Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol vesztek jó nylonharisnyát? Mennyibe kerül? fórum

Hol vesztek jó nylonharisnyát? Mennyibe kerül? (tudásbázis kérdés)


2019. febr. 10. 22:57

A lidl, aldi ruhazati termekek jo minoseguek szoktak lenni. Valamikor vettem ott harisnyat is ( bar inkabb pamutot).

Amugy (ott is pamutos voltam foleg), de a h&m, c&a harisnyak szerintem jok.

Es ahol tenyleg olcso meg jo minosegu harisnyakat lehet talalni (vastagabb nylont) az a Kik, csak az arukeazletuk nagyon valtozo. Regen a fekete harisnya kotelezo egyenruha resz volt, szoval sokat koptattam.

4. birebora (válaszként erre: 1. - Jázminka.)
2019. febr. 10. 18:43
Lidl-s jó.
2019. febr. 10. 18:36
Szerintem változott azóta a minőség, a barátnőm a múltkor vett sima feketét, kibírt egy estét, de a második közepén felszaladt, sajnos
2019. febr. 10. 12:12
calzedonia. de nem tudom most mennyibe kerül. viszont pl a 12 éves esküvőre vett combfixemnek mai napig semmi baja :) szóval szerintem nem túlárazottak
2019. febr. 10. 11:51
Amióta külön élek, gondban vagyok az ilyenekkel, anya a piacon vett nagyon jót, de a pesti piacossal nem vagyok elégedett. Ezen kívül a Rossmannosat próbáltam, de az az első 5 percben elszakadt... Calzedoniát írták máshol, de azok nekem túlárazottnak tűnnek. Például az Aldis, Lidl-ös milyen, van valakinek ezekkel tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook