Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hold csepp - tapasztalatok fórum

Hold csepp - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


9. Mion
2016. márc. 24. 11:26
Akkor Érdemes olyan patikákban megnézni, ahol árulnak Bach-cseppeket :)
2016. márc. 23. 20:13
Nem szeretek interneten vásárolni :( Nekem kell az, hogy beszélgessek, hagyjam magam meggyőzni, ez olyan kis játék. Tudom, hogy valamit meg akarok venni, de kell a biztatás :)
7. Mion
2016. márc. 23. 18:22

A lelki blokkokra való hatása is jó, igen. Pl sokkal nyugodtabb vagyok, nincs hirtelen elkampicsorodas stb. :D


Én Online szoktam rendelni, ha kell küldök linket privátban. De ha beírod a gugliba is, az első két találat is már jó oldalakat ad ki :) mindenhol ugyan annyiba kerül.

Szerintem egy kúrát érdemes csinalni belőle, 2-3 ciklusnyit. Én legalábbis úgy tervezem :)

2016. márc. 23. 12:39
Meddig kell használni, és hogy veszitek meg?
5. MZsanett (válaszként erre: 4. - Mion)
2016. márc. 23. 12:12
Én is próbáltam már egy olyat, ami az érzelmi blokkokat oldja, és nagyon bejött:) Elindított bennem egy olyan folyamatot, amit előtte még soha semminek nem sikerült.
4. Mion
2016. márc. 23. 11:32

A Hold-cseppek Éden virágesszencia alatt futnak, de nagyjából lehet egy helyen kapni őket.


A Bach-tól eddig a gyertyánt próbáltam fásultság ellen, nekem bevált tökéletesen :)


Ezt azért kezdtem el, mert egy kis karbantartás sosem árt, és hogy ne akkor kezdjek el kapkodni mindeenféléért, amikor már babaprojekt lenne a téma élesben :)

A PMS tüneteim csökkentek, és a vérzésem ideje is.

Szóval eddig jó :)

2016. márc. 22. 20:40

Bach terápia?


Engem érdekel:) Próbáltál másfajtát is, vagy csak ezt? Hogy jött az ötlet, hogy ehhez a gyógymódhoz fordulj?

2. Mion
2016. márc. 22. 20:31
Látom, még nem túl elterjedt :D
1. Mion
2016. márc. 20. 01:02

Sziasztok!


Gondoltam indítok egy ilyen fórumot, ahol meg tudjuk beszélni a tapasztalatainkat.

Rövid leírás azoknak, akik még nem hallottak róla: virágesszencia-keverék, kifejezetten nőknek fejlesztve, rendbe teszi a "berendezést", testi-lelki síkon. :)


Ki mit tapasztalt? Használtátok már?


Én pár hete kezdtem szedni, már jelentősen csökkentek a szervizhét előtti hangulatingadozásaim, és maga a vérzés sem húzódott el olyan sokáig, mint szokott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook