Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet kapni / megrendelni natúr (nem kesztyű, hátmosó, stb.!) luffa szivacsot? fórum

Hol lehet kapni / megrendelni natúr (nem kesztyű, hátmosó, stb.!) luffa szivacsot? (tudásbázis kérdés)


2007. nov. 5. 07:47
mire való az a szivacs?
6. ednaboszi (válaszként erre: 3. - 4c35511f0b)
2007. nov. 5. 07:12
Köszi :) ott kezdtem, de vagy kesztyűt találtam, vagy vetőmagot :D Nekem a kettő közötti álapotban kellene (és nagyon hiányzik már,egyenlőre nem találtam olyan valamit, ami helyettesíthetné).
2007. nov. 4. 15:39
én a GRoby boltban vettem pár éve, hogy most van-e, azt nem tudom
4. 4c35511f0b (válaszként erre: 2. - Ednaboszi)
2007. nov. 4. 15:21
barátnőm is kereste, de sehol nem talált,,,azért ajánlom esetleg keresőt neten...
2007. nov. 4. 15:20
google:)
2007. nov. 4. 15:20
Kb 2 éve nem tudok beszerezni kisker. forgalomból olyan luffa szivacsot, ami nincs valamilyen formában "feldolgozva". A gyógynövényes ismerősöm is azt mondja, nagykerben sincs már régóta. Termelőtől is vennék, de nem tudom, van-e egyáltalán aki ezzel foglalkozik? Sokkal jobban szeretem a csupán megtisztított szivacstökből készült terméket, mint a feldolgozottat, ez utóbbiak nem is dörzsiznek hatékonyan :(
2007. nov. 4. 15:14
Hol lehet kapni / megrendelni natúr (nem kesztyű, hátmosó, stb.!) luffa szivacsot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook