Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet kapni olyan testszínű harisnyát, aminek nagyon jó a fedése? fórum

Hol lehet kapni olyan testszínű harisnyát, aminek nagyon jó a fedése? (tudásbázis kérdés)


2017. okt. 4. 13:12

Tudom régebbi kérdés, de akinek hasonló problémája van jól jöhet.

Én a Bellinda Perfect,vagy Fit in Form 40 deneset ajánlom, amit árulnak úgy több helyen is, fehérnemű bolt, áruházak fehérnemű-harisnya részén, interspar, fényes és vastag ezért még inkább elfedi a hibákat, jó minőségű harisnya.

2016. ápr. 12. 18:51

Nem tudom mennyire látszanak az ereid, de annyira nem lehet csúnya, hogy ne vehesd fel a térd fölött érő szoknyát. Nem vagy te még nyanya, hogy hosszú, bő, stb. szoknyát kelljen hordanod.

Vegyél esetleg 40 denes harisnyát, az kicsit vastagabb és jobban lenyomja az ereket és még gyógyítja is.


A fekete miért nem jöhet szóba? A szoknya és felső színe miatt?

Az illemmel ne foglalkozz:) Én is voltam már fekete harisnyába és mini szoknyába esküvőn, és azóta is csak engem emlegetnek:DDDDD

12. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 4. - Zsejke)
2016. ápr. 11. 16:57

Hosszú szoknya, egyszerû, de elegáns felsô.

Nem a tanúkra szokott minden szem rászegezôdni. :)

11. Zsejke
2016. ápr. 11. 15:56
Van hosszú ruhám is..de az a második opció lett volna, első a rövid ( térdszoknya ) lett volna...akkor köszi mindenkinek!
10. povery
2016. ápr. 11. 15:51

Az nem rövid.De nekem ha csúnya visszereim lennének,eltakarnám.Téged is zavar.Pláne h szem előtt leszel,mindenki titeket néz,th. jól akarsz kinézni.A Calzedoniat próbáld meg.(ugye azt reklámozza Julia R.)?Lehet ott felpróbálni? mert nagy pénzeket kiadni és nem éri el a hatását.....

Új ruhát nem tudsz venne?

9. 4975ebdc2f (válaszként erre: 2. - Zsejke)
2016. ápr. 11. 15:50
Minden szem rajtad is lesz,nadrág a befutó.
2016. ápr. 11. 15:42
36 vagyok, egy nagyon picit van térd felett a szoknya..
2016. ápr. 11. 15:38
Ja!Nem tudom milyen korú vagy.De ha te kiséred a vőlegényt és nem vagy nagyon fiatal,akkor jobb lenne a kicsit hagyományosabb szoknyahossz.Az elegánsabb.
6. povery (válaszként erre: 4. - Zsejke)
2016. ápr. 11. 15:35
Nem hagyományos nadrágra gondolok.Könnyű,lágy anyagból,lefelé bővülő,széles szárú.Létezik nagyon elegáns,csak meg kell találni:)) És divat ez is,nem csak a testre simuló.Persze kérdés,h milyen alkatú vagy mert nem áll jól mindenkinek.
2016. ápr. 11. 15:29
Térd körüli szoknya, esetleg midi, netalán hosszú?
4. Zsejke (válaszként erre: 3. - Pilus)
2016. ápr. 11. 15:24
Én kísérem a vőlegényt az oltárhoz...szóval sajnos nem vehetek fel nadrágot! :(
2016. ápr. 11. 15:22
Nincs valami szép nadrágos összeállításod?
2016. ápr. 11. 15:20
Sziasztok! Megyek esküvőre hétvégén, és első opció amiben mennék, egy rövid szoknya lenne. Viszont van egy-két csúnya visszerem, ki is dudorodik.. tudtok esetleg olyan testszínű harisnyát, hol lehet kapni aminek nagyon jó a fedése? Eddig akárhányat próbáltam egy sem volt megfelelő..esetleg calzedonia?? Fekete harisnya nem jöhet szóba..köszönöm előre is!!!!
2016. ápr. 11. 15:20
Test színű harisnya vs visszér? segítség!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook