Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet törölni az MSN-en történt csevegést? fórum

Hol lehet törölni az MSN-en történt csevegést? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 16. 14:55

Nem voltam " szájba rágós "? De néha én is csak így találok meg dolgokat..

Legalább tudom miért nincs elmentve az enyém. Naná hogy megkerestem..;) De nem kell elmenteni, kinek mit írtam.. Még más is megláti ;) és akkor lesz jaj valakinek ;(

2011. szept. 16. 08:11
Köszi szépen a segítségeteket! Végülis sikerült megtalálni :)
2011. szept. 16. 02:36

" Beszélgetések autómatikus megőrzése " Az nálam nincs kipipálva, gondolom azért nem " őrzi meg a naplózott beszélgetéseknél ". Alatta ha esetleg ez ki van pipálva, be lehet neki írni, hol őrizze meg..

Menü megjelenítése -- >> Eszközök -- >> Beállítások -- >> Üzenetek

" Beérkezett e - mailok megtekintése boríték alatt ".

2011. szept. 15. 23:51

Szia Csicsi!


Ha szimplán törölni akarod a beszélgetést, akkor kattints a "START" menüre, majd a "Dokumentumokon" belül találod a "Naplózott beszélgetések" mappát.

Itt hónapokra van osztva a beszélgetés, mindegyik hónapnál megnézheted, kivel mit beszéltél. :) Itt törölheted a beszélgetést. Ja, és érdemes utána a "Lomtárból" is kiüríteni a törölt dolgokat!! :D

Ha msn-en belül szeretnéd beállítani azt, h ne mentsen beszélgetést, akkor kattints a fényképed felett lévő "Eszközök"-re, itt találod a "Beállítások"-at. Kattints rá! Itt látsz olyat, h "Személyes", "Elrendezés", stb.. Lesz olyan, h "Üzenetek". Katt rá, és keress olyat, h "Beszélgetések automatikus megőrzése". Ha ez ki van pipálva, akkor vedd ki a pipát, és mentsd el a változásokat! :)

Remélem tudtam segíteni! :)

2011. szept. 15. 23:48
Ha rosszmájú akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy aki nem ért a géphez, ne "csevegjen" olyannal, akit utána nem tud kitörölni... Amúgy egyszerű, ahogy a 3. válaszoló írta.
7. gyongyi0313 (válaszként erre: 6. - Gyongyi0313)
2011. szept. 15. 22:24
azt elfeljetettem, hogy kell lennie egy pipának, hogy ne mentse a beszélgetéseket.
6. gyongyi0313 (válaszként erre: 5. - Csicsi25)
2011. szept. 15. 22:24
az msn-en belül meg kell adnod egy mappát, amibe menti a naplózott beszélgetéseket. azt asszem a beállításokon belül találod meg.
2011. szept. 15. 22:09
Hát, sajnos nem sikerült megtalálni. Bocsi, de elég hülye vagyok a géphez. Elejétől kezdve leírnátok, hogyan kell?
2011. szept. 15. 21:56
Nagyon köszönöm!
2011. szept. 15. 21:54

dokumentumok, beérkezett fájlok, vagy pedig naplózott beszélgetések...itt találod.

Be lehet állítani,hogy ne mentse a beszélgetéseket.REmélem tudtam segíteni.

2011. szept. 15. 21:52

Sziasztok!

Ha jól tudom, a gép elmenti az msn-en történt csevegést és vissza lehet nézni. Én törölni szeretném. Hogyan lehetséges?

2011. szept. 15. 21:52
Hol lehet törölni az MSN-en történt csevegést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook