Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol találhat párra egy nagyon fiatalos negyvenes nő? fórum

Hol találhat párra egy nagyon fiatalos negyvenes nő? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hol találhat párra egy nagyon fiatalos negyvenes nő?

1 2 3 4 5 6 7
53. 3d0696d927 (válaszként erre: 44. - Miss Sárika)
2013. jún. 12. 12:59
Szerintem csak mérce kérdése.
52. f758a7200f (válaszként erre: 48. - Abbe)
2013. jún. 12. 12:43

Jo, akkor a jatszoteren ne dobalj meg engem legyszi:)


Egyebkent a forum temaja pont a masik oldal, vagyis azok a dinamikus, negyvenes nok, akik nem csak anyukak, hanem koruknal fiatalabbnak kinezo egyedek es jogos a kerdes, mert megsem akad rajuk olyan akiket ok szeretnenek.


Ettol fuggetlenul en meg mindig ott tartok, hogy nekem nem lenne baj, ha valaki nalam 15 evvel fiatalabb lenne, vagyis eronletben hozzam illo, ha speciel en az 50-hez kozeledve erre vagyom:)

51. abbe (válaszként erre: 47. - 1fbc7619c9)
2013. jún. 12. 12:43
Különben meg fordítsuk meg a dolgot: ugyanaz a férfi pecsétes pólóban, kinyúlt melegítőnadrágban, korpás hajjal vagy inkább normálisan öltözve, ápoltan kelti fel az érdeklődésedet? Nem a ruha teszi, de ha hanyag a megjelenése, akkor nyilván a környezetére is ennyire igényes csak, és akkor máris nem gondolkozom sokat azon, hogy akarok-e tőle valamit, vagy ha akarok, akkor az ugye csak alkalmi dolog lesz. :)
50. f758a7200f (válaszként erre: 47. - 1fbc7619c9)
2013. jún. 12. 12:40
Mar amelyik ferfinek bejon a mackonaci:)
49. abbe (válaszként erre: 47. - 1fbc7619c9)
2013. jún. 12. 12:36
Igazad van, a jó nőt nem a ruha teszi. De mégis sokat elárul rólunk, a magunkhoz való viszonyunkról a megjelenésünk. A legtöbb férfinek talán nincs erre szeme, vagy legalábbis megfogalmazni nem tudja a benyomásait, de hatnak rá szerintem.
48. abbe (válaszként erre: 46. - F758a7200f)
2013. jún. 12. 12:32

Lehet, hogy egy kapcsolatban benne lenni nem gond mackónadrágban (otthon nekem is van :), de ha ismerkedni akar valaki, akkor lehet hogy nem szerencsés az anyuka-külső. Persze a férfiak máshogy látnak minket. Ők a pecsétes póló alatt is meglátják a melleket, a bolyhos melegítőnadrágban a feneket.


Őszinén, nekem is van, aki horogra akadjon bármiben is vagyok, de magam miatt nem vagyok bármiben :)


Különben meg, ha az embernek nincs szerencsés alkata, akkor triplán rosszat tesz a megjelenésének a mackós szett. Én pl. alma alkat vagyok, hát nagyon nem mindegy, mit veszek fel.

47. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 45. - Abbe)
2013. jún. 12. 12:28
Betévedtél:)A jó nőt nem a ruha teszi..Az "mackóban"is az..
46. f758a7200f (válaszként erre: 45. - Abbe)
2013. jún. 12. 12:22

Talán ők ezért vannak így, mert nekik otthon erre is horogra akad valaki:)


Én az ilyesmiket csodálkozva hallgatom, mégis a mackónadrágos brigád számol be a legtöbbször arról, hogy a férjeik kezesbárányok és megőrülnek értük:))))


És ha van is közte vetítés, de van, aki tényleg az igazat mondja, és ilyenkor az igényesebb nők kérdezik maguktól, vajon hogy csinálja?


Speciel én azért a jó nő anyuka kategória vagyok, és a játszótérre oda sem merészkedek, mert a mackós brigád megdobálna kővel:DDD De őszintén megmondom, hogy nálunk aztán nincs napi 3 szex, ahogy egyesek áradoznak ilyesmiről, többgyerekes kapcsikban...


Gondoltam, majd ha 50-hez közeledem, esetleg nem utasítom vissza a 30-asokat, mondván, kis hülyék. Nem hiszem, hogy érdekelni fog akkor, hogy kis hülye, vagy sem:DDDD

45. abbe
2013. jún. 12. 12:16
Még egy dolog: nem tudom, számít-e valójában, de... Amikor látom az anyatársaimat, óvodánál, iskolánál, játszótéren, sokszor meglep, hogy néhányuk olyan igazán "anyukás". Nem nőnek néz ki, hanem anyának. Szerintem nagy különbség! Nehéz megfogalmazni, mik teszik ezt a különbséget. Néha eljátszom a gondolattal, milyenek lehetnének nőként. Egyik sem menthetetlen (elnézést a kifejezésért), sőt, én sem számítok jó nőnek. De nekem fontos, hogy normálisan, nekem tetsző ruhákba legyek felöltözve. Hogy normális legyen a hajam. Ne legyen lenőve a festés. Ha olyan a frizurám, hogy megkívánja, akkor rendszeresen elmegyek fordászhoz. Nem járok mackónadrágban. Ha szép a fehérneműm, én is szebbnek érzem magam. Ha nincs senkim, akkor is borotválkozom. Ezek a sokszor láthatatlan dolgok valahogy mégis kiülnek az ember megjelenésére.
44. Miss Sárika (válaszként erre: 43. - 3d0696d927)
2013. jún. 12. 12:12
Nehéz? ..szerintem egyáltalán nem! Magyarország tele van rendesebbnél rendesebb férfiakkal!
2013. jún. 12. 12:06
És ez nem azt jelenti, hogy esély sincs normálisat találni, de baromi nehéz... Nagy kitartás és hit kell hozzá. De nem keserű kompromisszum.
42. 3d0696d927 (válaszként erre: 40. - 1fbc7619c9)
2013. jún. 12. 12:04
Persze, ha igénytelen. Tudod, hányan gyötörnek randiért, két sort nem lehet velük értelmesen váltani, és a köszönöm, nem téged kereslek válaszra megkapom a hideget-meleget, ilyesmi szöveget, hogy nyilván nem is keresek párt, meg hogy így nem is lesz. Hát ha nem, nem, nem vagyunk rákényszerítve. Tökéletesen teljes az életem, az, hogy valami szerencsétlen itt vergődjön nekem, erre tényleg nem vágyom. Hadd döntsem már el, hogy nem rontom el az életemet.
41. f758a7200f (válaszként erre: 40. - 1fbc7619c9)
2013. jún. 12. 12:03
:)
40. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - 44ee78d7b4)
2013. jún. 12. 11:54
Egy fiatalos negyvenes,aki tényleg jól tartja magát/kívül,belül/Bárhol találhat..Csak az nem talál ,akinél ferde a tükör..Bocsi
39. 48a84825f1 (válaszként erre: 37. - F758a7200f)
2013. jún. 12. 11:48

Hibat mindenkiben lehet talalni. Van kalapod? Az a baj. Ha nincs, az. :)

Aki nem akar egyedul elni, annak ezt a nezetet fel kell adnia.

38. abbe
2013. jún. 12. 11:46

Megmondom őszintén, nem voltam még ebben a helyzetben. Nem vagyok még negyven sem. De azért az eddigi tapasztalataim alapján van forgatókönyvem erre az esetre.


A legfontosabb, hogy az ember becsülje magát annyira, hogy igenis ne adja alább egy bizonyos szintnél. S ne legyen kétségbeesett.


Ismerj meg meg minél több embert. Nem párkeresési céllal! Tehát még jobban aktivizálnám magam, mint most. Új hobbikat keresnék, lehetőleg nem magányosan űzendőket :) Nordic walking, geocatching, tánc (bár szerintem ez túl egyértelmű vadászterep...), szervezett biciklitúrák. Szóval uniszex, csoportos hobbikkal ismerkednék meg. Főzőiskolák. Tematikus internetes fórumok (lehet pl. egy spec. kutyafaj rajongói fórum, ahol összejönnek néha a tagok egy-egy közös kutyás kirándulásra, de lehet irodalmi fórum is, akár egy író kapcsán...).


A taktikám tehát a nyitottság, aktivitás, nyugodtság. A férfiak is(ha van eszük, márpedig gondolom ésszel rendelkező társat szeretne mindenki) leveszik, ha egy nő nagyon akar, ezzel pedig el lehet ijeszteni őket. De ha nem esik le nekik, akkor ott vannak a nőismerősei, akik majd figyelmeztetik.

37. f758a7200f (válaszként erre: 33. - 48a84825f1)
2013. jún. 12. 11:45

Én nem is rád gondoltam a leltározással, hanem úgy általánosságban mondtam:)


Némelyik férfiismerősöm még azt is kiköti, ha egy csaj nem szeret vele nagyokat zabálni, akkor nem lesznek jók együtt, szóval még azt is kritizálja, ha a csaj salátát rendel, ha elmennek enni. Ezt természetesen a külső és más tulajdonságok leltárazása után, szóval mintha mindig valami hibát keresne a gépezetben

36. 48a84825f1 (válaszként erre: 34. - Vberni01)
2013. jún. 12. 11:40
En mindenkinek az adott pillanatban az adott hangulatomban, es sokszor az adott nagyon minimalis rola kiadott informaciok alapjan irtam. Igy baromi nehez. Ollozas? Ugy gondoljak igy egyszerubb. Szerintem tevednek ;)
35. 48a84825f1 (válaszként erre: 31. - 6dfcf746ce)
2013. jún. 12. 11:37

egy kepcsolatban hogy boldog lehess, tedd boldogga a parod, hogy boldogga tudjon tenni tegen :)

ISMEROS :)

34. vberni01 (válaszként erre: 26. - 48a84825f1)
2013. jún. 12. 11:37
azért az milyen mikor látszik, hogy csak beollózta az első levelet???? Anno az ilyenre alapból nem is reagáltam! :D
33. 48a84825f1 (válaszként erre: 30. - F758a7200f)
2013. jún. 12. 11:35

Barmin lehet vitatkozni, igy ezen is :)

Itt nem norol es ferfirol van szo, mert sok no ferfias, es foerditva, es sehol nem lehet altalanositani.

Errol tudod egy dolog jut eszembe. Nekem a hosszu barna haju, karcsu nok jonnek be. Elso nagy szerelmem voros rovid haju volt. Felesegem Hosszu szoke telt no volt. A mostani parom, amikor mar nem allitottam be semmilyen kriteriumot, megis passzol a noidealomba, es a vicc, hogy elso uzenetem neki mindossze ennyi volt: Van kedved beszelgetni? Es valaszolt.

teny hogy itt a kulsosegekrol beszeltem, mert arrol a legkonnyebb, es az a legfeltunobb, de a mostani parommal, egy olyan legkor kering korul bennunket, hogy barmi tortenik nem tudunk haragudni egymasra. Valahogy ha valami nem ugy sul, el ahogy kellene, nincs napokig harag, meg duli fuli, es egyebek.

2013. jún. 12. 11:34
Bárhol..
2013. jún. 12. 11:33

A dohányzásról: én ugyan asztmás vagyok, ő pedig régi dohányos, mégsem volt ez akadály közöttünk. A kedvemért erősen megregulázta dohányzási szokásait. Most egy leszokó programmban készül részt venni, teljesen önszántából - ez is egy kompromisszum.

A táplálkozásról: én a reformkonyha híve vagyok, ő inkább a régi, hagyományos, magyaros ízeké. Ebben is sikerült megegyeznünk.

A nemi életről: ezt is meg lehet beszélni, össze lehet hangolni. Sőt - kell megbeszélni, összehangolni, a másikra odafigyelni.


Egy működő kapcsolat nem valami égi csoda, azért tenni kell. A reális elvárások mellett én az egészséges kompromisszumkészségre esküszöm.

30. f758a7200f (válaszként erre: 26. - 48a84825f1)
2013. jún. 12. 11:25
Azért a leltárról el szeretném mondani, hogy a férfiak is igencsak leltároznak ám, hogy mi van és mi nem, a perfekcionistábbja az ilyen, rosszabb mint egy háklis nő...
2013. jún. 12. 11:17
Szerintem egyâltalán nem korban hozzád illőt kelkene keresgélned.Én 35évesen találtam meg a mostani férjem,aki 5évvel fiatalabb.Aki korban hozzámillett,az mind otthon ücsörógni szeretett és meglepődtek,h milyen jól nézek ki.De azèrt,mert volt már 2gyerekem,attól még nem kell mindig otthon ülni és semmit nem csinálni.Viszont a párom gondolkodásban érett volt,de benne még a lendület is megvan máig is.Itt egy gond van,h aki tökéletes,az mind foglalt.De ahogy te is egyedül maradtâl,úgy férfiak is járhatnak így,viszont ennyi idősen már főleg egy ffi nehezen alkalmazkodik,ha jól bejáratott élete van,de szerintem se add fel a társkeresést,én annó élveztem is néha,mert szeretek emberekkel beszélgetni.Persze mindenhol vannak pszihopaták is,de az is csak egy,ami nem jött be.Én 1évig keresgéltem,szerintem több is belefér,főleg ha utána boldog lehetsz,mert akkor úgy èrzed,már 1nap is vele megérte.
2013. jún. 12. 11:05

Kompromisszum...


Vannak dolgok, amihez ragaszkodni kell, nálam pl hogy ne legyen elhanyagolt, ne legyen műevő és dohányos, legyen okos, karakteres... szóval pár dologban nem engedek. Ebbennincs kompromisszum, meg abban sem, hogy legyen érzéki szerető.


De azon kívül, amik nekem stabilan fontosak, semmi nem számít. Ha pedig nem számít, az már nem kompromisszum.

2013. jún. 12. 11:04
Nem biztos, hogy a leghelyesebb férfiak a legtökéletesebbek. Sőt.. ahogy te is írtad, a jóképű ötvenesek általában kihasználják sármjukat, és a fiatalabb korosztályban keresgélnek, vagy éppen nősek. Nem akarlak elkeseríteni, de ilyen feltételek mellett nem fogsz könnyen párt találni magadnak. Ha nem akarsz egész életedben szingli maradni, vedd észre az emberekben a belső szépséget, és az alapján ítéld meg őket.
2013. jún. 12. 10:56

Szerintem az a legnagyobb gond, hogy nem ismersz kompromisszumot. Nincs tokeletes ember. Nem csak ferfi, de no sem. Nem fog szembe jonni veled a szoke herceg feher lovon, plane nem feher limuzinon.

Internetes tarskereso. En a masik oldalon alltam anno. Rengeteg nonek irtam rengeteg elso levelet. S hozzafuzom, baromi nehez. Igy utolag belegondolva, az egesz azon mulik, hogy a ferfi pillanatnyi hangulata, mikor a levelet irja eltalalja azt a pillanatnyi hangulatot, amikor a kivalasztott no hangulata lesz amikor a levelet olvassa. Ez kb egyenlo a lotto otos eselyeivel szerintem. Nekem sikerult. Voltak kissebb nyeremenyeim, Es volt egesz komoly is. Azt hiszem megtalaltam az 5-ost is. 4. eve elunk egyutt.

Az exeket el kell felejteni. Olyan meg egy nem lesz. Nem is baj. Ne emlekeztessen folyton a regi hibainkra, hogy a mostani kapcsolat is ugyanazok miatt haldoklik.

Egy kapcsolatba ugy kell belemenni hogy lesz ami lesz. Elso, szimpatia. Masodik, jol erzem magam vele. A tobbi meg megy magatol, minden gorcs nelkul. Ennyi egy kapcsolat.

De ha leltarozok, hogy ez meg ez meg ez nem tetszik, meg hogy nem ugy all a haja mint az exemnek, akkor mar regen rossz.

interneten is lehet talalni part, csak kitartas. En foleg a noknek ajanlanam, hogy az elso level utan ne nagyon vonjanak le komoly kovetkeztetest. Adjanak eselyt egy masodik levelnek, is, amikor mar picit elarultak magukrol valamit, nem csak irott formaban, de a sorok kozott is. A masodik level mindig konnyedebb hangvetelu, es szemelyre szolobb mint az elso. Itt most termeszetesen nem azokrol beszelek akik az elso mondatukban a szexre ternek, es hogy mikor hol ejthetnek meg. ;)

2013. jún. 12. 10:56
Kompromisszumok nélkül egyetlen emberi kapcsolat sem működhet. Persze nem mindegy, hogy mekkora áldozatot hozunk. Mártírokká ne váljunk! De alkalmazkodni tudni kell. Nemrég én is hasonló dilemmával küzdöttem. Nem volt rossz egyedül, de jó sem volt. Rászántam magam az internetes társkeresőre. Igazi kálváriát jártam végig. Minden nap eldöntöttem, hogy abbahagyom. Mégis kitartottam, és nyolc hónappal ezelőtt rátaláltam arra, akit kerestem. Megszerettem. Közös életünket tervezzük. Boldogabb vagyok, mint eddig bármikor.
24. c6973617d3 (válaszként erre: 22. - 3d0696d927)
2013. jún. 12. 10:55

Azt semmiképpen nem szeretném,... emlékezz a szépre és a jóra! ;)


...persze keresgélj is! :))

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook