy bejött...és ha nem jön be? Meddig vártál volna a fehér lovas hercegre? Életed végéig? Vagy?
525. f1e23b97ee (válaszként erre: 518. - M0ncsa)
2012. ápr. 24. 10:49

Ez, hogy ki hogyan érzi magát egyedül alkat kérdése. Van aki így fogja fel a dolgot és van aki máshogy.

Nekünk bizonyos okok miatt nincs gyerekünk, és a feleségem bizony akkor sem érezte jól magát, ha egy-egy éjszakára a munkám során nem lehettem mellette.


Pedig nekünk is rendelkezésre állnak ezek a dolgok amit felsoroltál. Butának végképp nem érzem ezért mert így gondolkodik.



Sok nő így gondolkodik, mint a feleségem, és én. Keresd vissza azt a fórumot, mikor a rendőr és katona férjeket két éve elévezényelték az ország különböző részeiben lévő árvizekhez. Egymásban tartották a lelket.


A párkapcsolatban lehet akár mínusz is, hogy valaki egyenruhás. Mert azért sosem tud úgy előre tervezni, mint egy civil foglalkozású személy. Bármikor jöhet neki egy telefon, hogy azonnal vonuljon be, mert munka van, és akkor ugrott az előre eltervezett napi program.


Persze aki nem él ebben az nem tudhatja.

524. e16fe97baf (válaszként erre: 521. - M0ncsa)
2012. ápr. 24. 10:48
nem röhög :(
523. csgybzs (válaszként erre: 521. - M0ncsa)
2012. ápr. 24. 10:44
Úgy látszik ezt csak az fogja érteni, aki nem alkudott meg, és bejött neki... más nem.
522. csgybzs (válaszként erre: 519. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 24. 10:43
Bakker... ezt sem mondta senki.. miért mit gondolsz, a majdani párjának nem lesz felé ugyanennyi feltétele? Ez oda-vissza működik.....
521. M0ncsa (válaszként erre: 519. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 24. 10:43
Kompromisszum KIS dolgokban, igen. (Tipo: merrol adagoljuk a WCpapirt...) De az alapelveibol ne engedjen, mert bologtalan lesz. Nekem is voltak elvarasaim, hajjaj :D Meg a foglalkozasat is megszabtam (nem rohog!) ;) Es bejott.
520. e16fe97baf (válaszként erre: 519. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 24. 10:42
több mint valószínű hogy a másik oldalról is elég kemények az igények...lehet, hogy ezért is nem volt még meg a nagy egymásra találás :( elég magas a mérce oda vissza
519. f1e23b97ee (válaszként erre: 517. - Csgybzs)
2012. ápr. 24. 10:38

Nagyjából igen. Én azt vallom ma már úgy nem lehet egyről a kettőre jutni, hogy csak nekem vannak feltételeim másokkal szemben.


A kompromisszum mindenhol szükséges.

518. M0ncsa (válaszként erre: 511. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 24. 10:38

"Az asszonyka üljön otthon heteken át egyedül, ne legyen meg még az az öröme sem, hogy a gyermekéhez szólhat legalább?"

Az mar regen gaz, ha asszonyka olyan buta, hogy a gyerekezesen kivul nem tudja magat massal elfoglalni. Mivel magamat ismerem a legjobban, nyilvan magambol tudok kiindulni: szamomra semmilyen gondot nem jelent, ha napokra-hetekre egyedul kell maradnom, akar rendszeresen. Az en ferjem is vezeto beosztasban dolgozik, ha nem is heti szinten, de azert eleg gyakran jar kulfoldre, tobb napra is. Sosem ereztem, hogy hudeszar, hogy nem tudok senkihez szolni. Van net, vannak filmek, konyvek, nem beszelve a munkamrol, ami akar napokra lekot. Ha meg eppen olthatatlan vagyat erzek, hogy emberek tarsasagaban legyek (ez nem tul jellemzo), nos, akkor meg mindig ott vannak a barataim.


Amugy meg, ha katona, akkor mivan? Te ezt ugy hozod fel, mint egy nagy minuszt. Szerintem nem az. Legalabb tanult egy kis fegyelmet, ami a ferfiak (es nok :D) legnagyobb reszere raferne. En speciel sajnalom, hogy megszuntettek a kotelezo katonasag intezmenyet.

517. csgybzs (válaszként erre: 516. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 24. 10:34
Akkor azt hiszem, csak egy dologban nem értünk egyet. Az, hogy számomra ez a "feltétel rendszer" teljesen elfogadható és van rá reális esély, hogy sikerüljön, szerinted meg irreális. Ennyi....
516. f1e23b97ee (válaszként erre: 515. - Csgybzs)
2012. ápr. 24. 10:32

Gond egy szál sincs. Csak a büdös életbe nem fogja megtalálni ennyi feltétellel a hozzá való személyt.


Nekem is volt anno ezer és egy feltételem. Köztük az, hogy ne legyen idősebb nálam.


Mit hozott a sors? Nálam egy évvel idősebb hölggyel futottam össze.


Megmaradhattam volna szilárdan és rendíthetetlenül az elveimnél és akkor talán most én is írnám fél évenként a párkeresés témakörben a kérdéseimet különböző fórumokon.


Ezzel ellentétben én azt mondtam több is veszett Mohácsnál és ezt az elvemet dobtam.

515. csgybzs (válaszként erre: 514. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 24. 10:26

A kg-ban több lesz mint ő, és a modellalkat között azért van átmenet... :) kicsit piszkálódósnak tűnsz... valamiért nehezedre esik ez, de miért?

És mielőtt még elfogultnak tűnnék. Én látom egy embert, aki keres egy hozzáillő társat, aki szintén eltér egy kicsit gondolkodásban az átlagtól. Van ezzel valami gond?


Nem is a rosszra gondolunk, de pl. a családtervezés egy olyan dolog, ami x éven belül, kellő tisztázás nélkül tönkreteszi a legjobb kapcsolatokat is....

514. f1e23b97ee (válaszként erre: 513. - Csgybzs)
2012. ápr. 24. 10:23

Kimondani konkrétan nem mondta ki, hogy ilyen méretekkel rendelkező hölgyet szeretne, de utalt arra, hogy mi lesz akkor, ha az a nő kg-ban több lesz, mint ő.


Gondolkodjunk, de ne mindig a rossz oldalát nézzük. Szerintem Te sem úgy indultál neki a kapcsolatodnak, hogy 10 év múlva szakítotok.


Nézd meg a profil képeit. Én onnan gondolom, hogy valamilyen egyenruhás alakulatnál dolgozik.


Így igaz nagyon sok családban, és általában azok a nők, ha kifelé nem is mutatják, de nagyon magányosak és egyedül érzik magukat, mert az a pár sms-vagy e-mail, nem pótolja a férjüket.

513. csgybzs (válaszként erre: 511. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 24. 10:15

Nem értem, ha a gyerektémán túlléptünk, akkor miben kéne engednie?? Nem támasztott 90-60-90-es követelményrendszert, én ilyet sehol nem olvastam.


Naná, hogy előre kell gondolkodni. Két okból is. A lila köd után nagyon fontos, hogy mi tart össze egy kapcsolatot. Másodszor: egyik ember élete sem játékszer.


Én nem tudom mi a hivatása (nem is érdekel), de nézz körül hány családban kényszerül a pasi külföldre dolgozni, hogy eltartsa a családját...

512. f1e23b97ee (válaszként erre: 509. - 6b006fc769)
2012. ápr. 24. 10:08

Nomad 35 éves azért olyan sok ideje nincs már, mint egy 25 éves férfinak, hogy akkor majd eldöntöm pár év múlva, hogy szeretnék-e gyereket vagy sem.


Azt a gyereket fel is kell nevelni, nem csak összehozni.

511. f1e23b97ee (válaszként erre: 508. - Csgybzs)
2012. ápr. 24. 10:05

Ki beszél a gyerekvállalásról? Ezen már régen túlléptem. Én a többi feltételre gondoltam.


Az a baj, Te is azt csinálod, mint Nomád, hogy előre gondolkodsz, mondván mi lesz ha. Miért úgy kell nekiindulni valaminek, hogy a rossz oldalát nézzük?

Nincs törvénybe lefektetve, hogy muszáj válnia a két személynek 10 év múlva.


Mint írtam már túlléptem a gyerek témán, de azért, ha már szóba hoztad annyit megjegyeznék, mi van akkor, ha Nomadot a hívatásából kifolyólag többször elvezénylik ide vagy oda. Az asszonyka üljön otthon heteken át egyedül, ne legyen meg még az az öröme sem, hogy a gyermekéhez szólhat legalább?


Mi az, hogy jól néz ki? Ez számomra egy nagyon tág fogalom. Mert láttam én már nem is egy olyan nőt akin volt némi felesleg és sokkal nagyobb kisugárzása, életkedve volt, mint az 50 kg-os barbi babának.

2012. ápr. 24. 10:00
Akkor ne engedjen, és marad egyedül, mint eddig. Kérdés, melyik éri meg jobban. Engedni vagy a magány? Mindenki eldönti maga.
509. 6b006fc769 (válaszként erre: 506. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 24. 09:57

A gyerekre azt írta, hogy egyenlőre nem; az én olvasatomban ez azt jelenti, hoyg nem a szaporodás és a sokasodás az elsődleges célja, hanem az, hogy egy olyan társat találjon magának, akivel élvezik együtt az életet... és esetleg a távoli jövőben lehet szó (nem kötelező jelleggel) a gyerekről.

Ilyenek alapján szerintem be lehetne vállalnia esetleg egy fiatalabb kolléganőt...

508. csgybzs (válaszként erre: 507. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 24. 09:56

Tényleg... szüljön neki valaki egy gyereket, aztán lépjen le tíz év múlva, aztán legyen hétvégi apuka. Értsd már meg, hogy a gyerekvállalás nem olyan dolog, amiből az ember enged. Miből engedjen akkor? Ez az alapköve egy kapcsolatnak, ezen túl minden más csak ideig-óráig lehet jó........

Vagy miből engedjen? Abból, hogy ne nézzen ki jól? Miért? Nem tudom miből tudna ő engedni úgy, hogy saját maga maradhasson.....

507. f1e23b97ee (válaszként erre: 505. - Csgybzs)
2012. ápr. 24. 09:53

És mit ér vele, ha felvállalja? Láthatod a végeredményt.


Rosszul érzi magát mert egyedül van. Milyen okosan gondolkodik valóban


Kötne magával némi kompromisszumot, az igényéből engedne egy kicsit és máris találna magának valakit.

506. f1e23b97ee (válaszként erre: 503. - 6b006fc769)
2012. ápr. 24. 09:49
De ő pedig egyáltalán nem akar olyan kapcsolatot ahol a nő gyereket és esküvőt szeretne. Ez a legnagyobb bökkenő.
505. csgybzs (válaszként erre: 504. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 24. 09:48

Miért női terminátor? A gyerek miatt?

Egyébként is olyan álszent ez a dolog... ha minden férfi ugyanúgy vágyna gyerekre és ki tudná benne élni magát, akkor nem lenne ennyi 1-10 év közti csonka családban élő gyerek. Ő legalább felvállalja azt, amit a pasik 50 százaléka nem mer, csak megalkuszik, aztán meg tiplizik........

Az én férjem is 35 fölött talált meg engem, nem lehet általánosítani...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook