Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet még kapni a Naftilong 100 mg kapszulát? fórum

Hol lehet még kapni a Naftilong 100 mg kapszulát? (tudásbázis kérdés)


2017. dec. 12. 20:34
Szép estét! Sajnos, sehol sem lehet naftilongot kapni! A környékbeli gyógyszertárakat végig telefonáltam. Helyettesíteni nem lehet, , nekem a házi orvosom is el káromkodta magát. Írt fel helyette NOCLAUD-ot, de mondta hogy nincs benne az a ható anyag ami a naftilongba.
9. etikat (válaszként erre: 8. - Bagira1)
2017. okt. 31. 18:23
Szép estét ! én is azt szedtem, de jelenleg tartósan hiánycikk ! visszamentem a szakorvosomhoz, aki személyre szabottan írt fel másik gyógyszert, ami talán még jobb is , mint a naftilong .
2017. okt. 30. 06:22

Hali!

Tudna valaki segíteni Hol lehet még kapni a Naftilong 100 mg kapszulát?

előre is köszönöm-

2017. okt. 17. 08:20

Én is 100mg Naftilongot szedtem, kedvenc gyógyszertáramban megrendelték és mindig megkaptam.

A szívem és a pénztárcám nehezen viselte. Megpróbáltam a Detralexet, majd a sokkal jobb árú Diozmin+Heszperidin 500 mg-t (JutaVit), használt. Azóta is ezt szedem, nekem bevált.

6. etikat (válaszként erre: 5. - Kristo_f)
2017. okt. 14. 17:56
:) no, - akkor adok 1 forintot :) igen, gondoltam hogy hozzáértő ad jó tanácsot !!!
5. kristo_f (válaszként erre: 4. - Etikat)
2017. okt. 14. 15:31

Gyógyszert , kést nem szabad +köszönni mert akkor nem használ, 1Ft-ot szokás adni ilyenkor :)

És érszűkületes főorvosnő váltott a Cilostazolra, tehát hozzáértő volt

4. etikat (válaszként erre: 2. - Kristo_f)
2017. okt. 14. 15:03
Nagyon szépen köszönöm a fáradozásod!!! Igen, mindenképpen meg kell keressem a kezelőorvosom, ha ez a gyógyszer ilyen nehezen beszerezhető ! még egyszer hálásan köszönöm !!!
3. kristo_f (válaszként erre: 2. - Kristo_f)
2017. okt. 14. 14:46
2017. okt. 14. 14:41

Anno végigkutattam a netet, egy helyen találtam csak

Most itt találtam

[link]


Javasolnám megbeszélni a doktorral a Cilostazolt, mert szintén láb érszzűkületre erre váltott

Könnyebben elérhető, vagy ha nincs megrendelik

2017. okt. 14. 11:23
Kedves fórumozók ! kérem ha valaki tud segítsen abban hogy tud e olyan gyógyszertárat ahol még kapható a Naftilong 100 mg kapszula. sajnos ez a gyógyszer, a háziorvosom szerint, nem helyettesíthető mással! előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook