Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol tudok Triple Sec-et venni Margaréta koktélhoz? fórum

Hol tudok Triple Sec-et venni Margaréta koktélhoz? (tudásbázis kérdés)

12. Csiga78 (válaszként erre: 10. - 9bc47feccc)
2008. febr. 5. 10:42

Képzeljed el beírtam a keresőbe,adott is ki róla képet,hogy kb hogy néz ki,de mégsem találtam az auchanba.Leugrottam a sarki közértbe is,de ott meg nem tartanak.

Most mát tudom,hogy ez milyen összetételű ital,így tudok célírányosan keresni,de miután eddig nem tudtam,így a boltban is marha nehéz volt megtalálni.

Tanultam kereskedelmet így naggyából tudom kötni a dolgokat,de ez az ital csak így,hogy triple sec nem nagyon tudtam vele mit kezdeni.Csak a pezsgők ízének besorolása ugrott be róla.

Ezért érdekelt volna,hogy milyen jellegű italt keressek,de ha neked beadja a böngésző,akkor küld el annak az oldalnak a címét és eküszöm megnézem(lehet ehhez is béna vagyok:)))))))

11. cukilany (válaszként erre: 10. - 9bc47feccc)
2008. febr. 5. 09:18
Nem hiszem, hogy a keresőben megtalálja a sarki CBA italkínálatát, picit túlértékeled ezeknek a keresőknek a jelentőségét!
2008. febr. 5. 04:39
Ha már tényleg csontig lejártad a lábad,és már nincs erőd tovább járkálni,ülj le,és írd be a keresőbe,hogy Triple Sec,és Ő majd megmondja,hogy csak a sarokig kellett volna elmenned,és ...ha még érdekel a dolog.
9. cukilany (válaszként erre: 8. - Csiga78)
2008. febr. 4. 23:00
Igen azt! szívesen...
8. Csiga78 (válaszként erre: 6. - Cukilany)
2008. febr. 4. 22:09

Akkor jó,most már tudom pontosan:))))


Nem vagyok nagy koktélos,de ez most már 1 hónapja piszkálja a fantáziámat.

Gondolom lime alatt magát a gyümölcsöt kell érteni.(magát a "zöld" citromot)?Én csak így hívom.


Köszönöm a felvilágosításotokat!!!


Most már célírányosan keresek:))))

2008. febr. 4. 19:28
minden élelmiszer boltban
6. cukilany (válaszként erre: 5. - Csiga78)
2008. febr. 4. 17:37

Nem kell ráharapni, bár elmosolyogtam rajta! Tudod a margarita az az a szép koktél, ami olyan V alakú koktélpohárban adják, amit ráadásul sóval crustázzák is.

A hozzávalókat egy shakerben jégre öntöd (asszem 4 cl teq, 1 cl Triple Sec, fél lime leve), összerázod és kész is!

5. Csiga78 (válaszként erre: 3. - Cukilany)
2008. febr. 4. 17:27

Ahh,kösz a választ.

Így már tudom mit keressek,mert ott bolyongtam az antiksűnben és fingom nem volt,hogy nézz ki.

A continue(vagy mi)azt láttam,de annak tényleg húzós az ára,mert 6000,- volt:))))

De látom elég képzett vagy,eddig egy recept amit találtam róla az lime-ot is írt.Azt facsarjam bele vagy utána kell ráharapni?

Bocs,ha hülyét kérdezek,de a koktélokhoz az vagyok:)))))

2008. febr. 4. 17:23
Cointreau-val is lehet helyettesíte most jut eszembe, de az asszem jóval drágább...
2008. febr. 4. 17:20
Sztem bármelyik pici jobb italkínálattal bíró boltban kapsz, akár tecsóban is. Amúgy ez egy narancslikör, így legrosszabb esetben avval tudod helyettesíteni (pont az volt az egyik vizsgakérdésem mixertanfolyam végén, hogy mit csinálnék ha elfogyna a triple sec :-)))
2008. febr. 4. 17:18
Két hét múlva betöltöm a kerek 30-at és be szeretnék kicsit bimbulni.Szeretem a tequilát és ebbe a koktélba ez ia van,de nem tudom,hogy hol tudnám beszerezni a triple sec-et és mennyibe kerülhet.Tudtok nekem segíteni????
2008. febr. 4. 17:16
Hol tudok Triple Sec-et venni Margaréta koktélhoz?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook