Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol van Pécsen salátabár? fórum

Hol van Pécsen salátabár? (tudásbázis kérdés)


9. loch ness (válaszként erre: 8. - Böbe83)
2008. szept. 18. 08:45
Kösz szépen, de pont a Xavérba járunk, amikor Pécsen vagyunk. Végül nem salátabárba mentünk. Nagyon szeretem a Xavért, emberileg is nagyon jó ott a hangulat, a legnagyobb csúcsforgalomban is kedvesek és türelmesek az eladók, és nem érzem, hogy erőltetve tennék.
2008. szept. 17. 19:50
jajj de régi kérdés :)) azt hittem mostani :) Akkor azt hiszem már tárgytalan:)
7. böbe83 (válaszként erre: 2. - Loch ness)
2008. szept. 17. 19:50
A Xavér étterem közel van a 400 ágyas-hoz. A xavér utcában. kb 10 perc gyalog, és van sok salátájuk is.És nem drága nagyon, gyorsétterem. Sztem tetszeni fog neked. Amúgy az egyetem alagsorában is van egy büfé, ahol magad válogadhatod össze a salátát öntettel, de a német diákok miatt kicsit drága...
2008. szept. 17. 19:11
Otthon a legjobb salátát készíteni, sokkal olcsóbb isa. Egyébként készen at Őz utcában, páratlanul finomak és frissek
2007. dec. 27. 20:53
Apolló Őz utca 2
4. loch ness (válaszként erre: 3. - Freshlinda)
2007. ápr. 11. 16:03

Köszönöm szépen!

Az áruk is klassz? Úgy értem, elérhető?

Végülis nem baj, ha nincs ott a közelben. Egy jó kis edényhordozóban megvárja az ebédidőt.

Üdv:

loch ness

3. freshlinda (válaszként erre: 2. - Loch ness)
2007. ápr. 11. 15:48

Szia!

Klassz salátákat lehet enni Pécsen a Lemon Café-ban és a Hamingway étteremben. Sajnos mindkettő a belvárosban van, és nem a klinika közelében. A Lemon a Citrom utca várfal felöli oldalán van, a Hamingway a Jókai utcában (a Citrom utcára merőleges utca).

Kellemes időtöltést Pécsen!

2007. ápr. 10. 14:15

Úgy néz ki, vagy egy hete Pécsen fogok tölteni nemsokára. Mikor először voltam ott, egy gyorsétteremben ettünk (Nem McDonaldsban), ami nagyon jó volt minőségben és árban is, de most féltem tőle a frissen leadott kilóimat. Ismer valaki egy olyan salátabárt, ami árban is elérhető, és nincs messze a 400 ágyas klinikától? (Az orthopédiaitól).

Ha valaki tudna segíteni, megköszönném!

2007. ápr. 10. 14:13
Salátabárt keresek Pécsen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook