Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol vagy, nagy szerelem? fórum

Hol vagy, nagy szerelem? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hol vagy, nagy szerelem?

2015. aug. 26. 19:32
Majd jön fehér lovon:-)
2015. aug. 26. 18:34
Sajnálatos módon nagyon sokan élnek így és ragadnak olyan kapcsolatban, amit minden más tart össze, csak nem a szeretet, a boldogság. Tanácsot adni azért nem lehet, mert minden helyzet más és más. Nincs séma, hogyan kell kilépni, mikor, milyen módon. Ezt valóban annak kell megoldani, aki benne van. Talán tanácsot adhatunk, de csak annyit, hogy a szeretetlen kapcsolatokban sem a gyereknek, sem a felnőtteknek nem jó és idővel egyre rosszabb lesz. A cikk írójának kívánom, hogy találjon megoldást, változtasson, ha tud...
2015. aug. 25. 12:25
Sajna igen gyakran érzem én is igy. S szerintem ebben egyáltalán nem vagyunk egyedül. Okoskodni én is tudok. Ettől a munka marad a pénz sem szaporodik a napok telnek.... Az eszed azt tudja szereted a lelked meg unatkozik, vágyakozik!!!!
15. qpidox
2015. aug. 23. 23:11

Szerintem már többen is leirták hogy mit kéne, hogy csináljál..

Az első fontos lépést már meg is tetted bevallottad magadnak és másnak is elmerted mondani hogy ez így nem jó!

Összefoglalnám: Ha szereted az emberedet nég, akkopr adj egy utolsó esélyt a kapcsolatotoknak beszélj vele, hogy oldjátok meg...

Ha már nem szereted, akkor azonnal lépj tovább bármi módon, mert csak vesztegeted az idődet ezzel a z állapottal.. HajRá! Sok Sikert! És Boldogságot, persze

14. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Zsocii08)
2015. aug. 23. 09:41
Meg kéne ezt beszélnetek, elmondani, hogy mi az, ami neked rossz, és tenni ellene mindkettőtöknek. Te is tudnál olyan programokat keresni, ami nem függ a pénztől, változtathatnál az otthoni menetrenden. Ha ő nem tesz semmit, te csak keseregsz magadban, akkor nem fog változni semmi. Meg kell próbálni változtatni. :)
13. 37403e3af4 (válaszként erre: 11. - A6b039cd8a)
2015. aug. 23. 06:35
Én tiniként is ésszel keféltem :)) A topic indítójának: jelezted már felé ezt a problémát? Mert ugye néma gyereknek... viszont ha nem szereted már akkor teljesen mindegy nem igaz? Márpedig akkor lépni kell ha van hova. Gondolom dolgozol mivel lassan iskolás lesz a lányod. Tehát van kereseted. Ha mást nem találhatsz egy bérelhető szobát vagy valamit. Lakhatásért nem kell együtt lenni senkivel ha nem muszáj.
2015. aug. 22. 23:47

Szerintem vagy annyira értelmes, hogy felmérd, van-e értelme ilyen fiatalon beletemetkezni egy szar kapcsolatba, lehet-e rajta javítani, szereted-e még annyira, hogy megérje az erőfeszítést.

A pasik könnyen belepunnyadnak egy kapcsolatba. Ez nekem sem tetszik.

11. a6b039cd8a (válaszként erre: 9. - Syria)
2015. aug. 22. 23:44
Minden tini ész nélkül kefél... :)
10. michelle.r (válaszként erre: 1. - Zsocii08)
2015. aug. 22. 21:21
Ha ez a fickó az, akiről írtad a korábbi fórumodban, hogy imádja a gyereket és téged is, akkor egyszerűen elcsesztetetek valamit, közösen. Közösen talán meg tudjátok javítani, amit elrontottatok. Ha pedig nem, akkor egyenes derékkal sétálj tovább. Lehet így élni éveken, sőt évtizedeken át, csak nem érdemes.
9. syria (válaszként erre: 4. - 702a316c64)
2015. aug. 22. 18:01

Így igaz, a társas magánynál az egyedüllét is jobb.


A cikk írója alaposan elcseszte az életét, bármilyen keményen is hangzik. Neki kell rendbe hoznia.


Nem tudok egyetlen tinimaminak se gratulálni. Ha ahhoz van eszük, hogy ész nélkül keféljenek, akkor legyen eszük a saját maguk által generált problémákat megoldani.

8. MZsanett (válaszként erre: 1. - Zsocii08)
2015. aug. 22. 14:22
Márpedig ez magától nem fog megváltozni. Nem gondoltál még rá, hogy esetleg van valakije?
7. kisj
2015. aug. 22. 12:49

Sajnálom:(

De nézd a pozitív oldalát, mert van!


Az írásodból kitűnik, hogy okos , értelmes, logikus és összeszedett nő vagy. Jó a stílusod!

Szóval,hajrá, mert minden rajtad múlik!!!

2015. aug. 22. 12:43

Amit leírtál, szerintem nem olyan tragikus. Más családok sem mennek folyton nyaralni. Már férjek is visznek haza munkát és vezetik le utána a stresszt telefonnal, gépezéssel.

Téged és a gyerekedet ha szeret, attól még lehet ilyen az anyagi helyzet miatt.

Ha nincs hova menned, még kivárnék egy kicsit a helyedben, mert ennél csak sokkal rosszabb lenne. Nyissál a férjed felé te. A szexet is fel lehet dobni. Keress közös olyan programot, ami nem kerül pénzbe, pl. sétálni a közeli erdőben, szabadstrand stb.

2015. aug. 22. 12:10

Hát ha van hová menni (szülőkhöz pl.) akkor tipli.

De ha nincsen az jó nagy szpás.

Mondjuk így meg egyik fél sem boldog az tuti.

Hát na.

4. 702a316c64 (válaszként erre: 1. - Zsocii08)
2015. aug. 22. 10:08
Nem tudok elképzelni rosszabbat a társas magánynál.
3. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Zsocii08)
2015. aug. 22. 09:44
Szedd össze a bátorságod és LÉPJ!
2015. aug. 22. 09:37
Szia, hát ez csak akkor fog megvalósulni, ha nyitsz más felé, akár társkeresőn akár egyéb módon és ismerkedsz. Ha egy ideig egyedül lennél sem lenne baj szerintem, mert valójában most is ketten vagy a lányoddal.
2015. aug. 22. 09:08
Szeretném jelezni nektek, hogy végső elkeseredésemben írok nektek. Eddig mindig barátnőknek, anyukámnak "panaszkodtam", de nem bírom tovább. Tehát akkor bele is kezdenék ebbe a majdnem tökéletes kapcsolatba, ami csak egy két dolog miatt nem tökéletes... Ja, bocsánat, nem, tévedtem, millió dolog miatt nem működik...

Ugrás a teljes írásra: Hol vagy, nagy szerelem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook