Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet venni ilyen hajsütőt? fórum

Hol lehet venni ilyen hajsütőt? (tudásbázis kérdés)


7. Anda39 (válaszként erre: 6. - Tomka1)
2012. ápr. 19. 08:47
Ez egy sima hajsütővas. Mindenkinek máshogy reagál rá a haja, van, akinek egy óra múlva kiugrik a hullám, van, akinek meg egy hétig is benne marad. Tripla hajsütőnek is mondják, így is érdemes keresni. Van különböző vastagságban is, és nem csak a Babylisstől.
2012. ápr. 18. 18:24
NNagyon köszi a válaszokat! A vaterán ugyanannyiért lehet kapni ez érdekes :) Remélem nekem is szép hullámokat csinál majd, mert valahol olvastam hogy nem mindenkinek lesz ugyanolyan az eredmény.
2012. ápr. 18. 08:07
vaterán is lehet kapni!
2012. ápr. 18. 07:03
Google... több helyen is kapható, keress rá!
2012. ápr. 18. 07:01

Ezt hármas hajsütővasnak hívják, és Ba Byliss BAB 2269E Tourmalinos tripla hajsütővas a neve. 19 mm-es. 13 hőfokozatú. Kapható a szepségtrend.hu honlapon is, 15.610 ft-ért.


Nagyon megéri, szuper frizurákat lehet vele csinálni, és a fejtetőt is lehet hullámosítani! Ha kevés hajat veszel be egyszerre, akkor 1 hétig is megtartja a göndörséget. A lányom haját szoktam bebodorítani vele.

2. Grácia (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2012. ápr. 18. 06:56
Nekem olyasmim van mint egy kreppelő, csak hullámot csinál. Olyan mint 3 hajsütővas egymás mellett...
2012. ápr. 18. 06:48

Szasztok!


Segítséget szeretnék kérni, hogy hol kaphatok ilyen hajsütőt? Felteszek róla képet az adatlapomra. Van egy márka T.ny and G..y nekik volt ilyen hajsütőjük de ők már kivonultak MO-ról így nem lehet kapni. Láttam hasonlót a Ba..yl..ss-től de ott meg az a baj hogy a fejtetőt nem lehet vele besütni így az sima lapos marad csak a fültől lehet hullámosítani. Ezt nem is értem hogy hogy nem lehet. A dobozán is úgy van a kép hogy csak a fültől hullámos a haj. Lehet hogy mivel túl nagy nem lehet hozzáférni a fejtetőhö de úgy meg elég bénán néz ki.


Töltök fel képeket is meg a hajsütővasat is!

Köszi:Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook