Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol tart a SOTE II. szülészet felújítása, költözés? fórum

Hol tart a SOTE II. szülészet felújítása, költözés? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 21. 10:10
Sziasztok! Én most kérdeztem utána a project vezetőnél, mivel én meg júliusban fogok szülni és épp most választanék kórházat, majd szülészt... Azt írta, hogy augusztus vége, úgyhogy nálunk még a Tömő utca marad... Tudtok jó orvost, szülésznőt ajánlani? :) Előre is köszi!
2014. jan. 20. 08:23
Nekem azt mondta a választott szülésznőm, hogy nyárnál előbb biztosan nem költöznek vissza.
2014. jan. 20. 06:53
Pénteken voltam a régi épületben aneszteziológusnál... hát kb. még sehol nem tartanak a felújítással. Szülésfelkészítőn szeptemberben még azt mondta az igazgató, hogy legkorábban tavasszal tudnak visszaköltözni... de hát ilyen tempóban...
2014. jan. 20. 04:55
Ha van valakinek infója ,kérem ossza meg. Maradnak még nyárig a Tömő utcában,vagy elképzelhető hogy hamarabb visszakerül az új részre az üllői útra? Júniusban fogok szülni ,de semmi infó róla hogy mi lesz addig.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook