Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol tudnék társat találni? Komoly ötleteket várok. fórum

Hol tudnék társat találni? Komoly ötleteket várok. (beszélgetős fórum)


1 2
33. Icuska538 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 19:57
Írj nekem privit....èn fiús anya vagyok....nem adlak ki. ..
2021. febr. 22. 19:45

Köszönöm szépen az ötleteket!

Bent vagyok facen pár hobbimnak megfelelő csoportban, de onnan inkább csak barátságok lettek. Elég nehéz párt találni sajnos. Akit kedvelek, szimpatikus, az mind foglalt.

2021. febr. 22. 18:15

Valószínű olyan társat keresel, akivel van közös érdeklődés. Gondold ki mi érdekel, mit szeretsz leginkább csinálni.

Mondok példát az ismerkedéshez: Ha pl. az ásványok érdekelnek téged, járj el ásványbörzékre. Ha érdekel a rádiótechnika, menj amatőr rádiósbörzére. Ezeken a helyeken csak sétálgatni kell, és bárkivel szóba is elegyedhetsz. Mindkettőből több is van évente, más-más helyszíneken. De olvastam már arról is hogy szingliknek kirándulásokat szerveznek, érdemes lenne megkeresni ezt a lehetőséget is. Ezekhez hasonló lehetőségeken gondolkodj, mert ha olyan helyen vagy ahol hozzád hasonló érdeklődésű emberekkel vagy körbe véve, van esély az ismerkedésre. Egyből személyesen, nincs zsákbamacska. A téma is adott amivel elkezdhető egy beszélgetés.

Kívánom, legyen szerencséd!

30. tulipán*** (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 17:49

Nem veled van a baj.

A Tindert felejtsd el úgy ahogy van, az egy komolytalan oldal. Már több helyről hallottam, hogy azt csak szexre használják. Lesz persze minden online társkeresőn olyan aki csak csődörködni akar, de más oldalakon nem csak arról témáznak. Az egyik ismerősöm pl. a Randivonalat használja, az is egy online társkereső (talán már ismered is) és sikerült neki beszélgetnie ezzel-azzal. Ott is fizetni kell azt hiszem, de nem olyan komolytalan, mint a Tinder.

EGy másik oldal ami tökéletes lesz neked, az a Havervagy.hu. Ott mindenféle érdekes programokat szerveznek (bár mostanában nem olyan változatosakat mint évekkel ezelőtt) és a vírushelyzetre való tekintettel azt hiszem most mindent csak online, de jópofa és egyáltalán nem a szexről szól. Ez igazából nem is egy társkereső oldal, de sokan ismerkedésre használják. Itt is általában fizetni kell, hogy a programokon részt vehess de nem mindig, és baráti áron.

2021. febr. 22. 17:43

Kitartás kérdése is, meg, hogy hogyan adod el magadat. Egy jobb profilra jobban reagálnak. Igaz, tényleg lehetnek olyan reakciók, amiket nem szívesen fogad az ember.

Én pld. most láttam egy túrázós ismerkedő csoportot, ami szimpatikusnak látszik a FB-on. Hátha egy tematikus, az érdeklődésednek megfelelő csoportban inkább találsz szimpatikus jelölteket

28. vivo44 (válaszként erre: 24. - Amaunet)
2021. febr. 22. 17:30
A kivételek, erősítik a szabályt...
27. vivo44 (válaszként erre: 25. - 9b10f3d7ff)
2021. febr. 22. 17:29
10/10!
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Amaunet)
2021. febr. 22. 17:26

És még személyesen is nehéz...

Saját tapasztalat.

25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 19. - Vivo44)
2021. febr. 22. 17:14

Oké, de engem maga az ember érdekelne elsőként, utána jönne, mit produkál az ágyban. Tudom másnál meg más a lényeg.

Mentségemre legyen mondva, még sosem társkeresőztem, illetve egyszer voltam másnak a nevében fent, amíg feltettem egy bemutatkozást , valamint a fotóját, ami vagy 15 évvel előbb készült.

Naná, hogy így nem talált párt magának. Más fejéből a gondolatok a bemutatkozáshoz és régi fotó.

24. Amaunet (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 17:12
Az ilyet kikapcs és letiltod. Kevés embernek jött össze 10 éves kapcsolat egy nap alatt a neten (mint nekem:)).
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Amaunet)
2021. febr. 22. 17:02
Nem komolykodok :) Laza témákról beszélek, viccelődök. Nem vagyok komoly. Egyedül az akaszt ki ha kizárólag az intim témák érdeklik. Burkoltak közli ezzel, hogy csak egy numerának kellek.
22. janszi (válaszként erre: 21. - Amaunet)
2021. febr. 22. 16:58
Egyetértek,lehet riasztó a szoros nyakörv
2021. febr. 22. 16:56

Hogy lehet úgy ismerkedni, hogy az első mondat az "csak komoly kapcsolatot keresőknek"?

Mit tudja az a szerencsétlen, hogy mi lesz belőle.

Régen csak a hivatásos házasságszervezők tudták tutira, hogy kinek ki lesz a párja.


A kellemetlenkedőket pedig a legtöbb helyen le lehet tiltani.


Próbáld meg lazábban venni ezt a netes párkeresést, legyél kicsit nyitottabb! Lehet, hogy életed szerelmét riasztod el ezzel a nagy komolykodással.:)

20. janszi (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 16:50
Te is csinálhatsz egy öltönyös társkeresőt,aki komolyan gondolja és máshol már nem látja értelmét,az talicskával hordja a pénzt höhö:D ha meg befut,eladhatod mint szellemi terméket,és lefölözöd az egyetlent :) na de komolyan,én látok benne üzleti potenciált,neked is kéne.
19. vivo44 (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2021. febr. 22. 16:47

A jelenlegi társkeresőkről a jelenlegi helyzetben, a 2021-es high-tech életben.

De valójában ettől függetlenül is azt gondolom, hogy ha z intimitás nem működik egy kapcsolatban, akkor semmi nem működik, csak kényszer, ami csak gyűrűzik-gyűrűzik.

18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - Vivo44)
2021. febr. 22. 16:44

'Ahogyan manapság sehová sem, mert a szex a mozgatója mindennek.'


Én erre reagáltam, mert az jött le számomra, hogy ez a véleményed a kapcsolatokról.

17. vivo44 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 16:42
Olyat viszont szerintem senki sem fog tudni neked mondani, hogy itt és itt, tuti megtalálod a társadat, mert erre 2021-ben nagyon kicsi az esély. Pontosan az általad leírtak miatt.
16. vivo44 (válaszként erre: 14. - 9b10f3d7ff)
2021. febr. 22. 16:41

A pasikra vonatkozóan pedig így van azon oldalakon és ebben mint olvashatod, csak megerősített FI is.

Én már valóban nem használok ilyen oldalakat, de mondja a fiatalabb korosztály, majd ugyanazt szóról szóra, amit FI is, hogy csak a szex a 3.-ik mondat után, tehát sajnos az.

ha szomorú, ha nem. Ez van.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Vivo44)
2021. febr. 22. 16:38

Beléptem pár csoportba, de eddig ott sem voltak nagy sikereim.

Azért viszont nem szeretnék fizetni, hogy a lentebb említett férfiakkal társalogjak. Lehet, hogy pont kifognék egy normálisat, de ez is türelemjáték.

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Vivo44)
2021. febr. 22. 16:36
Azért elég szomorú lenne, ha ez így működne. A mozgatórugó ne csupán a szex legyen már, az ember nem ösztönlény, hanem érzelmi is, legalábbis jó esetben.
13. vivo44 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 16:20

Én ezt megértem. Ez a normális.

De visszatérve az eredeti kérdésedre szerintem a fizetős szolgáltatás azért van, mert talán kiűzi az unatkozni vágyókat az oldalról.

Na meg hát semmi nincsen ingyen. A FB szerintem nem másabb, mint bármi más oldalak. (igen tudom, ma a FB az alapja mindennek):

Ott is van kereső, talán írd be a keresőbe....

2021. febr. 22. 16:19
Kiábrándító mikor a 3. üzenetükben már olyanokat kérdezgetnek hogy: Milyen póz a kedvencem, vagy mennyiszer igénylem egy nap. Attól meg hidegrázást kapok ha elküldi a nemi szervét. Nem látom értelmét, hogy ilyenekkel ismerkedjek, beszélgessek.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Vivo44)
2021. febr. 22. 16:17
Az a mozgatója, egy kapcsolatban is fonots nyilván. De nálam fontosabb egy férfi személyisége és ha kedveljük egymást, akkor fekszem vele le.
10. vivo44 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 16:14
Ahogyan manapság sehová sem, mert a szex a mozgatója mindennek.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Vivo44)
2021. febr. 22. 16:04
Például arra, ha valaki tud egy jó facebook csoportot ilyen célra. A társkeresők már sajnos mind fizetősek. A tinder pedig...nem szeretném részletezni. Nem komoly kapcsolat miatt regisztrál oda a legtöbb férfi.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 22. 16:02

Fiatal vagyok, de valahogy nem megy. Amíg nem volt járványhelyzet jártam koncertekre, fesztiválokra...

A neten is próbálkozom, de nem jön össze semmi tartós. Kezdem azt hinni, hogy velem van a baj.

2021. febr. 22. 16:02
És pont itt az egyik pasi....:D:D:D
6. vivo44 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 15:56

Tapasztalatokat?

Én a páromat egy olyan keresőn találtam (randi.hu), akivel 12 éve boldogan élünk és gyermekeink büszke apukája.

Milyen tapasztalatokat szeretnél?

A mai társkeresők (lmondottak alapján) javarészt a jelenleg kialakult helyzetnek is köszönhető, illetve a high-tech-nek, inkább a monitor mögé korlátozódnak.

2021. febr. 22. 15:54
Ha fiatal vagy barhol ismerkedhetsz, nem szolnak meg érte. Ha idosebb, akkor mar nehezebb a dolgod.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2021. febr. 22. 15:53
Tapasztalatokat szeretnék. A google-ig én is eljutottam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook