Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol lehet Sahne creme-s Milka csokit kapni?(Budapesten) fórum

Hol lehet Sahne creme-s Milka csokit kapni?(Budapesten) (tudásbázis kérdés)

2009. nov. 5. 18:47
Amúgy a milkának mindíg vannak ilyen limited edition csokijai és azokat csak egykét hónapig forgalmazza. Emléxem hogy volt narancsos, meg málnás, meg egy rakat másik amik ilyenek voltak és teljesen eltűntek, úgyhogy lehet hogy már ez a sahne creme nevű sincs.
2009. nov. 5. 18:39
müller
5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2009. nov. 5. 18:28
*jav. krémmel
2009. nov. 5. 18:28

volt régebben kávés krémel töltött milka.

Azt sem találom sehol évek óta.

2009. nov. 5. 18:28
CBA-ban elég nagy választék szokott lenni az ilyenekből. Ott is érdemes megnézni. A sahne tejszínt jelent ha jól tudom.
2009. nov. 5. 18:11

Szia!


Szerintem valami nagyobb édességboltban nézd meg, ott biztos van. Pontos hely hirtelen nem jut az eszembe, de a belvárosban biztos találsz, a Nyugati környékén tuti.

2009. nov. 5. 17:53

Sziasztok!

Hétvégén lesz a barátom szülinapja, és szeretném meglepni Sahne krémes milka csokival,mert negyon szereti.Sok helyen néztem eddig(tesco,auchan,g-robi,spar stb..),de sehol sem találtam.Az érdekelne,hogy tudtok-e olyan boltot Budapesten, ahol tuti lehet kapni.Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook