Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol lehet találkozni, ismerkedni rendes, megbízható férfiakkal? fórum

Hol lehet találkozni, ismerkedni rendes, megbízható férfiakkal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. febr. 6. 19:38
Az a baj, amikor valaki hagyja teljesen elsatnyulni a testét. Nem baj a kis pocak, sőt vonzó is lehet, csak ne legyen már végletesen gnóm az illető.
2017. febr. 6. 19:26
Aki nem úgy néz ki mint a Milói Vénusz és a Dávid szobra, lefejezni.
45. 2da769306a (válaszként erre: 42. - 8a65af67ce)
2017. febr. 6. 19:19
Én nem írtam, hogy tökéletes a testem, ne a sorok között olvass hanem a sorokból. :)
44. 2da769306a (válaszként erre: 40. - Sanyinak)
2017. febr. 6. 19:16

Én nem is mondtam, hogy ismerem a nőket...sőt lehet, hogy én vagyok az egyetlen ezen a portálon aki nem ismeri a szebbik nemet, ezért is törekszem megismerni, de addig is tartózkodom a tanácsoktól.

Most is tanultam valamit, mégpedig, hogy a férfiak vizuálisak, a nőknél fontos a férfi megjelenése, a testi dolgok nem, az intelligencia igen...kérlek benneteket soroljátok fel melyik nemnek mi a fontos...beleértve a magatartást, kommunikációt, a reagálást élethelyzetekre, krízishelyzetben viselkedést, betegségekhez viszonyulást, empátiát, család-munka-barát/nő fontosságát, mi a barát fogalmát, mitől érzi férfi férfinek, nő nőnek magát, a női - férfi élet értelmét, a nő - férfi boldogság mibenlétét, a nő és férfi társadalmi szerepét és helyét, szóval gondolkozzunk komplexen, kérlek titeket segítsetek...

43. e36c6ad80e (válaszként erre: 38. - 2da769306a)
2017. febr. 6. 19:08

Na az nagyon gáz. Sosem értettem, nem fogom fel, hogy egy magára kicsit is adó férfi hogy képes komoly csöcsöket növeszteni akkora bimbókkal, hogy ihaj, hogy nincs igénye lemenni egy edzőterembe hetente háromszor a csámcsogva zabálás helyett este. Vagy a másik, a giliszta verzió, az is nagyon gáz, amikor olyan kis soványka, hogy majd elfújja a szél, az én bicepszem kétszer akkora, mint az övé. És a kis csapott vállacskák és persze hozzá hasa, az azért domborodik.

Volt egy ilyennel találkám. Na azt a pasit amúgy sajnáltam, mert nagyon tetszett volna, ha nem ilyen csenevész kis manöken alkat. És olyan intelligensen beszélt. De most egy kislány testet ölelgessek szex közben? Én széles, izmos vállakat akarok.

Ismerkedni? Edzőteremben. A net az nem jött be nekem, mindig nyomikkal találkoztam.

42. 8a65af67ce (válaszként erre: 38. - 2da769306a)
2017. febr. 6. 19:02
Kezdem kapiskálni, hogy Titusszal miért nem fértek meg egymás mellett. :D Ha jól értem, külsőleg mindketten toppon vagytok, tapadnak rátok a nők, és a többi...
41. e36c6ad80e (válaszként erre: 36. - Titusz Titusz 2)
2017. febr. 6. 19:02

Igazad van :)nagyon osztom a véleményed. Én is látok nőket vagy balfékekkel, szerencsétlenekkel, vagy agresszív semmirekellő vad barmokkal, vagy linkekkel, akik azt sem tudják, merre vannak arccal, vagy melyik bolygón vannak, csak lézengenek. És a nőknek kellenek. Ki vagyok ezeken akadva. A munkám során is rengeteg ilyet látok, jól szituált, szép nők és olyan nyomorultaknak szülnek, aztán persze bánják, és a gyerek 6 évesen bevizel meg egyebek.

Én még nem mentem férjhez soha, volt ugyan, hogy kiderült a fentiek közül valakiről valamelyik verzió fiatalabb koromban és nem szakítottam azonnal, de aztán mégis kiléptem. Ma már pillanatok alatt, egy rövid beszélgetés alapján látom, mi a helyzet. És nem foglalkozom a fentiek közül egyikkel sem.

40. sanyinak (válaszként erre: 38. - 2da769306a)
2017. febr. 6. 18:49

Vagy egyszeruen csak meg kell kerni, hogy vetkozzon mar le egy kis mustrara! :)


Uraim - a holgyek nem olyan vizualisak mint a ferfiak! Itt vagytok a noi oldalon es ferfi szemmel adtok tanacsokat a noknek?!


Egy nonek nem az az elso, hogy puceran lassa a pasit!


Nem ismeritek Ti a noket...

39. e8da813d29 (válaszként erre: 38. - 2da769306a)
2017. febr. 6. 18:44

Na perszehogyne, és vannak kissé lógómellű nők is, picitráncos-nemfeszes hassal ... Természetesen a kinézet is döntő valamennyire. Én azt mondom, ha megszeret, megszeret a lógó mellemmel is, és a nemfeszes hasammal is. Nekem is bejön a tölcsérmell, ha szerethető férfi viseli büszkén ;)

A Csubakkakérdés kicsit elbizonytalanított most.

38. 2da769306a (válaszként erre: 37. - E8da813d29)
2017. febr. 6. 18:35
"Aztán a személyes találkozásnál döntő a haj, fog, köröm, ruha ápoltsága." -csak, mint tanács, a kinézet is fontos valamennyire, plusz érdemes még az elején amint lehet egy fürdő/welness témát beiktatni. Sajnos vannak szép számmal olyan férfiak akik genetikailag bojlertestűek, csúcsos rengőcsöcsökkel, no izom, nem egy szívderítő látvány. Egy ilyen fürdőruhás témánál rögtön kiugranak az extrák. Meg persze lehetőleg ne legyen púpos Yeti tartása és tetőtől talpig szőr, mint Csubakka, a legjobb jellemet is hazavágja.
37. e8da813d29 (válaszként erre: 1. - Nikoletta91)
2017. febr. 6. 18:19

Nincs a rendes és megbízható férfiaknak gyűjtőhelye :)

De jók a online társkeresők, csak tudni kell élni a helyzetekkel.

Pl. már eleve gyanús, ha sablonszöveget kapsz, azt egyszerű sokmindenkinek gyakran elküldeni, és még eredetiség sincs benne. Nem kell olyannal foglalkozni, aki bizonygatja, hogy csakis a személyes találkozás dönthet, hogy kiderüljön, "meg van -e a szikra" :D És nem szán se időt, se energiát levélváltásokra, hogy megismerhessétek egymás világnézetét, értékrendjét. Az ilyen csak vadászgatni akar, téged is, mást is.

Aztán a személyes találkozásnál döntő a haj, fog, köröm, ruha ápoltsága.

A legnagyobb hibát pedig akkor véted, ha tapasztalsz intő jeleket, amik nem tetszenek, de azt gondolod, hogy majd melletted úgyis biztos megváltozik és más lesz. Pedig dehogy. Na, ilyenkor tudni kell merni nemet mondani és elköszönni.

Sok sikert! :)

36. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 32. - E36c6ad80e)
2017. febr. 6. 18:04
Hát...Időnként valóban akad kivétel, de azért szerintem csak hébe-hóba...Azért férfiszemmel nézve a dolgot, engem mindig elképeszt,és elborzaszt az,hogy nők sokasága MILYEN semmirevaló,nokedli palikkal képes összeadni magát...Aztán meg jön ugye a síránkozás, meg az önsajnáltatás a részükröl......Szóval én nagyon rossz véleménnyel vagyok e téren a nőkröl úgy álltalában, attol függetlenül, hogy engem pl.világéletemben megtaláltak mindig a csinos,és okos nők, de azért láttam már rengeteg nőt mászkálni mindenféle értéktelen,degenerált majom menyasszonyaként-feleségeként...És ilyenkor mindig az az első gondolatom hogy:"Édes Istenem...Hát HOVA TETTE A SZEMÉT EZ AZ OSTOBA LIBA? EGY ILYEN ALAKKAL összeadni magát"? Szóval szerintem hagyjuk a nők "éles látását" úgy álltalában,mert rám jön mindjárt a nevetés...
35. e36c6ad80e (válaszként erre: 33. - Sanyinak)
2017. febr. 6. 08:40
Nem :)
34. Hanami
2017. febr. 6. 08:37
Bárhol.
33. sanyinak (válaszként erre: 32. - E36c6ad80e)
2017. febr. 6. 08:34
Nem lehet, hogy nem a férfiak és a nők változtak meg, hanem az igények növekedtek mindkét oldalról, miközben viszont a kölcsönös tolerancia lecsökkent?
32. e36c6ad80e (válaszként erre: 29. - Titusz Titusz 2)
2017. febr. 6. 08:32
Azért van sok kivétel is ez alól :) sokszor éppen az történik, hogy a nő olyannyira lát, hogy észreveszi hogy a pasival nem stimmel valami, és akkor jön az ilyen kérdés, hol vannak a normális férfiak. Én még nem sokkal találkoztam, mert ha kedves, rendes volt, akkor balfék és az anyjával élt, de bízom benne, fogok. Bárhol, csak sajnos egyre ritkább a nekem megfelelő értékrenddel rendelkező férfi. Na meg egyáltalán a Férfi. És itt kezdődnek a gondok.
31. sanyinak (válaszként erre: 29. - Titusz Titusz 2)
2017. febr. 5. 20:54

Bizony ezek a mai nők már nem is gondolkoznak. Nem is látnak. Csak úgy vegetálnak...

Ha látóra és gondolkodóra van szükséged, akkor legjobb ha a nagyi barátnőivel ismerkedsz! Ők viszont már harapni nem nagyon tudnak. Mondjuk látni is csak szemüveggel... No de sebaj!

2017. febr. 5. 20:43
A gyüliben. :D
2017. febr. 5. 20:03
Bárhol,ha az illető hölgy látni is szokott a szemével,nemcsak nézni...De ezekkel a mai nőkkel ott a gond a legtöbbször, hogy csak nézni tudnak, látni(Esetleg gondolkozni...)már nem...Utána meg persze minden és mindenki hibás,csak éppen ők nem...
28. b598e4912b (válaszként erre: 25. - 9c485f67e8)
2017. febr. 5. 18:53
jelezd valami kis jelecskével, hogy értsem :)
27. 8a65af67ce (válaszként erre: 1. - Nikoletta91)
2017. febr. 5. 16:49
Mindenhol lehet ismerkedni. Szerintem nincs olyan ember a világon, akiben vakon lehet bízni. Nagyon sok múlik azon, hogy te milyen vagy, és mit hozol ki a másikból. Ebből a szempontból a helyszín, ahol ismerkedsz, lényegtelen. Legfeljebb az illető érdeklődési körét tükrözi.
26. Crystall (válaszként erre: 1. - Nikoletta91)
2017. febr. 5. 15:59
Ha rendes embert szeretnél legyél te is olyan azt mondják hasonló a hasonlót vonzza. Barátnömmel mentünk a törzshelyünkre és ö szólt, hogy kijönne velünk egy ismeröse is (ma már a férjem). Elsö látásra is szimpatikus, rendes srácnak tünt nagyon jó volt vele beszélgetni. Egy év múlva összeköltöztünk ra két évre megkérte a kezem, köv. évben összeházasodtunk, 5 éve vagyunk együtt😊
25. 9c485f67e8 (válaszként erre: 22. - B598e4912b)
2017. febr. 5. 15:58
Poénnak szántam.
24. sanyinak (válaszként erre: 14. - Lajos39)
2017. febr. 5. 15:12

Bezzeg a Te idodben meg minden jobb volt, ugye? :)

Ma mar semmi sem a regi... ez az oregedes biztos jele :)

2017. febr. 5. 13:23

Bárhol.

A volt férjemmel kocsmában ismerkedtünk meg 15 éve, ahova bementünk a diszkó előtt barátnőmmel.

Aztán az utána lévő párommal társkeresőn a neten.

A mostani párommal egy helyen dolgoztunk, aztán miután felmondott, után kezdtünk el beszélgetni.Szexnek indult, és mostanra a menyasszonya vagyok.Juniusban lesz 3 éve, hoyg együtt vagyunk.Hozzáteszem hazug, kétszinű , kettős életet élő emberek mindenhol vannak.Mint ahogy normálisak is lehetnek.

Kortól és helytől függetlenül.

22. b598e4912b (válaszként erre: 9. - 9c485f67e8)
2017. febr. 5. 13:11
megbízható férfi nem jár szórakozni? megbízható férfi nem szereti a zenét? megbízható férfinak nincsenek barátai? megbízható férfi csak otthon ül? megbízható férfi egyetlen mulatsága ha önmagával sakkozik??????
21. ina87
2017. febr. 5. 10:30
nem tudom végül is nem az a lényeg h hol találod meg ha nem h milyen az a férfi vagy ép nő,lehet h bele botlasz az utcán vagy a társkeresőn is ki foghatsz egy normálisat ami az igényednek meg fog felelleni viszont a túlzót magas léc nem nyerő mert akk sosem fogod megtalálni a párod.
20. 9c485f67e8 (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2017. febr. 5. 09:22
Nem jártam diszkóba.
19. andi6020 (válaszként erre: 9. - 9c485f67e8)
2017. febr. 5. 09:19
Én ott ismerkedtem meg a férjemmel, bocsi. Nekem sikerült megbízható férfit találnom a helyszín ellenére is. Én kérek elnézést, hogy neked nem jött össze.
2017. febr. 5. 08:10
online társkeresőn :) ma már házasok vagyunk ;)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook