Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol tudom megnézni, hogy a munkáltatóm fizeti-e utánam a járulékokat? fórum

Hol tudom megnézni, hogy a munkáltatóm fizeti-e utánam a járulékokat? (tudásbázis kérdés)


5. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Beebanya)
2021. aug. 17. 18:40
Azért, mert a pénze csak addig futotta. Az nem jelenti azt, hogy a nav a többi adó befizetéséről lemond. Ha másként nem, akkor majd végrehajt a munkáltató vagyonából, de hogy előbb-utóbb ő lesz az erősebb kutya, az biztos!
4. beebanya (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2021. aug. 17. 18:36
Köszönöm, remélem tényleg így van. Hallottam már olyat hogy több évig csak TB-t fizetett a dolgozó után a cég...bár nem értettem ha be van jelentve valaki hogy tudja azt meg csinálni a munkaadó hogy CSAK a TB-t fizeti mást nem.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Beebanya)
2021. aug. 17. 18:04
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Beebanya)
2021. aug. 17. 17:55

Az ügyfélkapun nézd meg, hogy TB-t fizet-e utánad? Ha igen, az azt jelenti, hogy nem feketén foglalkoztat, vagyis bejelentett. Ez esetben minden oké!!!


Az, ha egy munkáltató bármilyen adó fizetésével hátralékba van, az a bejelentett! dolgozókra nézve semmi hátrányt nem jelent. A nav előbb-utóbb behajtja rajta a hátralékot, akár SZJA, akár ÁFA, bármi.

2021. aug. 17. 17:39

Sziasztok.


Az érdekelne hol tudom megnézni hogy a munkaltatom minden téren fizet-e utánam járulékokat. Értem itt nyugdíj járulék, adó stb.

A TB-t tudom hogy az Ügyfélkapun keresztül meg lehet nézni de a többi érdekelne!


Köszönöm ha linket is tudsz adni akar privátban.


Szép napot

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook