Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol van ruhagyűjtő konténer? fórum

Hol van ruhagyűjtő konténer? (tudásbázis kérdés)


16. fincsi5 (válaszként erre: 11. - Globus)
2022. aug. 11. 07:45
NEkem szinte minden darabomban van piros, nagyon sok teljesen piros, bárhol bármit nézek, csak azok állnak jól, már gondolkoztam, hogy a korom miatt nem sok-e, de zöld, barna, szürke nagyon idegen tőlem. Bezárt a kedvenc üzleteim egyike, idén nyáron nem is vettem semmit.
15. jucika33 (válaszként erre: 14. - Sz123)
2022. aug. 9. 06:18
Van még ilyen? Majd megkérdezem.
14. Sz123
2022. aug. 8. 22:48
H&M-be nem tudod bevinni őket? Egy szatyor ruháért azt hiszem, 500Ft-os levásárolható kupont adnak.
13. jucika33 (válaszként erre: 8. - Kalucsni)
2022. aug. 8. 12:16
Szerintem ilyen konténert találtam. Csendben reménykedem, hogy nem csak szeméttelepre kerül a ruha, de igazándiból mindegy. Csak érzelmi kérdés...
12. jucika33 (válaszként erre: 9. - LBO)
2022. aug. 8. 11:34
Update: Most voltam egy "körúton" és a környékbeli áruházak, iskolák előtt valóban már nincs, de távolabb találtam és oda bedobáltam. És szerencsére nem is volt ott egy gyanús alak sem. :-)
11. globus (válaszként erre: 10. - Fincsi5)
2022. aug. 8. 11:20

Új ruha gyűjtögetése már nálunk sincs. Idejét nem tudom, mikor vettem új ruhát, nincs tervben. Ha csak ki nem növöm, jók, amik vannak.

Anyu szokta mondani: "engem már kiszolgál" :)

10. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Globus)
2022. aug. 8. 11:17

Sajnos én is a kukába teszem, igyekszem a közepébe, mert ha a tetején van, nem viszik el. De nekem időnként 3-4 darab van, eddig volt kinek adni, de a néni, akinek 8 unokája van, már ellenőrzés alatt van otthon, nem gyűjtögethet.

A Metro olyan messze van tőlünk, vásárolni ott soha nem szoktunk (szerintem drága, akkor már inkább a Spár, ami közel van), félévente 3-4 db. ruhával el nem megyünk.

9. LBO
2022. aug. 8. 10:28

Metro áruházak parkolóiban vannak ezek a nagy fehér konténerek. Ha van a közeledben Metro, oda elviheted.

De csak óvatosan, nálunk rendszeresen "potyognak" ki belőlük jól szituált fiatalemberek. 🤦🏻‍♀️🤣

8. kalucsni (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2022. aug. 8. 09:35

Ez a cég használtruha begyűjtéssel foglalkozik, találsz a honlapon egy táblázatot a konténerekről.

[link]

7. libikóka (válaszként erre: 4. - Globus)
2022. aug. 8. 09:35

Igen így vagyok én is,, csak az enyémek még ott vannak:))


Pedig amit csak lehet mindent elrongyolok,,lábtörlőnek,,macskafekhelynek,,felmosónak,, stb..de most megint vittünk itthonról szelektáltat.


Talán elcsípjük a lomit,,ebben reménykedem.

6. libikóka (válaszként erre: 3. - Jucika33)
2022. aug. 8. 09:31

A szeméttelep,,nálunk is tiszta káosz lett,,mostanában voltunk mi is,,a hajam égnek állt.


Nemrég szelektáltam én is,,volt olyan amit apránként rámoltam le a kukába,még mindíg van.Nem tehettem mást.

2022. aug. 8. 09:29
Egyébként nem értem, miért nem veszik át a szemetet, vagy máshol s ruhákat? Mit akarnak? Gyújtsam fel? Tegyem ki az erdőszélére éjszaka? Nyilván egyiket sem tenném, de nagyon bosszantó, hogy én futkosok ezután hetek óta és nincs megoldás. Ha találnék valami oldat, hogy mikor, hol van lomtalanítás, elvinném oda. De talán már lomtalanítás sem létezik a hagyományos módon.
4. globus (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2022. aug. 8. 09:26

Tegnap hoztam vissza faluról azokat, amit mi vittünk oda évekkel ezelőtt, de ott sem vettük fel 😁

Leeresztettem a ledobóba.

3. jucika33 (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2022. aug. 8. 09:25
Ott sem vették át azzal, hogy budapesti lakcímkártya kell hozzá. Kérdeztem, hogy péceli hova viheti. nem tudták, vállukat vonogatták.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2022. aug. 8. 09:22
Ha nem találsz vidd ki a szeméttelepre.
2022. aug. 8. 08:58
A neten mutat helyeket, ahol vannak ilyen fehér, nagy használtruhás konténerek (Pest, Maglód környéke). De valóban ott vannak még? Én nem láttam ilyet jó ideje. Ki kéne dobnom a kiselejtezett ruhákat, de ilyen mennyiség nem kell senkinek (nem szakadtak, általában jók, csak régiek. Már mindenki átválogatta. Hetek óta kerülgetek zsákokat a lakásban.)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook