Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol találhatnék az átlagnál nagyobb lávalámpát? fórum

Hol találhatnék az átlagnál nagyobb lávalámpát? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 9. 13:10
Na, szóval, mint említettem volt, a google-al végeztem, mert kb. ugyanazokat dobja ki, tudtommal pl KIKA-ban is ugyanakkorák vannak. Több napja keresem, amilyet szeretnék, és nem találtam. Ezért gondoltam, hogy valaki látott, valahol, magas, kék lávalámpát?
2010. nov. 9. 13:08
Szerintem keresd lámpa boltokban!Biztos tartanak:)Amúgy Praktikerben,és ha jól láttam a Baumax-ban is van:)
3. f8db0709b8 (válaszként erre: 1. - 6cbbd0e2c6)
2010. nov. 9. 13:08
Itthon nekem is van,de az obiban láttam több félét.
2010. nov. 9. 13:07

szia!

írd be a g..gle keresőjébe és nézd meg a képek funkciónál,ha rákattintasz amelyik tetszik,webshopos meg boltos oldalak is vannak!

2010. nov. 9. 13:04
Sziasztok, lávalámpát keresek. Ezerrel próbáltam a google-ben megtalálni az igazit, de nagyjából ugyanazt a három fajtát találtam eddig csak meg. Nem tudjátok, hol kaphatnék az átlagosnál nagyobb lámpát, KÉK színnel kombinálva. Első körben mondjuk, hogy az ár mindegy. Ajándékba lenne. Nekem van otthon, az a tipikus, kicsit hullámos külsejű, asztali, annál nagyobb kellene. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook