Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol műtessem a cicim? fórum

Hol műtessem a cicim? (beszélgetős fórum)


2018. febr. 27. 18:39
Sehol. Az már nem te leszel...
2018. febr. 27. 17:36

Tudom, hogy nem kéne beleszólnom de érdemes szétnézni itt:


[link]


Van köztük néhány amelyik százszor jobb volt mint lett...

10. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Tike9712)
2018. febr. 27. 13:38

Feltétlenül kell ez a műtét neked? A dokitól félsz, aki pénzért bármit megcsinál, erre te teszed kockára az egészséged.

Ilyen fiatalon, túl egy trombózison inkább örülnél, hogy csinos vagy.

Amúgy Gáspárt mindenhol dicsérik.

2018. febr. 27. 08:11
Mellesleg sok sikert és jó egészséget!
8. Clarah (válaszként erre: 6. - Aryana)
2018. febr. 27. 08:10
Pedig ilyen világot élünk, sajnos...
2018. febr. 26. 20:39

[link]



mellplasztika tapasztalatok!

6. Aryana (válaszként erre: 1. - Tike9712)
2018. febr. 26. 20:39

Szia


Mindenki a saját orvosát fogja ajánlani.

Fura, ahogy nekiindulsz ennek az egésznek :O

Milyen az már, hogy segítsünk elkerülni azokat az orvosokat, akik pénzért bármit megtesznek?


Én a műtétem előtt már hónapokkal olvastam a fórumokat ezerrel. Visszaolvastam az elejétől több száz hozzászólást... Orvost nem az alapján választottam, hogy ki kit ajánl, akihez én mentem senki nem volt akkor a fórumon. A neten felkerestem a plasztikai sebészeket és elolvastam minden infót róluk és aztán választottam.

Egyetlen lánytól sem olvastam, hogy elrontották volna az életüket, illetve a cicijüket :O

2018. febr. 26. 19:37

[link]


hátha itt találsz valamit

4. Tike9712 (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2018. febr. 26. 19:35
Szia Igen láttam csak borzalmasan szétszorva vannak a posztok minden témában van minden más téma is belekeverve, nekem nehezen átlátható.
2018. febr. 26. 19:34

Nekem igazából volt egy trombózisom tehat sokkal kockázatosabb nekem egy mellműtét mint egy normális embernek.

Eddig dr. Gáspár Leventével beszéltem telefonom és egyeztettem időpontot konzultációra aki számomra eddig nagyon szimpatikus volt és a trombózissal kapcsolatban is nagyon körültekintően reagált. Azonnal válaszol az emailjaimra és telefonon eddig nagyon szimpatikus volt. Március 21.-én megyek hozzá személyesen is, de több orvos véleményét is szívesen meghallgatnám. Természetesebb formát szeretnék, a mellem az most formára-feszességre teljesen jó csak méretben szeretnék egy nagyobbat. Most 80-b -s melltartót hordok, nagyjából egy 350-390 köbcentrire gondoltam a 169 centimhez és a 60 kilómhoz.

2. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Tike9712)
2018. febr. 26. 19:30

Látom új vagy itt, ezért mondom, hogy keress rá

(jobboldalt felül van a kereső) mert sok fórum,

sőt talán klub is van, ahol erről beszélgetnek

az itteni tagok.

2018. febr. 26. 19:27

Sziasztok!

Mellnagyobbító műtét előtt állok és szeretnék tapasztalatokat szerezni, hogy ti melyik dokit ajánlanátok illetve melyiket nagyon nem?

Milyen implantátumot?

Melyik klinikát?

Milyenek az árak az adott dokinál?

Szerintem kellene egy fórum aki segit mindenkinek elkerülni azokat az orvosokat akik pénzért bármit megtesznek, és elrontják egy életre az ember életét egy félresikerült cicivel.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook