Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol találhat párra egy nagyon fiatalos negyvenes nő? fórum

Hol találhat párra egy nagyon fiatalos negyvenes nő? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hol találhat párra egy nagyon fiatalos negyvenes nő?

1 2 3 4 5 6 7
83. a78c2ff918 (válaszként erre: 67. - 48a84825f1)
2013. jún. 12. 14:52
Nyugodtan keverheted a kettőt egy mixbe.Lehetnek jó anyukák,akik szintén keresnek valakit.Hát csak...valaki mást.Nem?Simán.A ruhák nem mindig beszélnek.Vagy de,beszélnek,csak...lényegre törőek.:)
82. abbe (válaszként erre: 81. - Miss Sárika)
2013. jún. 12. 14:50
De nem szexpartnert keres, hanem társat. Ez pénzért nem kapható.
81. Miss Sárika (válaszként erre: 74. - F758a7200f)
2013. jún. 12. 14:48
Az a nő, viszont, már nem szeretne párkapcsolatot..mert elég pénze van ahhoz, hogy megfizessen egy magától jóval fiatalabb fickót!
2013. jún. 12. 14:47
Szerintem is fontos ,hogy egy nö adjon magára igényes és csinos legyen, viszont én sokszor voltam olyan helyzetben ,hogy férfiak nem mertek közeliteni .azt hiszik ha valaki jól néz ki és add is magára akkor szóba se áll senkivel.
79. f758a7200f (válaszként erre: 72. - Gbabi50)
2013. jún. 12. 14:39

:DDDD

Vagy foglalt vagy le van sz..va

78. abbe (válaszként erre: 67. - 48a84825f1)
2013. jún. 12. 14:37

Ezt én is észrevettem már. De azért nem mindenkire igaz. Rám pl. nem :) Egyébként épp azt akartam mondani a hozzászólásommal, hogy magunkért tegyük meg, hogy nem slamposodunk el. Ha ez így van, akkor a kényelmes akolmelegben sem kinyúlt pólóban meg hasonlókban leszünk majd.


Sok férfi is elhagyja magát. Van olyan ismerős, akihez jobb, ha lassan megyünk fel a lépcsőn, mert a férj csak kínai alsógatyában tudja elképzelni az otthonlétet, és még gyorsan fel kell öltöznie.


Különben meg sokszor messziről megmondható egy férfiról, hogy egyedülálló vagy házas, csak a ruházata alapján. Minél idősebb korosztály, annál könnyebben.


Én meg leginkább otthonról dolgozom, de normálisan felöltözve, mintha a rendes munkahelyen lennék (mármint olyanon, ahol nincs dress code, szóval nem kosztümben vagy ceruzaszoknyában azért :)).

77. f758a7200f (válaszként erre: 68. - 48a84825f1)
2013. jún. 12. 14:37
En folytonosan csalit jatszom, mert nagy a konkurencia, sokan vadasznak a ferjemre, ugyhogy mar csak az kene, hogy szakadt polo...:))) nekem kell jo peldaval eloljarni:)
76. gbabi50 (válaszként erre: 68. - 48a84825f1)
2013. jún. 12. 14:36
Na ezzel egyet értek,én is mindig veszem a lánykámnak a szép szexi hálóingeket,mondom neki hogy otthon is csinos kell legyen mert a legtöbbet otthon látja a párja.
75. 3d0696d927 (válaszként erre: 68. - 48a84825f1)
2013. jún. 12. 14:34

Tudod, ez visszafelé is nagyon igaz. Sőt, az első aktus után azonnal lazáznak. Engem nem zavar.

Szerintem fontosabb, hogy a nő csinos legyen, a férfinél pedig az, hogy karakteres. Az tőlem lehet mackóban is! :)

74. f758a7200f (válaszként erre: 71. - Miss Sárika)
2013. jún. 12. 14:34
De addigra mindezt mar egyedul is eloteremti!
73. f758a7200f (válaszként erre: 65. - Miss Sárika)
2013. jún. 12. 14:33

Hat pont arra mar nem!:)


Altalaban az a felallas, hogy ilyenkor mar a no is onallo anyagilag, ezert sok 30-as ferfi 50-es nonel kialakul az forditva amit az 50-es pasik csinalnak a fiatal csajokkal.


Csak mig a ferfiaknak a penzukert cserebe nem olyan magasak az elvarasok, egy 50-es, jomodu, dinamikus no arra vagyik, hogy elcsavarjak a fejet, csak az a baj, hogy mar annyit latott, hogy nehez dolog elbuvolni, nem eleg a szokasos:)


En ezt nem tartom negativ dolognak, de ahogy alabb is irtam en nem fogok belole ugyet csinalni ha nem ilyen. Viszont megertem azt is aki meg igen.

2013. jún. 12. 14:33

Jó kérdést tettél fel!

Még a fiatal igényes lányok sem találnak komoly párt maguknak,most az igényt nem az anyagiakra gondoltam,az a nagy probléma hogy a nők szépek,ápoltak,diplomásak,nem mindegyik de nagyon sok,na erre a sokra alig jut férfi aki hasonló tulajdonságokkal bírna,nem azt mondom hogy nincsen de jóval kevesebb mint nő,és itt van a kutya elásva,én 17 éve vagyok társ nélkül ,eleinte nehéz volt megszokni a nyugalmat ,de most remekül megvagyok pedig a gyerkőcök kirepültek,messze vannak ,egyedül vagyok a nagy házban de jól érzem magam,amikor fiatalabb voltam nem értem rá keresgélni mert sok volt a dolgom,most meg szerintem hiába keresek,nem hiszem hogy találok,főleg nem itthon,de már nem is izgat,elkönyveltem hogy ez az én sorsom és kész,pedig nagyon szeretem a társaságot,a vicceket,stb.,de azok a pasik akik még érnek valamit mind a fiatalokat hajkurászák,van egy barátnőm ,szép,diplomás lánya,egy 27 évvel idősebb férfihoz ment,a pasi munkanélküli,már nem is hiszem hogy talál az ő korában munkát,a kis csaj meg eltartja,na akkor én mit akarjak.Egy barátnőm szavajárása az volt hogy a pasi olyan mint a wc.,vagy foglalt vagy le van sz...va!Most elnézést a férfiakról ezt nem szó szerint kell venni,de így igaz a jó pasik foglaltak a többi meg csak annyit ér...

71. Miss Sárika (válaszként erre: 66. - 3d0696d927)
2013. jún. 12. 14:32
Csak azt ne írd, hogy egy 40-es nőnek már nincs igénye utazásra, szép ruhákra, műkörömre, nercbundára?!..:o))
70. 48a84825f1 (válaszként erre: 58. - A78c2ff918)
2013. jún. 12. 14:31
Szerintem errol a pasik sem tehetnek. Osztonos reakcio ;)
69. 48a84825f1 (válaszként erre: 54. - Abbe)
2013. jún. 12. 14:28

Igen. Ez is egy nezopont. egyszer elofordult velem hogy csinosnak neveztem egy not, mikor kozolte hogy az apja lehetnek. Teljesen hidegzuhanykent ert, mivel sajnos igaza volt :D

Most mar ott tartok hogy valoban van egy szinte felnott nevelt lanyom, es meg jobban oda kell figyelnem mit mondok. :)

68. 48a84825f1 (válaszként erre: 51. - Abbe)
2013. jún. 12. 14:24
Furcsa mod a nok megis addig jarnak csinosan, mig csalit jatszanak. Amikor megvan az ahitott pasi, akkor meg leeresztenek, es elslamposodnak. Jon a melegito naci, meg a kinyult pasi polo haloingnek, stb. S ha mond a pasi erre valamit, meg a no huzza fel az orrat. Volt mar benne reszem ;)
67. 48a84825f1 (válaszként erre: 45. - Abbe)
2013. jún. 12. 14:20
Aki anyanak nez ki, annak is erzi magat. Aki meg partnert, tarsat akar talalni, az eloterbe helyezi hogy barmikor osszefuthat almai pasijaval.
66. 3d0696d927 (válaszként erre: 65. - Miss Sárika)
2013. jún. 12. 14:18
:D Ez most tényleg vicces. Nekünk már nem sok dologra van szükségünk. Nem kell támogatni. :)
65. Miss Sárika (válaszként erre: 63. - F758a7200f)
2013. jún. 12. 14:13

Most butaságot írtál! Az, hogy valóban rendesek, műveltek, stb. egy ténymegállapítás. ..Ez vagy létező jellemzői egy férfinek, vagy sem.


Egy tőlem picivel idősebb nő talán már a bankszámlájukra is kíváncsi? ...és talán ettől függ, hogy milyen kategóriába sorolja?

64. 3d0696d927 (válaszként erre: 59. - Miss Sárika)
2013. jún. 12. 14:11

Ezek nagyon minimum alap dolgok.


Azért nem szándékozom azon agyalni, hogy én volnék a hibás, mert alapból boldog vagyok, nem hinném hogy jól állna valami vicces önmarcangolás a témában. Vagy képes és alkalmas valaki csatlakozni hozzám, vagy nem. Szexre megfelel az általad felsorolt alap lista is, de ha szellemileg IS szárnyalást akarok, különös tekintettel arra, hogy kreatív tevékenységeim vannak, a munkám is az, kell legyen a "rendes és dolgos, meg helyes" jellemzőkön kívül valami spiritusz. Na ez a nehéz ügy.


Nem értem, minek töltsek időt egy tizenkettőegytucat férfivel, aki rendes. Nekem jó egyedül. Ha ez hiba, akkor igen, hibás vagyok. Nem elég nagy a szükségességi szintem.

63. f758a7200f (válaszként erre: 62. - Miss Sárika)
2013. jún. 12. 13:58

Hat jo, en azert kerdeztem mert masok az igenyei egy 45-50 eves nonek mint egy harmincasnak.


Pont errol is szolt a cikk, hogy valoszinu, akiket te ismersz, azok jobban bejonnek egy harmincasnak, szoval te helyesnek, okosnak, rendesnek talalod oket, egy idosebb no meg lehet, hogy nem. Ezert van az, hogy szerinted tolonganak, szerintuk meg keves az ilyen pasi

2013. jún. 12. 13:54
Ez nem korfüggő..különben 38!:o)
61. abbe (válaszként erre: 55. - 3d0696d927)
2013. jún. 12. 13:53

Megértem, szerintem teljesen normálisak az elvárásaid.


Még mindig azt gondolom, amit az első hozzászólásomban írtam: én barátkoznék, új ismeretekre, kapcsolatokra tennék szert mindenféle számomra érdekes úton-módon. Könnyebb is megismerni a másikat spontán helyzetekben szerintem.


Érdekes egyébként a másik oldalról is a társkeresés: van egy jó barátom, 40 éves. Hosszú, nyomasztó kapcsolat után most pár éve pezseg, ismerkedik, barátkozik, új hobbik, egyre több új kapcsolat (baráti is meg társas is)... Szóval az ő tapasztalata az volt, hogy a legtöbb nőt nem érdekelte tovább, miután kiderült hogy nincs pénze. A "nincs pénze" pedig azt jelenti, hogy van rendes állása, eltartja magát, jut a hobbijaira is, és van egy lakása. Szerintem elkeserítő, hogy sokak szerint egy ilyen átlagos, rendezett élethelyzet már a "csóró" kategória sokaknak.

60. f758a7200f (válaszként erre: 59. - Miss Sárika)
2013. jún. 12. 13:51
Miert, te negyvenes vagy?
59. Miss Sárika (válaszként erre: 53. - 3d0696d927)
2013. jún. 12. 13:45

Akiket én ismerek, azok okosak, dolgosak, nem isznak, nem dohányoznak, tisztelettel bánnak a nőkkel, magasak, helyesek...és mind függetlenek!


Azon még nem gondolkodtál el, hogy esetleg a te "készülékedben" lehet a hiba?

58. a78c2ff918 (válaszként erre: 9. - 6c0221cf73)
2013. jún. 12. 13:35

Ez minden korosztályra igaz.Nem mellesleg...Akin feltűnő ruha van,nem biztos,hogy pasit keres.+Mi számít annak?Múltkor felvettem egy nyári ruhácskát és mindenki "tönkrement" körülöttem.Lestem mi van.De én arról nem tehetek,hogy a pasik állandóan a ruha alá néznek az agyukkal...

:)Viccesek.:P

Hm...Annyira...kiszámíthatóak...:)

57. a78c2ff918 (válaszként erre: 47. - 1fbc7619c9)
2013. jún. 12. 13:32
Ez mekkora igénytelen hülyeség,már bocs!Huh...
56. a78c2ff918 (válaszként erre: 13. - 5593f727b5)
2013. jún. 12. 13:29
Szerintem már nincsenek ilyen szabályszerűségek...A múltkor két huszas ifi a barátnőjük anyukáját méltatta,hogy inkább azzal kellett volna kezdeni.Kissé feje tetejére állt a világ,aminek persze alapja az,hogy nem mindenki akar,vagy nem mindenki akar egyből családot,vagy házasságot.
55. 3d0696d927 (válaszként erre: 51. - Abbe)
2013. jún. 12. 13:06

Nem a ruha teszi. Igaz. De ha pocakos, arról ő maga tehet. Tehát eleve van ott némi igénytelenség. És nem is a külső a legfontosabb, sőt! Ebben igazad van. Hogy lehet-e vele olyan dolgokról... ehhh, vagy egyáltalán lehet-e vele a mindennapi dolgokon kívül másról is beszélgetni... Vannak-e az adott napon kívül másféle gondolatai. Kreál-e valamit. Van-e valami, ami igazán lázba hozza? Van-e saját hobbyja?


Fontos! Nem kell csatlakozzon az én tevékenységeimhez, de kell tudjunk beszélgetni mélyebb dolgokról, mint pl mit ennél vacsorára. Kell legyenek saját képei az életről.


Semmi nem szánalmasabb annál, mint ha mindenen helyesel, soha magától semmit nem talált ki, nem hoz létre semmit, még mindig abban él, hogy valaha felépített egy házat... Nekem ez kevés.


Ne legyen semmije, nem érdekel, de a gondolatai szárnyaljanak. Legyen inspiráló. Nem akarom egyedül megtölteni a kapcsolatot. Abból már volt elég.

54. abbe (válaszként erre: 52. - F758a7200f)
2013. jún. 12. 13:02

Oké :D


Nekem sem lenne bajom a fiatalabb férfiakkal, ha nem lenne fiam... Amióta van, azóta már egy huszonéves férfival kapcsolatban is anyai érzéseim támadnak, miközben képes vagyok szexinek is látni őt. Ötven éves koromra elmúlna ez vajon? :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook