Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet olcsóbb bőr cipőt venni? fórum

Hol lehet olcsóbb bőr cipőt venni? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 22. 14:13
Az ecserin
6. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 2. - Chatrina)
2009. júl. 21. 11:45

Ahogy előttem már írták a Deichmanban biztosan találsz.:)

A gyerekeimnek rendszeresen vásárolok ott, nagyon jó minőségű. Én leginkább nőiből az Ariane-t kedvelem.

A csizmáimat viszont a Metroban veszem, ott is jóval olcsóbb. Bár nyúzom őket, 3 évet min. kibírnak.

Vagy ha Outlet van a környéketeken, oda is benézhetsz, most 50-70%-os árengedmények vannak.

2009. ápr. 8. 18:11

Köszönöm szépen!

Nagyon hasznos tanácsokat adtatok.

2009. ápr. 8. 17:12

Azt hogy bőr-e úgy tudod leghamarabb megállapítani, hogy rálehelsz, és rögtön megszagolod. A meleg leheletedtől felerősödik a bőr jellegzetes "illata" és érezni fogod.


Én is a Deihmannt ajánlanám, folyamatosan akcióznak. Ha bőr szeretnél keresd a Janet D, és a 5 Avenue márkákat. Az elöbbi kicsit olcsóbb kategória de jó minőségű 5-7 ezer között, az utóbbi egy minőségi kategória 7-10 között.

Ott ajánlanak hozzá megfelelő ápolószert is amivel sokáig meg tudod őrizni a bőr szépségét.

Ja és nem elhanyagolható szempont, hogy 2 évig garancia van a cipőre, de ha csak javítani kell azt is megcsináltatják neked, ingyen.

3. Inve
2009. ápr. 8. 16:31
Én a Deichmant ajánlanám - de ott is meg kell nézni, hogy melyik a műbőr, és melyik nem. Egészen jókat is ki lehet fogni. De olcsóbb, mint ha normál cipőboltban vennél
2009. ápr. 8. 16:29

Jó minőségű cipőt szeretnék, de nem márkásat.

Az is érdekelne, hogy honnan tudom, h. tényleg bőr-e az a cipő, a kis állatjelen kívül?

Idáig ált. csak a kínait tudtam kifizetni, de muszáj jobbat venni, mert teljesen tönkreteszem a lábam.

2009. ápr. 8. 16:27
Hol lehet olcsóbb bőr cipőt venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook