Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol tudnék ilyet venni? Lehetőleg online fórum

Hol tudnék ilyet venni? Lehetőleg online (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 30. 20:01
Anyáék ilyenről hallani sem akarnak. :/ Vmiért nekik nem szimpi ez a megoldás.
10. emagdi (válaszként erre: 9. - Pici Cirmók)
2013. márc. 30. 19:26
az is megoldás, ha valakit (szüleid, rokonaid, barátaid) megkérsz, hogy fizesse ki neked kártyáról, te pedig odaadod neki kp-ban az árát. :)
2013. márc. 30. 18:53
Hát 17 évesen nem mindenki rendelkezik bankártyával :D De köszi, majd ha valami nagyobb városban járok, akkor szétnézek. Hátha..
2013. márc. 30. 17:12

ja, közben megnéztem hogy zászlókat akarsz venni.

azt is meg tudod csináltatni kp-ért, a nagyobb plázákban vannak olyan cégek akik mindenfélére nyomtatnak, biztos legyártanak ilyen zászlókat is.

és akkor tudsz készpénzezni. (megjegyzem szerintem nagyságrendekkel olcsóbb, ha ebayről veszed, de te tudod:)

7. emagdi (válaszként erre: 6. - Pici Cirmók)
2013. márc. 30. 17:10

hát, ez elég furcsa, hogy online szeretnél vásárolni, de nem akarsz bankkártyával fizetni...

így nehéz lesz:)


(mondjuk nem is értem, hogy lehet a mai világban bankkártya nélkül élni, de ez más kérdés:)

de ha mindenáron cash-el akarsz fizetni, akkor miért nem nézel körben valamelyik plázában, aztán veszel olyat, ami van, és leginkább tetszik?

2013. márc. 30. 12:29
Köszi szépen. Az a baj, hogy ebay.com-ról nem akarok venni semmit, mert nincs kártyám amivel utalhatnék, a bank meg a másik városban van és arra nem igen járok.. :/
2013. márc. 30. 12:15

esetleg ezek:


[link]


vagy ez


[link]


Hoppá:


[link]

2013. márc. 30. 12:11
sajnos pont olyat nem találtam amit mutattál...
2013. márc. 30. 12:11

[link]


ez pedig a hivatalos fan shop:


[link]

2013. márc. 30. 12:01
( a linkekből töröljétek ki a felesleges szóközt! )
2013. márc. 30. 12:00

[link]


[link]


Vagy ilyen sálat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook