Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol van BP.-en olyan bolt, ahol műköröm építéshez lehet venni hozzávalókat? fórum

Hol van BP.-en olyan bolt, ahol műköröm építéshez lehet venni hozzávalókat? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 28. 14:50
sziasztok! SOS kérdésem lenne. Otthoni műköröm készítéshez megvettemmindent. Tipes zselés mk-t akartam csináálni, mindent jól kentem fel, de valamiért nem kötött meg a 36w-os lámpába:(:(:( mi lehe a baj?
2008. okt. 12. 19:15
Stella a mexikói úttól kb. 8 perc gyalog
2008. okt. 1. 08:57
A Duna Plaza aluljáró részében is vanegy műkörmös bolt. Én ott vettem meg mindent magamnak.
2008. okt. 1. 08:57
OPI esetleg? Nem olcsó mulatság, de a minőség garantált! Keress rá neten akár, ott meg tudod nézni termékeket árakat. Róbert Károly krt-n van a boltjuk. Nem tudom hányas szám, de ha úgy nézzük másik oldalon van a Vidámpark.
6. diagonalt (válaszként erre: 2. - Diagonalt)
2008. okt. 1. 08:55
Jah,a menetidő napszaktól függő.Dugóban akár 30-40 perc is lehet.
5. diagonalt (válaszként erre: 3. - Lexi018)
2008. okt. 1. 08:54
Városkapunál leszállsz a 3as metróról.Elővételben megveszed a jegyet Dunakeszi benzinkútig.Ki is van ragasztva a metróban,h melyik oldalról indulnak a buszok Dunakeszire.Utána az 1es vagy a 3as kocsiállásról szoktak közlekedni.Bp-Vác, vagy Dunakeszi Horányi rév, vagy Göd Autópihenő Buszokkal tudsz menni.A megállót onnét ismered meg,h egy nagy piros benzinkút lesz baloldalon(Lukoil).Ott lesz a megálló utána olyan10 m-re.Aztán zebrán át,egy lámpás zebra van.És ott van egy illatszeres a sarkon.Ki is van írva eléjök,h műköröm alapanyagok kaphatóak.
2008. okt. 1. 08:52

Szia!

Van pl a II. kerület Retek utcában, vagy a XIII. kerület Hegedűs Gyula utca...

Ha gondolod, priviben megírom a cégek nevét, pontos elérhetőségét...

3. lexi018 (válaszként erre: 2. - Diagonalt)
2008. okt. 1. 08:40
huh, és hogy jutok oda ha metróval elmegyek ujpest végállomásig,és aztán ?:-)
2008. okt. 1. 08:39
Én Dunakeszin tudok egyet.Ez nagyjából 17-20 perc újpest városkaputól,és a bolt előtt rak le a busz.
2008. okt. 1. 08:38
Segítsetek!hol van BP.-en olyan bolt, ahol műköröm építéshez lehet venni hozzávalókat?fontos lenne...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook