Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet FRISS húst kapni Székesfehérváron? fórum

Hol lehet FRISS húst kapni Székesfehérváron? (beszélgetős fórum)


2008. okt. 9. 08:39
A Spar szerintem is jó.
2008. jún. 20. 11:54

nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat


nekem a Spar eszembe se jutott


olyan elkeserítő, amikopr pénzt és energiát áldoz az ember arra, hogy csináljon valami finomat, és az alapanyag miatt nem lesz oylan a végeredmény, amilyennek szeretné:(


de a Spart kipróbálom:)

2008. jún. 19. 10:01
bár nem vagyok Székesfehérvári, de én is a spart ajánlanám, nálunk legalábbis a húsok mindig frisek, szépek.
2008. jún. 19. 09:54
nos a téma szerintem felettébb aktuális. A munkám során - többek között eladókat is képzünk - rengeteg helyen megfordultam már, és a hallgatóim is, és hát annak ellenére, hogy nem szabadna, meséltek egy-két dolgot. Ha lehet tescoba, auchanba NE vegyetek húst, a legmegbizhatóbb a spar, és KAiser's. Ezekre a helyekre szinte naponta érkezik friss áru, és szemetet nem adnak el mindenáron.
2008. jún. 17. 12:29
ez nagyon jó kérdés tényleg. Az intersparban szoktam húst venni és néha az auchanba, de ez nagyon ritka.
2008. jún. 17. 10:54
Talán még a piacon. De az Interspár az biztos.Legalábbis ezt hallottam a kollégáimtól,ott mindog friss . Én tesco-párti vagyok ,mert az van közel és még nem csalódtam
2. avic
2008. jún. 16. 23:43

Úgy tudom a Spar az egyetlen Multi aki kizárólag helyi alapanyagból és saját feldolgozón keresztül teríti az árut, így nincs többezer km-ről behozott fagyasztott és felengedett áru. Nem vagyok a SPAR szószólója, csak állattenyésztő lévén tudom hogy így van. (ja és csak sertéshúsról van kialakult véleményem, bár gyanítom baromfinál is ez a Spar üzletpolitikája)


Javaslom a Budai úti Spar áruházat ha szép és friss hús kell....bár valamivel drágább elismerem. Vagy marad a maszek hentes pl. van egy a Bory várnál ....többet hirtelen nem tudok fehérváron, de biztos van több is csak a lakóhelyem környékén ezt ismerem.

2008. jún. 14. 14:01
Ma vettem a T.sco-ban csirkecombot, májat és farhátat. Az egyik részéből levest raktam fel, a másik részét beraktam a sütőbe sülni. Még most is főnek/sülnek, de a finom kajaillat helyett valami enyhe alattomos szaguk van:( Van egyáltalán Fehérváron olyan hely, ahol normális húst lehe kapni? (ja, mindent nagyon alaposan megtisztítottam, megmostam, az nem lehet a baj)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook