Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol lehet venni karikagyűrűt megfizethető áron? fórum

Hol lehet venni karikagyűrűt megfizethető áron? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 9. 12:36
Mi úgy készítettük. Széles, súlyos, sima, fehérarany + egy középszéles zöldköves fehérarany kísérő nekem. se gravír, se semmi, még fémpróba se, hogy a sértetlen ív meglegyen. 120.000Ft volt a három (de a páromnak nagyon erős keze van, az övé volt 63.000Ft, nekem a kettő 57.000Ft)
21. Pahet a vadász (válaszként erre: 16. - K_nm)
2012. febr. 9. 10:19
na most elolvastam még egyszer :D persze h fényesedik :D csak el vagyok varázsolva :D ♥
20. Pahet a vadász (válaszként erre: 19. - Csillag***)
2012. febr. 9. 10:18
nem néztem pontosan, de ebből a típusból ahogy láttam van kevesebb is... mármint vékonyabb.. szóval sztem ez középen van valahol.
2012. febr. 9. 09:47
Örülök, hogy találtál! Nem tudom hány grammos amit választottál, de ne vegyél nagyon vékonyat, mert bírnia kell a strapát, elvileg egy életre veszed :-))
18. Pahet a vadász (válaszként erre: 17. - K_nm)
2012. febr. 9. 09:38
17. k_nm
2012. febr. 9. 08:52

széped a gyürük...hasonló van nekünk is, csak nekünk a mattosított fehérarany és domború (szóval ugyanilyen, csak egészen más :-DDD)


Sok boldogságot kívánok Nektek és sok szerencsét a gyürühöz ;-)

16. k_nm (válaszként erre: 12. - Pahet a vadász)
2012. febr. 9. 08:50
nem, azt, hogy a matt kifényesedik...azt nem tudom, minden esetben-e, de nálunk így történt :-(
2012. febr. 9. 08:13
Elküldtem a páromnak, és neki is nagyon tetszik :) Bódottttág :D
2012. febr. 9. 08:07
Csajok, meg is van :) találtam egyet, csuda szép és 37e darabja :) kép az adatlapon :) Köszönöm még egyszer Csillag!!!!!!
13. Pahet a vadász (válaszként erre: 11. - Csillag***)
2012. febr. 9. 07:57
Jajjj nagyon köszönöm!!! szuper darabok vannak, és valóban nem drága!!! Van olyan is ami tetszik :) és csak pár lépés tőlünk! :) ♥♥♥
12. Pahet a vadász (válaszként erre: 10. - K_nm)
2012. febr. 9. 07:53
azt mondod, hogy minden esetben bemattul? Pedig nagyon tetszik nekünk, és ilyet szeretnénk...
2012. febr. 8. 12:47
Kálvin térnél az arany diszkontban érdemes körülnézni. A plázákban nagyon drágák!Van honlapjuk is , nézd meg!
10. k_nm
2012. febr. 8. 12:00
A holról passzolok. De van egy jó tanácsom: ne akarjatok ilyen "homokfúvottat"...két év múlva nem látszik, aztán satíroztathatjátok újra...nekünk olyan, hogy a fehérarany elvileg ilyen matt, a sárgaarany pedig fényes. 3 éve vagyunk házasok, már mindkét rész fényes.
9. 4c30444687 (válaszként erre: 5. - Ministry)
2012. febr. 8. 11:53
Egy része csak a márka, ami rájöhet. Arról ne feledkezzünk meg, hogy az előző szűk 5 évben nagyon sokat ment felfele az arany ára. Nekünk kb. 10 g arany kellett. Mikor csináltattuk, akkor 4 000 volt egy gramm arany, ugyanabban a műhelyben 2011. végén 10 000 Ft/g volt. És ugye ebben még nincs benne a munkadíj.
2012. febr. 8. 09:13
az sem baj, ha messzebb van a mester :) legalább kirándulunk...
7. Pahet a vadász (válaszként erre: 5. - Ministry)
2012. febr. 8. 09:07

akkor ezeket a pici eldugott kis boltokat keressük :)

Vagy valóban egy ügyes mesterembert :)

2012. febr. 8. 09:05

Raktam ki képet, hogy milyen típus érdekel minket kb.

Budapest és környéke érdekes számunkra.

Aranyunk sajnos nincs, mert egy betörés alkalmával elvitték az összeset...

2012. febr. 8. 09:04

Egy nagyon pici ékszerboltban vettül meg anno.

A plázákban, márkás ékszerboltokban nagyon drágák voltak.

Véletlenül mentünk csak be, mert a kirakatban megtetszett az egyik gyűrű.

100 alatt megúsztuk a kettőt, pedig elég egyedi lett vörös, fehér, sárga arannyal.

2012. febr. 8. 09:03
A neten tényleg csak drágákat láttam én is. Mi vidéken vettük egy egyszerű kicsi boltban, ott sokkal olcsóbb volt, és szebb is.
2012. febr. 8. 08:59
mi is neten nézelődtünk meg plázákban és rosszul voltunk az áraktól, aztán elmentünk a helyi ékszerboltba ahova vittünk törtaranyakat, meg olyan aranyat amit nem hordunk már. A 2 karikagyűrű (kő nélküli) 13!!!!!ezer ft volt plusz 3ezer a gravírozás!
2012. febr. 8. 08:59

nem ártana tudnunk egy helyet, hol keresel/néztetek, mert az adatlapodon sem látszik város...


Győrben pl. az enyém 40e volt, ami már drágábbnak számít. De a hiper tescoban lévő ékszerboltban voltak 20 körül is...

2012. febr. 8. 08:56

Kedvesemmel nézegettük a kínálatot és elhűlve tapasztaltuk, hogy a neten elszabadultak az árak... de a boltokban is...

Tudna esetleg nekem ajánlani olyan boltot/ékszerészt/ötvöst aki Megfizethető áron készít elegáns karikagyűrűt? /nem szeretnénk köveset, hanem egyszerűt, de nem is a legegyszerűbbet, szóval legyen elegánsan egyszerű és szép/ Hogy őszinte legyek, nem szeretnénk kiadni annyi pénzt darabjáért, mint amennyibe egy ruha kerül. Márpedig mostanában csak 120ezertől fölfelé láttunk árakat...

Előre is köszi az ötleteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook