Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet teafőzőhöz kiöntőt venni? fórum

Hol lehet teafőzőhöz kiöntőt venni? (tudásbázis kérdés)


15. Szmirma (válaszként erre: 14. - Sztolyka)
2011. márc. 10. 09:57
Akkor úgy látszik nekem is a piacra kell menni, végül is ott sok mindent lehet venni, hátha nekem is szerencsém lesz.:)
14. sztolyka (válaszként erre: 10. - Sztolyka)
2011. márc. 10. 09:55
sikerült a piacon venni 400-ért!
13. Szmirma (válaszként erre: 12. - Bnedora)
2011. márc. 8. 11:59
Köszi, mindenképp megpróbálok először beszerezni valami hasonlót, aztán ha nem kapok vagy túl drága, akkor majd meglátjuk.
12. bnedora (válaszként erre: 11. - Szmirma)
2011. márc. 8. 11:50

Próbálj meg valami hasonlót venni, ha nem kapsz ugyanolyant. Én is hasonlót tudtam csak venni.

Ha esetleg nagyon drága lenne, akkor tudnám ajánlani a vízforralót. Én, amióta megvan, nem is használom a teafőzőmet.

11. Szmirma (válaszként erre: 10. - Sztolyka)
2011. márc. 8. 10:19
Igen sajnos lehet,hogy új teafőző lesz belőle a végén, pedig amúgy nagyon jó kis teafőző nagyon sajnálom,hogy eltört a kiöntő.
10. sztolyka (válaszként erre: 9. - Szmirma)
2011. márc. 8. 10:06

nekem is ilyen volt a kiöntő csak a márka más.

én sem tudtam venni hozzá,mivel ugye kicsit ovális a hagyományosat meg nem lehet alátenni,mert olyat lehet kapni.

2011. márc. 8. 09:52
Ez egy Melitta Café Line típusu kávé- és teafőző. Most kérdeztem meg a szervizét ott azt mondták,esetleg nézzem meg nagyáruházban, nincs-e valami hasonló ,mert pont ilyet nem fogok kapni. Úgyhogy maradt a lehetőség, hogy esetleg valakinek van feleleges.
8. sztolyka (válaszként erre: 7. - Szmirma)
2011. márc. 8. 09:46
írd!
7. Szmirma (válaszként erre: 6. - Dombrádi Ildikó)
2011. márc. 8. 09:44
Tudom a márkáját, csak azt nem tudom itt szabad -e leírni.Nehogy reklámozás legyen vagy akármi.
6. Dombrádi Ildikó (válaszként erre: 4. - Szmirma)
2011. márc. 8. 09:19
Ha boltba mész venni, ott kérdezik a márkát, szóval azért nézd meg!
2011. márc. 8. 09:19
Úgyértettem hogy ép, csak véletlenül két p-vel írtam.
2011. márc. 8. 09:14
Ma reggel a kisfiam kirántotta a tafőzőböl a kiöntőt , és sikeresen el is tört. Csak azt szeretném mekérdezni ,hogy hol lehet esetleg ilyen kiötntőt venni, csak nem tudom leírhatom itt a teafőző márkáját. És ,hogy nincs -e valakinek elromlott teafőzője aminek a kiöntője épp, ha van nem-e adná el. Írjon aki esetleg tud segíteni. Köszönöm szépen.
3. Dombrádi Ildikó (válaszként erre: 1. - Szmirma)
2011. márc. 8. 09:13

Ha van a közeletekben " Ezer apró cikk", vagy edénybolt, ott biztosan kapsz.

Én legutóbb olyan műszaki boltban vettem, ahol teafőzőt, kávéfőzőt is árulnak.

2011. márc. 8. 09:10
Attól függ, milyen teakiöntő. Én már vettem nagy bevásárlóközpontban is.
2011. márc. 8. 09:09
Hol lehet teafőzőhöz kiöntőt venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook