Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol tudok Magyarországon Validolt venni? fórum

Hol tudok Magyarországon Validolt venni? (tudásbázis kérdés)


6. loch ness (válaszként erre: 5. - Hachiko68)
2017. júl. 25. 09:38
Tényleg jó gyógyszer, de én is úgy tudom, ukrajnai gyártmány. Esetleg ha közel vagy a határhoz, átmehetsz venni Beregszászba vagy Csapra, az utóbbi helyre egyszerű átmenni oda-vissza vonattal Záhonyból, 5 perc alatt átmegy a vonat. Csak kicsit időigényes, mert egész nap csak néhányszor indul.
2013. márc. 25. 20:12

Rengeteg szívritmuszavaros írta, hogy nekik használt, és ezért szeretném én is kipróbálni. Nem hiszem hogy ezek az emberek önszántukból reklámoznák ha olyan rossz lenne nekik.

Én pedig elkeseredett vagyok, és keresek olyat ami másnak használt, aki ugyanilyen cipőben van.

4. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 3. - Hachiko68)
2013. márc. 25. 20:03

Persze! A boltosnak minden eladó! :(

Csak pont az az egy, ami jó lenne???

Hála Istennek Magyarországon nagyon szigorú a gyógyszer ellenôrzés!

3. hachiko68 (válaszként erre: 2. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 25. 19:58

Egy orvos azt írta: "A Validol ukrán gyártmányú készítmény, s nem valószínű, hogy magyarországi patikákban kapható lenne. Nem azért, mert tiltólistán van, esetleg mérgezne, egyszerűen nincs gyakorlata a hozzá hasonló szerek exportjának. "

Szóval nem káros, nem mérgező, de nekem szükségem lenne rá :( Valahol csak lehet kapni! És a dokik a fórumokon amúgy ajánlgatják is.

2013. márc. 25. 19:56

Interneten semmiképpen! :(

Ha pedig nem lehet kapni, annak oka van!

2013. márc. 25. 19:53
Hol tudok Magyarországon Validolt venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook