Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hol lehet gyógytorna kazettát vagy dvd-t venni? fórum

Hol lehet gyógytorna kazettát vagy dvd-t venni? (tudásbázis kérdés)


8. dd2b40bed0 (válaszként erre: 4. - Skar)
2010. ápr. 23. 15:17
Anyunak vettem gyógytorna CD-t nemrég . Térdprotézis műtétje volt múlt évben. Szépen rendbejött, de sajnos még nem mozog magabiztosan. Kifejezetten olyan megoldást kerestem, hogy a gyógytornát egyedül otthon is végezhesse. Egyszerűen beírtam a keresőbe, hogy "térdízület gyógytorna cd" vagy "térdprotézis gyógytorna cd" és az elsők között találtam egy jó CD-t. De ha jól emlékszem volt kifejezetten még csípőprotézisesek számára is. Remélem másoknak is segítettem ezzel. Puszi!
2010. márc. 3. 15:24

Szia! Keresel még gyógytorna CD-t? Keress rám a neten, mert itt nem írhatok elérhetőséget, de talán ajánlatot lehet írni...

Gyógytornász vagyok és többfajta gyógytorna CD-t árulok webáruházamban, melyek többéves gyakorlati munka eredményeként kerültek rögzítésre. Ott bővebben is írok a gyakorlatokról.

Üdv: gyogytornazz

6. syria (válaszként erre: 5. - 91c956613e)
2009. szept. 6. 08:19

Örülök, hogy megoldódott a problémád.

Az én kazettám is szakembertől van. Mikor az anyukám gyógytornára járt, egy alkalommal vitt kazettát, és élőben lett felvéve a profi módon összeállított gyakorlatsor. Utána már otthon is meg tudtuk csinálni.

2009. szept. 4. 18:34

Köszönöm a segitségeteket,már ezért is jó hoxásnak

lenni.Gerinctornás kazettám van )(szakembertől) és ma szerztem egy dvd-t.Maradjatok ilyen jók.

4. Skar
2009. szept. 4. 07:06
Remélem, ajánlanak itt valami jót, de szerintem pont ez az, amit jobb egy hús-vér szakértőtől tanulni meg, ő aztán javasolni is tud majd anyagot a továbbiakhoz.
2009. szept. 4. 07:00
Milyen jellegű gyógytorna kellene? Nekem van 2*30 perces gerinctornám hangkazettán, nagyon jó.
2009. szept. 3. 19:45
Régebben volt az ORFI aulájában, lehet még most is árusítanak. Láttam és vettem már bevásárló központban is. Utóbbit a nyáron.
2009. szept. 3. 19:42
Hol lehet gyógytorna kazettát v, dvd-t venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook